CHP Yelken Bayrakları

CHP yelken bayrak imalatı

CHP Yelken Bayrakları İmalatı

CHP Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

CHP yelken bayrak nedir?

CHP yelken bayrakları, 110g/m2 raşel kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Üzerinde yer alacak CHP logosu, sloganı veya farklı tasarımlar ve CHP yelken bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. Yelken bayraklar için tasarlanan özel bir bayrak direği üzerinde sergilenen CHP yelken bayraklar iç veya dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

CHP yelken bayrak özellikleri ve ölçüleri

CHP yelken bayraklar genellikle dış mekânda kullanıldıkları için hava koşullarına karşı dirençli materyallerden üretilirler. Yelken bayraklar duba üzerine yerleştirilen bayrak direğine monte edilerek kullanılır. Bu yüzden bu bayraklar dubalı bayrak olarak da bilinir. CHP yelken bayraklar talep edilen tasarımlarla özelleştirilir. CHP yelken bayrak ölçüleri; 50x200cm, 75x300cm, 100x400cm olsa da en yaygın kullanılan 75x300cm ölçülerinde imalatı sağlanan yelken bayraklardır. CHP yelken bayraklar içi ağırlıkla doldurulan duba üzerinde, rüzgârın esiş yönüne doğru dönebilir. Üzerindeki baskı çift taraflı okunabilecek şekilde basılır. Kurulumu oldukça pratik olan bu bayraklar uzun süre kullanım ömrüne sahiptir.

CHP yelken bayrak dubası

CHP yelken bayrak dubası 20 veya 32lt olarak üretilir. Üzerinde yelken bayrağın takılacağı bir bölüm ve kapak (tıpa) bulunur. İçerisine su veya kum doldurulabilir. Yelken bayrak dubaları üzerine monte edildiğinde bayrağın toplam boyutu 4m’ye ulaşır. Ayrıca dubanın bir yerden başka bir yere taşınması için tutma bölümü de tasarlanmıştır. Oldukça dayanıklı malzemeden üretilen dubalar standart siyah beyaz renklerinde olabileceği gibi talebe göre bayrak renkleriyle uyumlu olacak şekilde de tercih edilebilir.

CHP yelken bayrak nerelerde kullanılır

  • CHP yelken bayraklar, genellikle seçim kampanyalarında, parti binalarında, miting ve etkinliklerde kullanılmaktadır. CHP yelken bayrakları, parti logosu, renkleri ve sembolleriyle özdeşleştirilir ve partinin tanıtımını yapar.
  • Seçim kampanyalarında CHP yelken bayrakları, adayların propaganda çalışmaları sırasında seçmenlerin dikkatini çekmek ve parti adaylarını desteklemek için kullanılır.
  • Parti binalarında CHP yelken bayrakları, parti binasını belirlemek ve partinin bulunduğu yerleri vurgulamak için kullanılır. Özellikle seçim dönemlerinde parti binalarının çevresine yerleştirilen CHP yelken bayrakları, partinin varlığını duyurmak ve partiye olan ilgiyi artırmak için de kullanılır.
  • Miting ve etkinliklerde CHP yelken bayrakları, parti liderlerinin konuşmalarını yapacakları platformların etrafına yerleştirilerek partinin varlığını ve gücünü vurgular.

CHP yelken bayrak üretimi

CHP yelken bayrak üretimi genellikle birinci sınıf kalitedeki raşel kumaş kullanılarak gerçekleştirilir. CHP yelken bayrakları, büyük ve göz alıcıdır. CHP yelken bayrak üretimi;

CHP yelken bayrağı tasarımı, parti logosunun, renklerin ve diğer özelliklerin uygun bir şekilde yerleştirilmesini içerir. Tasarım, öncelikle bilgisayar destekli tasarım yazılımı kullanılarak yapılır ve müşteri onayından geçtikten sonra üretim sürecine geçilir. Belirtilen ölçülerde raşel kumaşlara ısı kesim işlemi uygulanır. Daha sonra bayrakların dayanıklılığını artırmak için kenar kısımları özel dikiş tekniği ile dikilir ve bayrak direği için tünel hazırlanır. Hazırlanan bayrak kumaşına, dijital baskı tekniği ile parti logosu veya tasarımın baskısı yapılır. Dijital baskı, yüksek çözünürlüklü görüntülerin doğru renklerle basılmasını sağlar ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Son adımda, üretilen CHP yelken bayrakları özenle paketlenir ve müşteriye sevk edilir.

CHP yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir

CHP yelken bayrak fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Bu faktörler arasında bayrağın ölçüleri, kullanılan malzeme, baskı tekniği, siparişteki adet sayısı gibi unsurlar yer alır. Bayrağın ölçüleri ve kullanılan malzeme, genellikle fiyatın belirlenmesinde en önemli etkenlerdir.

Kadim Bayrak Ankara’dan tüm Türkiye için yelken bayrak imalatı çalışmalarını uzun yıllardan beri devam ettirmektedir. Ayrıca Kadim Bayrak, bayrak fiyatlarını etkileyen tüm faktörleri göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun fiyatları sunmaya çalışır. Toptan ve perakende bayrak imalatı çalışmaları yapan Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki CHP yelken bayrakları için de fazlasıyla indirim uygular. CHP yelken bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta CHP yelken bayrak imalatı

CHP yelken bayrak imalatı Kadim Bayrak’ta tamamen talepler doğrultusunda gerçekleştirilir; bayrağın ölçüleri, tasarımı, renklerin seçimi… CHP yelken bayrak imalatı sırasında Kadim Bayrak her zaman en kaliteli malzemeleri kullanmaya ve profesyonel üretimler gerçekleştirmeye çalışır. CHP yelken bayrakları imalatı çalışmasında kullanılan raşel kumaşlar ve boyalar yağmura, rüzgâra ve güneşten gelen UV ışınlarına karşı oldukça dirençlidir. Ayrıca bu kumaşlar ve boyalar yıkanabilir özelliktedir.

Kadim Bayrak CHP yelken bayrak imalatı çalışmalarını uzun yıllardan beri Ankara’da gerçekleştirmektedir. Kalitesiyle, güvenilirliğiyle ve uygun fiyatlarıyla Kadim Bayrak CHP yelken bayrak talepleriniz için doğru adres. Hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara CHP yelken bayrak imalatı

Ankara CHP yelken bayrak imalatı; taleplere göre özelleştirilebilir yelken bayrakların üretimidir. Ankara’da yüksek kalitede CHP yelken bayrakları imalatı sağlayan Kadim Bayrak için her zaman öncelik müşteri memnuniyetidir. Yelken bayrak imalatı sürecinde kalite kontrolden asla taviz vermeyen Kadim Bayrak, her zaman alanında en iyileriyle çalışmayı prensip edinmiştir. Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayi profesyonel CHP yelken bayrakları imalatı için en doğru seçim. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?