Resmi Kurum Masa Bayrakları

Belediye masa bayrakları imalatı

Resmi Kurum Masa Bayrakları İmalatı

Resmi Kurum Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Resmi kurum görevli odalarında, fuarlarda, etkinliklerde, konferanslarda…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Resmi kurum masa bayrakları nedir?

Resmi kurum masa bayrakları; çift kat 165g/m2 saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen masa üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış küçük boyutlu bayraklardır. Resmi kurum masa bayrakları için özel olarak tasarlanan masa bayrak direklerine asılarak kullanılırlar. Üzerinde yer alan resmi kurum sembolü/logosu veya kurum adı gibi tasarımlar yer alır. Resmi kurum masa bayrakları kurulumu oldukça pratiktir. Masa bayrak direkleri tiplerine göre resmi kurum masa bayrakları geniş seçenekler sunar.

Kadim Bayrak İmalat Sanayi resmi kurum masa bayrakları ve masa bayrak direklerini set halinde, sadece masa bayraklarını veya sadece masa bayrak direklerini talepleriniz üzerine sizlere ulaştırır.

Resmi kurum masa bayrağı ölçüleri

Resmi kurum masa bayrağı ölçüleri genel olarak; 15×22,5cm, 8x30cm ve 10x30cm’dir. Her bir bayrak ölçüsü için tasarlanmış özel masa bayrak direklerine takılarak kullanılan bu bayraklar oldukça kullanışlıdır.

Resmi kurum masa bayrak direkleri

Resmi kurum masa bayrak direkleri genel olarak üç tüpte üretilir ve her biri yaklaşık 34 cm uzunluğuna sahiptir. Resmi kurum masa bayrak direkleri;

T masa bayrak direği

T masa bayrak direği 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki bayraklardan iki adet bayrak taşıyabilir. T masa bayrak direkleri talebe göre krom veya pirinç kaplama seçeneklerine sahiptir. Paslanma, kararma gibi sorunlar yaşatmaz.

L masa bayrak direği

L masa bayrak direği krom veya pirinç kaplama seçeneklerine sahiptir. Uzun süre kullanım ömrü sunan L masa bayrak direkleri 8x30cm ve10x30cm ölçülerindeki bayraklar için tasarlanmıştır. Bu ölçülere sahip bayraklardan bir adet taşıyabilen L masa bayrak direkleri şık ve sade görünümü ile ön plana çıkar.

Klasik masa bayrak direkleri

Klasik masa bayrak direkleri altı adede kadar bayrak taşıyabilir. Krom veya pirinç kaplama olarak üretilen klasik masa bayrakları talebe göre; birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı olacak şekilde üretilir. Klasik masa bayrak direkleri 15×22,5cm ölçülerine sahip bayraklar için tasarlanmıştır.

Resmi kurum masa bayrakları nerelerde kullanılır?

Resmi kurum masa bayrakları, çeşitli resmî kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Özellikle devlet daireleri, bakanlıklar, belediyeler, valilikler, kaymakamlıklar, üniversiteler, okullar, hastaneler, askeri birlikler, kolluk kuvvetleri gibi resmî kurumlar, masa bayrakları kullanmaktadır. Bu kurumların büyük çoğunluğu, ülkelerinin bayrağına benzer bir şekilde tasarlanmış masa bayrağı kullanır. Masa bayrakları, genellikle resmî törenlerde, toplantılarda, tören alanlarında, ofislerde, müzelerde ve diğer resmi etkinliklerde kullanılır.

Resmi kurum masa bayrakları, kurumların logosu veya arma gibi sembollerle de özelleştirilebilir. Böylece kurumların marka bilinirliği artırılabilir ve imajlarını güçlendirilebilir. Resmi kurum masa bayrakları, kurumların saygınlığını ve ciddiyetini yansıtmak için önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca, ülkenin veya kurumun bayrağına benzer bir tasarımla tasarlanmış masa bayrağı, kurumların milli kimliğine ve değerlerine saygı duyulduğu mesajını da iletmektedir.

Resmi kurum masa bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Resmi kurum masa bayrağı üretimi bu konuda taleplerin Kadim Bayrak İmalat Sanayine iletilmesi ile başlar. Kurumsal logo ilgili bilgisayar programında hazırlandıktan sonra bayrak alıcılarının onayına sunulur. Onaylanan tasarım parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile aktarılır. Yüksek kalitede kumaşa basılan kurumsal logo canlı renkleriyle ve yüksek çözünürlükleriyle oldukça dikkat çekicidir. Çift kat saten kumaş üzerine çift taraflı baskı yöntemi uygulanır. Isı kesim işleminden geçirilen masa bayraklarının kenarlarına özel dikiş tekniği uygulanır. Bayrakların bir kenarlarına ise beyaz tarlatan uçkurluk eklenir. Bu uçkurluklar sayesinde masa bayrakları masa bayrak direklerine kolaylıkla takılabilir.

Resmi kurum masa bayrakları ve masa bayrak direklerini set halinde veya sadece masa bayrakları ya da sadece masa bayrak direkleri siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Resmi kurum masa bayrağı fiyatları nasıl hesaplanır?

Resmi kurum masa bayrağı fiyatları bayrak imalat sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı tekniği kalitesine göre hesaplanır. Ayrıca sipariş adedi de bayrak fiyatlarını etkiler. Yüklü miktarlardaki masa bayrak siparişlerinde birim bayrak fiyatı azalır. Kadim Bayrak toplu alımlarda bayrak fiyatlarına büyük oranlarda indirimler sağlar. Resmi kurum masa bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve toplu veya perakende masa bayrak siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Resmi kurum masa bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Resmi kurum masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak İmalat Sanayinde profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunun için kalitenin ve uygun fiyatların garantisini sunar. Kadim Bayrak resmi kurum masa bayrakları imalatı sürecinin her bir aşamasını kalite kontrol denetimlerinden geçirir. Tasarımcılarından imalat ekibine, kullanılan bayrak materyallerinden modern baskı tekniklerine kadar Kadim Bayrak resmi kurum masa bayrakları imalatı sürecinde alanında en iyileriyle en kaliteli malzemelerle yoluna devam etmektedir. Taleplere uygun özelleştirilebilir resmi kurum masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara resmi kurum masa bayrakları imalatı

Ankara resmi kurum masa bayrakları imalatı; yılladır Kadim Bayrak ile kalite standartlarında. Modern üretim anlayışı, hızlı ve güvenilir teslimatları ile Kadim Bayrak İmalat Sanayi Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Sektörel gelişmeleri yakından takip eden Kadim Bayrak tüm yenilikleri hızlı ve başarılı bir şekilde resmi kurum masa bayrakları imalatı çalışmalarına entegre ederek profesyonel bayrak hizmetleri sunar. Kaliteli ve uygun fiyatlara sahip tüm resmi kurum bayrak siparişleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?