AK Parti Yelken Bayrakları

ak parti yelken bayrak imalatı

AK Parti Yelken Bayrakları İmalatı

AK Parti Yelken Bayrakları: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Ak Parti yelken bayrak nedir?

Ak Parti yelken bayrak, 110g/m2 raşel kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen dış mekân bayrağıdır. Yelken bayrak; plaj bayrağı veya dubalı bayrak olarak da bilinir. Geniş kullanım alanına sahip Ak Parti yelken bayrak imalatı çalışmalarında yüksek birinci sınıf kalitede kumaşlar ve yağmura, suya, UV ışınlarına karşı uzun süre dayanabilen boyalar kullanılır. Ak Parti yelken bayrak üzerinde talebe göre Ak Parti bayrağı, sloganı, lider posteri gibi farklı tasarımlar yer alabilir. Canlı renkleri ve rüzgardaki hareketliliği ile Ak Parti yelken bayraklar oldukça dikkat çekici bir reklam aracıdır.

Ak Parti yelken bayrak ölçüleri

Ak Parti yelken bayrağı ölçüleri talebe göre 50x200cm, 75x300cm, 100x400cm ölçülerinde üretilebilir. Kurulumu oldukça pratik olan Ak Parti yelken bayraklar duba, asma direği ve bayrak ile birlikte takım olarak alıcısına teslim edilir.

Yelken bayrak dubası nedir?

Yelken bayrak dubası genellikle hava koşullarına karşı oldukça dirençli malzemelerden üretilir. Bayrak boyundan 50cm daha uzun olan bayrak sopasının bu fazla kısmı dubaya monte etmede kullanılır. Yelken bayrak dubası 20lt ile 32lt kapasitelerine sahiptir. Yelken bayrak dubası içerine su veya kum konulabilir. Sızdırmayan ve kolay açılıp kapanabilen tıpa(kapak) dubanın alt kısmındadır. Rüzgârlı havalarda dahi duba sayesinde ayakta kalmayı başarabilen yelken bayraklar rüzgârın esiş yönüne göre hareket edebilirler. Ak Parti yelken bayraklar çift taraflı okunabilir baskı sayesinde tüm açılardan oldukça dikkat çekicidirler.

Ak Parti yelken bayrak nerelerde kullanılır?

Ak Parti yelken bayrakları, genellikle parti etkinliklerinde, mitinglerde, seçim kampanyalarında ve diğer parti organizasyonlarında kullanılır. Bu yelken bayraklar, parti üyeleri, destekçileri ve adayları tarafından taşınarak parti faaliyetlerinde görünürlük sağlar ve parti mesajlarını halka iletir. Ayrıca, parti merkezlerinde, parti ofislerinde veya diğer parti binalarında da kullanılabilirler.

Ak Parti yelken bayrak üretimi

Ak Parti yelken bayrak üretimi genellikle dijital baskı tekniği kullanılarak yapılır. Öncelikle tasarım bilgisayar ortamında hazırlanır ve ardından baskı için uygun olan raşel kumaşlara canlı renklere sahip kaliteli boyalarla baskı işlemi uygulanır. Boyaların kalitesi ve dijital baskı tekniği yelken bayraklara canlı ve net bir görünüm verir.

Ak Parti yelken bayrağı üretiminde dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Örneğin, malzeme seçimi, baskı kalitesi, kesim işlemi ve dikim işlemi önemlidir. Yelken bayraklarının kullanıldığı alanlarda rüzgâr şiddeti de göz önünde bulundurulmalıdır. Bayrağın hava şartlarına uyum sağlayacak şekilde üretilmesi yelken bayrakların kullanım ömrünün uzamasını sağlar.

Kadim Bayrak'ta Ak Parti yelken bayrak imalatı

Ak Parti yelken bayrak imalatı süreci Kadim Bayrak’ta ilk olarak müşteriler tarafından belirtilen özelliklere göre, öncelikle yelken bayrağının tasarımını yapmaktır. Bu tasarım, ölçü, renk, logo ve diğer görsel unsurların belirlenmesini içerir. Ak Parti yelken bayrak tasarımı dijital baskı tekniği kullanılarak 110g raşel kumaşa basılır. Bu sayede, yüksek kaliteli ve canlı renkler elde edilir. Sıcak kesim işlemi uygulanan bayrak kumaşı özel dikiş işlemi uygulanır. Bu dikiş sayesinde bayrak kumaşı daha uzun süre kullanılabilir. Yelken bayrağının asılması için gerekli olan tünel sağlam dikişlerle hazırlanır.

Kadim Bayrak İmalat Sanayi’nde imalatı sağlanan Ak Parti yelken bayraklar kalite kontrollerinden geçirilir ve özenle paketlenir. Hızlı ve güvenilir kargo firmaları ile bayrakların teslimatları sağlanır. Kadim Bayrak imalat sanayi ile hemen iletişime geçebilir yelken bayrak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ak Parti yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir? 

Ak Parti yelken bayrak fiyatları, yelken bayrak imalatı sürecinde kullanılan malzeme kalitesi, ölçüleri, bayrak adet sayısı ve baskı tekniği gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Örneğin, daha yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve büyük ölçüleri olan yelken bayrak fiyatları, daha düşük kaliteli malzemelerle üretilen ve daha küçük ölçüleri olan yelken bayraklarından daha yüksek olacaktır. Ayrıca, dijital baskı veya serigrafi gibi baskı teknikleri de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Kadim Bayrak Ak Parti yelken bayrak toplu siparişlerde fiyatlar konusunda müşterilerine yardımcı olur. Diğer zamanlarda da uygun fiyat garantisi sunan Kadim Bayrak İmalat Sanayi için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Uygun fiyatlarla kaliteli özelleştirilebilir Ak Parti yelken bayrak talepleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin.

Ankara Ak Parti yelken bayrak imalatı 

Ak Parti yelken bayrak imalatı Kadim Bayrak tarafından Ankara’da profesyonel düzeyde gerçekleştirilmektedir. Ak Parti yelken bayrak imalatı hizmetini Türkiye’nin dört bir yanı için gerçekleştiren Kadim Bayrak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile her zaman lider konumdadır. Özelleştirilebilir tasarımlar, özelleştirilebilir ölçüler, uygun fiyatlar Kadim Bayrak’ta. Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile hemen iletişime Ak Parti yelken bayrak ya da diğer Ak Parti bayrak taleplerinizi oluşturun!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?