MHP Yelken Bayrakları

MHP yelken bayrakları

MHP Yelken Bayrakları İmalatı

MHP Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

MHP yelken bayraklar nedir?

MHP yelken bayraklar 110g/m2 raşel kumaş üzerine talep edilen tasarımların dijital baskı tekniği ile basılması ile üretilen bayraklardır. MHP yelken bayraklar talebe göre farklı ölçülerde üretilebilir. Bu bayraklar, özel olarak tasarlanan bayrak direklerine ve bayrak dubasına monte edilerek kullanılırlar. Bu yüzden yelken bayraklar dubalı bayraklar olarak da bilinir. Rüzgârın esiş yönüne göre duba üzerinde kolaylıkla hareket edebilen MHP yelken bayrakları aynı zamanda plaj bayrağı ismiyle de adlandırılabilir.

MHP yelken bayrak ölçüleri

MHP yelken bayrak ölçüleri; 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm olarak belirlenmiştir. Bu ölçülerden en yaygın kullanılanı ise 75x300cm ölçülerine sahip MHP yelken bayraklarıdır. Duba ile birlikte yüksekliği 4m’ye ulaşan MHP yelken bayrakları genellikle dış mekanlarda kullanıldıkları için hava koşullarına karşı oldukça dirençli malzemelerden üretilir.

MHP yelken bayrak dubası

MHP yelken bayrak dubası sağlam plastik malzemeden üretilir. Standart olarak siyah veya beyaz olan dubalar talebe göre yelken bayrak tasarımı ile yakın tonlarda olacak şekilde de tedarik edilebilir. Yelken bayrak dubaları 20 veya 32 litre kapasitelerine sahiptir. Bu dubalar yeterli miktarda su, torak veya ağırlık yapacak diğer malzemelerle duba üzerinde yer alan bölmeden doldurulur. Dolum işleminden sonra dubanın tıpası (kapağı) sıkı bir şekilde kapatılır ve istenilen yere konumlandırılır. Özel vidalarla üzerine yelken bayrağının takılı olduğu yelken bayrak direği monte edilerek MHP yelken bayrağı kullanıma hazır hale getirilir.

MHP yelken bayraklar nerelerde kullanılır?

MHP yelken bayrakları, genellikle açık hava etkinliklerinde, mitinglerde, seçim kampanyalarında, parti binalarının ve merkezlerinin önünde, parti liderlerinin konuşma yaptığı platformlarda kullanılır. Ayrıca, MHP yelken bayrakları, resmi ve özel törenlerde, açılışlarda, spor müsabakalarında ve diğer etkinliklerde de tercih edilebilir. MHP yelken bayrakları, parti destekçilerinin partiye olan bağlılığını ve desteğini göstermek için de kullanılabilir.

MHP yelken bayrak üretimi

MHP yelken bayrak üretimi bayrak üzerinde yer alacak tasarımların netleştirilmesi ile başlar. Dijital ortamlarda hazırlanan görsel tasarımlar alıcılar tarafından onaylandıktan sonta yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknikleri ile bu tasarımlar raşel kumaş üzerine basılır. Kumaşın ve baskı tekniğinin özelliği sayesinde MHP yelken bayrakları iki taraflı olarak görülebilir. Isı kesim işlemi uygulanan baskılı kumaşların dayanıklılığını artırmak için kenarlarına özel dikim işlemi uygulanır. Yelken bayrağın bayrak direğine asılması için uygun genişlikte tünel dikimi sağlanır. Kolaylıkla bayrak direğine geçirilen ve bayrak direği eğimi ile uyumluluk gösteren bu bayraklar dubaya monte edilir ve istenilen yere konumlandırılır.

MHP yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

MHP yelken bayrak fiyatları genel olarak bayrağın ölçülerine, bayrak imalatı sürecinde kullanılan malzeme kalitesine ve sipariş adedine göre belirlenir. MHP yelken bayrak fiyatlarını belirleyen bu unsurlar Kadim Bayrak tarafından değerlendirilir ve bayrak fiyatları müşteriler için optimize edilir. Özellikle toplu alımlarda müşterilerine belirli oranlarda indirimler sunarak müşteri memnuniyetini garantiler. MHP yelken bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta MHP yelken bayrak imalatı

Kadim Bayrak’ta MHP yelken bayrak imalatı sürecinde her zaman yüksek kalitede materyaller kullanılır ve imalat sürecinin her aşaması titizlikle kalite kontrollerinden geçirilir. Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine kaliteli yelken bayrak imalatı sunmak için tüm imkanlarını maksimum düzeyde kullanan Kadim Bayrak kalite standartlarının da üzerinde sonuçlar ortaya çıkartır. Tecrübeli üretim ekibi, deneyimli tasarım departmanı ve titizlikle çalışan paketleme birimleri ile Kadim Bayrak MHP yelken bayrak siparişleriniz için en doğru adres. Kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uzun ömürlü MHP yelken bayrak talepleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara MHP yelken bayrak imalatı

Ankara yelken bayrak imalatı çalışmaları tamamen müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Özelleştirilebilir tasarımlar, özelleştirilebilir ölçüler ve yüksek kaliteye sahip MHP yelken bayrakları Kadim Bayrak’ta!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?