AK Parti Kırlangıç Bayrakları

ak parti kırlangıç bayrak imalatı

AK Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı

AK Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

AK Parti Kırlangıç Bayrakları

Ak Parti kırlangıç bayrakları, parlak saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen Ak Parti logolu bayrak tipidir. Ak Parti kırlangıç bayrakları tasarımları, bayrak boyutu ve kumaş kesim şekilleri talebe göre özelleştirilebilir. Ak parti kırlangıç bayrakları genellikle tek taraflı baskı yapılarak üretilirler ve bayrak dikey bir şekilde asma aparatı ile istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir. Ak Parti kırlangıç bayrakları üzerinde yer alan asma ipi bayrak kenarına yerleştirilen çubuğa bağlıdır. Bu çubuk sayesinde kırlangıç bayrak asıldığı yerde düz bir görünüm sunar.

Ak Parti kırlangıç bayrak modelleri

Ak Parti kırlangıç bayrak modelleri bayrak kumaşının kesim şekline göre ortaya çıkmıştır ve üç adet kırlangıç bayrak modeli vardır. Bunlar;

  • Düz kesim kırlangıç bayrak; düz kesim kırlangıç bayraklar genellikle dikey olacak şekilde tasarlanırlar ve ölçüleri ve tasarımı taleplere göre özelleştirilebilir.
  • Ters V kesim kırlangıç bayrak; bayrağın aşağı sarkan kısmı ters V şeklinde kesilir. Ters V kesim kırlangıç bayraklar en sık tercih edilen modeldir ve ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir.
  • Üçgen kesim kırlangıç bayrak; bayrağın sallanan alt kısmı üçgen şeklinde kesilerek üretilir. Bu bayrak tipine kılıç bayrak ismi de verilir. Üçgen kesim kırlangıç bayrak ölçü ve tasarımları talebe göre farklılaştırılabilir.

Ak Parti kırlangıç bayrak ölçüleri

Ak parti kırlangıç bayrak ölçüleri ise; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm gibi geniş seçenek yelpazesine sahiptir. Bu standartların dışında farklı ölçülerde de Ak Parti kırlangıç bayrak imalatı yapılabilir. Kadim Bayrak tüm Ak parti kırlangıç bayrak modellerini Ankara’da profesyonel düzeyle gerçekleştirir. Kadim Bayrak üretim ve imalat sanayi Türkiye’nin her bölgesine hızlı, kaliteli ve güvenilir bayrak hizmetleri sunar. Tüm Ak Parti kırlangıç bayrak veya diğer Ak Parti bayrakları talepleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ak Parti kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

Ak Parti kırlangıç bayrakları, genellikle parti etkinlikleri, toplantılar, seminerler, seçim kampanyaları, açılış törenleri ve diğer benzeri kutlama ve etkinliklerde kullanılır. Aynı zamanda, parti binalarının, ofislerinin ve merkezlerinin dekorasyonu için de tercih edilebilirler. Kırlangıç bayraklarda görünüm oldukça önemlidir. Bir bayrak görünümünü kalitesine borçludur. Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine kaliteli ve dayanıklı Ak Parti kırlangıç bayrak üretimi sağlamaktadır.

Ak Parti kırlangıç bayrak üretimi

Ak Parti kırlangıç bayrakları üretimi taleplerin bayrak imalat firması Kadim Bayrak’a iletilmesi ile başlar. Tasarım aşaması onaylanan kırlangıç. Bayraklar işçin birinci sınıf kaliteye sahip saten kumaşlar kullanılır. Akmaya ve solmaya karşı oldukça dirençli boyalarla birlikte talep edilen tasarım dijital baskı yöntemi ile kumaşa aktarılır. Tek taraflı baskı uygulanan bu bayrakların sadece ön yüzleri okunabilir. Bayrağın üst kısmına plastik çubuk takılır. Bu çubuğun iki ucuna açma ipini tutan tıpalar takılır. Kalitesi ve canlı renkleri ile Ak Parti kırlangıç bayraklar için hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ak Parti kırlangıç bayrak fiyatları

Ak Parti kırlangıç bayrak fiyatları; sipariş adedi, bayrak boyutu ve kullanılan baskı materyalleri bakımından farklılık gösterebilir. Toptan ve perakende bayrak üretimleri gerçekleştiren Kadim Bayrak özellikle toplu alımlarda büyük indirimler yapar. Bir bayrak fiyatını etkileyen tüm faktörleri tek tek irdeleyen Kadim Bayrak bu faktörleri müşteri memnuniyeti adına gözden geçirir ve fiyatları müşteriler için optimize eder.

Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı 

Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı, genellikle dijital baskı teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilir. Öncelikle bayrağın boyutları ve tasarımı belirlenir. Ardından, bayrağın malzemesi seçilir. Genellikle dayanıklı saten kumaşlar tercih edilir. Sonrasında, bayrağın tasarımı dijital olarak hazırlanır ve baskıya uygun hale getirilir. Daha sonra, tasarım dijital baskı makinesine aktarılır ve kumaş üzerine yüksek kaliteli mürekkeplerle baskı yapılır. Baskı işlemi tamamlandıktan sonra, bayrak kenarları talebe göre kesilir ve gerekli aksesuarlar (kırlangıç bayrak için çubuk ve ip) eklenir.

Kadim Bayrak’ta Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı, kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıca Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı sürecinin her bir adımı kalite kontrol denetlemelerinden geçirilir.

Kadim Bayrak’ta Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı 

Kadim Bayrak Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı çalışmalarına Ankara’da devam ettirmektedir. Uzun yıllardan beri kırlangıç bayrakları imalatı alanında pek çok deneyim elde eden Kadim Bayrak sektörel gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip eder. Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı çalışmalarında yıllar içerinde edinmiş olduğu tüm bilgi ve deneyimini kullanan Kadim Bayrak için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bu yüzden Kadim Bayrak için kalite, hız ve profesyonellik Ak Parti kırlangıç bayrakları imalatı sürecinin temelidir. Ak Parti kırlangıç bayraklar ve diğer Ak Parti bayrak modelleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?