EGM gönder bayrakları imalatı

Resmi Kurum Gönder Bayrakları

Resmi Kurum Gönder Bayrağı İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Resmi kurum logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Devlet binaları, askeri birlikler, okullar, üniversiteler, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Resmi kurum gönder bayrağı nedir?

Resmi kurum gönder bayrağı; resmî kurumlara ait logoların raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile basılması sonucu üretilen bayraklardır. Kenarlarına özel dikiş tekniği uygulanan ve bir kenarında beyaz uçkurluk kısmı bulanan resmi kurum gönder bayrakları, gönder bayrak direklerine asılarak kullanılır. Tüm resmî kurumlar için özelleştirilebilen resmi kurum gönder bayrakları kenarında yer alan pvc asma klipsleri sayesinde gönder bayrak direğine kolaylıkla asılabilir. Ölçüleri ve tasarımı taleplere göre belirlenen resmi kurum gönder bayrakları kurumsal kimliği yansıtmak ve dikkat çekmek amacıyla kullanılırlar.

Resmi kurum gönder bayrağı ölçüleri

Resmi kurum gönder bayrağı ölçüleri; 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm’dir. Ancak bu ölçüler talebe göre özelleştirilebilir. Bayrakların boyutları, gönder bayrak direğinin uzunluğuna göre artar veya azalır.

Kadim Bayrak İmalat Sanayi resmi kurum gönder bayraklarını gönder bayrak direkleri ile birlikte veya sadece gönder bayraklarını ya da sadece gönder bayrak direklerini talebe göre müşterilerine ulaştırır.

Resmi kurum gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

Resmi kurum gönder bayrakları, genellikle resmi binaların dışında kullanılmaktadır. Bu binalar arasında valilikler, belediyeler, kamu kurumları, üniversiteler, okullar, askeri birimler ve hastaneler gibi çeşitli resmî kurumlar yer almaktadır. Bu bayraklar, genellikle kurumun adı veya logosu ile birlikte resmi renkler kullanılarak tasarlanır.

Resmi kurum gönder bayrakları, ülkenin bayrağından farklıdır. Ülkenin bayrağı, yalnızca ulusal bayramlar, resmi ziyaretler veya uluslararası etkinlikler gibi belirli durumlarda kullanılırken, resmi kurum gönder bayrakları, kurumların günlük işleyişi sırasında kullanılmaktadır.

Bu bayraklar, genellikle gönderlerdeki bayrak direkleri üzerinde dalgalanır ve resmî kurumların varlığına ve önemine dikkat çeker. Ayrıca, kurumun faaliyetlerini yürüttüğü binanın konumuna ve özelliklerine bağlı olarak, gönder bayrakları farklı boyutlarda üretilebilir.

Resmi kurum gönder bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Resmi kurum gönder bayrakları üretimi müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Kurumsal logonun bilgisayarda çizilmesi ve boyutunun belirlenmesinden sonra baskı aşamasına geçilir. Dijital baskı tekniği ile resmi kurum logosu raşel kumaş üzerine basılır. Rüzgâra karşı oldukça dirençli olan uzun kullanım ömrüne sahip raşel kumaş kenarlarına özel dikiş teknikleri de uygulanarak dayanıklılığı daha da artırılır. Uçkurluk kısmı dikilen ve asma klipsleri takılan resmi kurum gönder bayrakları üretimi tamamlanır. Son olarak kalite kontrol denetlemesinden geçirilen gönder bayrakları özenle katlanır ve paketlenir.

Resmi kurum gönder bayrağı fiyatları nasıl hesaplanır?

Resmi kurum gönder bayrağı fiyatları; bayrağın boyutlarına ve bayrak imalatı sürecinde kullanılan malzeme kalitesine ve işçiliğine bağlı olarak hesaplanır. Kadim Bayrak İmalat Sanayi ayrıca yüklü miktarlardaki gönder bayrak siparişlerine de belirli oranlarda indirimler uygular. Toptan veya perakende bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek resmi kurum gönder bayrakları fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Resmi kurum gönder bayrağı imalatı ve Kadim Bayrak

Resmi kurum gönder bayrağı imalatı; Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Uzman tasarım ekibi ve deneyimli resmi kurum gönder bayrağı imalatı ekibi ile Kadim Bayrak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kaliteli kumaşlar, akmaya solmaya dirençli boyalar ve modern baskı teknikleri ile Kadim Bayrak İmalat Sanayi bu memnuniyeti garantiler. Resmî kurumlara özel hazırlanan gönder bayrakları imalat sürecinin başından sonuna kadar kalite kontrol denetimleri yapılır. Hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile gönder bayraklar alıcılarına teslim edilir. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin resmi kurum gönder bayrakları veya diğer resmî kurumlar için tasarlanan bayrak modelleri taleplerinizi bildirin.

Ankara resmi kurum gönder bayrağı imalatı

Ankara resmi kurum gönder bayrağı imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarında gerçekleştirilir. Ankara’da çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine bayrak imalat hizmetlerini başarı ile ulaştırır. Tüm resmi kurum gönder bayrakları için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir, bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?