Fuar Ürünleri

Fonksiyonel ve çözüm üreten ürünler

Fuar Ürünleri

Fuar örümcek stand imalatı

Örümcek Standlar

Örümcek standlar, teşhir amaçlı olarak kullanılan ve bir ürün veya hizmetin tanıtımını yapmak için tasarlanmış ayaklı standlardır. Bu standlar, iskelet yapılarının örümcek ağlarına benzediği için "örümcek" adı verilir.

Fuar ışıklı kutular

Işıklı Kutular

Işıklı kutular, iç kısımda bulunan ışık kaynakları sayesinde aydınlatılmış ve fark edilmesi kolay hale getirilmiş reklamlar sunarlar. Işıklı reklam kutuları, genellikle işletmelerin vitrinlerinde, binaların dış cephelerinde veya sokaklarda kullanılan açık hava reklamcılığı araçlarıdır.

fuar lightbox

Lightbox Ürünler

Lightbox reklam ürünleri, mağazalar, restoranlar, sinemalar, havaalanları, metro istasyonları ve diğer kapalı alanlarda marka tanıtımı için sıklıkla kullanılır. Bu ürünler, markaların veya ürünlerin adını, logosunu veya görselini yüksek kaliteli ve çarpıcı bir şekilde sergilemelerine olanak tanır.

Fuar örümcek stand masa

Örümcek Masa

Örümcek stand masaları, taşıması kolay ve hızlı kurulum yapılabilen bir tasarıma sahiptir. Çoğu örümcek stand masası, hafif alüminyum veya çelik malzemeden yapılmıştır ve çoklu yüzeyleri sayesinde birden fazla grafik veya bannerın sergilenmesine olanak tanır.

fuar backdrop

Backdroplar

Backdrop, özellikle etkinliklerde, fotoğraf çekimlerinde veya video prodüksiyonlarında arka planda kullanılan bir tür dekoratif perdelerdir. Özellikle marka veya organizasyonların tanıtım etkinliklerinde marka logosu veya mesajını öne çıkarmak için kullanılır.

fuar led ekran

Led Ekranlar

Büyük LED ekranlar, genellikle açık hava etkinlikleri, stadyumlar, fuarlar, havaalanları ve ticari binalar gibi yerlerde kullanılan büyük boyutlu dijital ekranlardır. LED teknolojisi, parlak ve canlı renklerin gösterilmesine olanak tanıyan bir tür aydınlatma teknolojisidir ve büyük ekranlar için özellikle uygun bir seçimdir.

fuar roll up

Roll Up Banner Ürünleri

Roll up bannerlar, genellikle alüminyum çerçeve veya metal ayaklarla desteklenir ve yüksek kaliteli polyester veya PVC baskı malzemelerinden yapılmıştır. Baskılar genellikle dijital baskı teknolojisi kullanılarak yapılır ve renklerin canlı olması ve uzun süre dayanması sağlanır.

Fuar L banner

L Banner

L banner, genellikle fuarlar, etkinlikler, mağazalar ve ofisler gibi yerlerde kullanılan, kolay taşınabilen ve kullanımı kolay bir tür stand reklamıdır. L banner, adını standın şeklinden almaktadır. L şeklindeki standın üzerine baskılı bir banner veya poster asılır ve markanızın veya mesajınızın etkili bir şekilde tanıtılmasını sağlar.

fuar x banner

X Banner

X banner, genellikle fuarlar, etkinlikler, mağazalar ve ofisler gibi yerlerde kullanılan, taşınması ve kullanımı kolay bir tür stand reklamıdır. X banner, adını standın şeklinden almaktadır. X şeklindeki standın üst kısmına baskılı bir banner veya poster asılır ve markanızın veya mesajınızın etkili bir şekilde tanıtılmasını sağlar.

fuar broşürlük

Fuar Broşürlükleri

Fuar broşürlükleri, genellikle kağıt veya karton malzemelerden yapılmıştır ve dijital baskı teknolojisi kullanılarak basılır. Baskılar, markanın logoları, mesajları, ürün ve hizmetlerin özellikleri gibi önemli bilgiler içerebilir.

özel ölçülü fuar standı

Özel Ölçülü Banner

İhtiyaca göre belirtilen ölçü ve niteliklerde ışıklı veya ışıksız banner sistemleri. Özel ölçülü bannerlar iç mekanda veya açık havada kullanılabilir.

fuar display sistemler

Display Sistemler

Display sistemleri, genellikle fuarlar, sergiler, mağazalar ve ofisler gibi yerlerde kullanılan çeşitli stand ve ekran sistemleridir. Bu sistemler, markaların, ürünlerin veya hizmetlerin tanıtımını yapmak için kullanılır.

İletişim

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?