CHP Kırlangıç Bayrakları

CHP kırlangıç bayraklar

CHP Kırlangıç Bayrakları İmalatı

CHP Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

CHP kırlangıç bayrakları nedir?

CHP kırlangıç bayrakları; parlak saten kumaşlardan üretilen farklı modelleri ve özelleştirilebilir ölçü seçenekleri olan, üzerinde CHP logosu, sloganı veya lider baskısı bulunan bayraklardır. CHP kırlangıç bayrakları geniş kullanım alanına sahiptir ve genellikle asma aparatı sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.

CHP kırlangıç bayrakları özellikleri ve ölçüleri

CHP kırlangıç bayrakları dikey olarak asılacak şekilde tasarlanmıştır. Dijital baskı tekniği kullanılarak imalatı sağlanan bu bayraklar iç veya dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. CHP kırlangıç bayrakların bir kenarına plastik veya metal çubuk yerleştirilir bu çubuğun iki ucuna bağlanan ip ile rahatlıkla asılabilir. Kırlangıç bayraklar kesim şekillerine göre farklı modellerde üretilir. Kırlangıç bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir olmasının yanı sıra standart ölçüleri de mevcuttur. Kırlangıç bayrak ölçüleri; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir.

Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayi Ankara’da kırlangıç bayrakların tüm modellerini talep edilen ölçüler doğrultusunda yüksek kalitede üretir. Hızlı, kaliteli ve profesyonel CHP bayrak talepleriniz için hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

CHP kırlangıç bayrak modelleri

CHP kırlangıç bayrak modelleri saten kuması, parlak ve canlı renkleri ile CHP temalı baskıları en ideal şekilde yansıtır. Etkili bir reklam veya tanıtım aracı olarak kullanılan CHP kırlangıç bayrak modelleri;

  • Düz kesim CHP kırlangıç bayraklar; belirtilen ölçülerde dikdörtgen şeklinde kesilen saten kumaş üzerine tek tarafı okunabilir şekilde dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen CHP kırlangıç bayrak modelidir.
  • Ters V kesim CHP kırlangıç bayraklar; talep edilen ölçülerde saten kumaşlardan üretilen alt kısmı ters V şeklinde kesilen kırlangıç bayraklardır.
  • Üçgen kesim CHP kırlangıç bayraklar; müşteri talepleri doğrultusunda belirlenen ölçülerde saten kumaşlardan imalatı sağlanan bu kırlangıç bayrak modelinin alt kısmı üçgen şeklinde kesilir. Bu bayraklar kılıç model olarak da bilinir.

CHP kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

CHP kırlangıç bayrakları, genellikle CHP’nin siyasi etkinliklerinde, parti binalarında, seçim kampanyalarında sıkça kullanılır. Bunun yanı sıra, CHP kırlangıç bayrakları, parti toplantıları, etkinlikleri, mitingleri, kongreleri gibi organizasyonlarda da dekor amaçlı kullanılır.

CHP kırlangıç bayrak üretimi

CHP kırlangıç bayrak üretimi, genellikle dijital baskı tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. İlk olarak, CHP logosu veya talep edilen tasarımlar bilgisayar destekli yazılım programında hazırlanır. Bu tasarım daha sonra özel bir yazıcıya aktarılır ve yüksek kaliteli saten kumaşa baskı yapılır. Kırlangıç bayraklara talep edilen modelin verilmesi için kesim işlemi gerçekleştirilir. Kesim işlemi, özel bir kesim makinesi kullanılarak yapılır. Makine, bayrağın kesileceği şekli otomatik olarak algılar ve kesim işlemini gerçekleştirir.

Daha sonra, bayrağın kenarları dikilir ve ipe geçirilmek üzere hazırlanır. Bayrağın uç kısmına plastik çubuk için tünel dikilir ve bu çubuğun iki ucuna asma ipi takılır ve CHP kırlangıç bayrakları üretimi tamamlanır. Kalite kontrolünden geçirilen CHP kırlangıç bayrakları uygun şekilde paketlenerek hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile teslimatı sağlanır.

CHP kırlangıç bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

CHP kırlangıç bayrak fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Bu faktörler arasında bayrağın ölçüleri, kullanılan malzemenin kalitesi, baskı yöntemi ve adet sayısı yer alabilir. Kadim Bayrak üretim ve imalat sanayi tüm bu faktörleri baz alarak CHP kırlangıç bayrak fiyatlarını müşterileri için optimize eder. Kaliteden asla taviz vermeyen Kadim Bayrak uygun fiyat garantisi ile de müşteri memnuniyetini artırır. Toptan veya perakende kırlangıç bayrak imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak fazla sayıdaki siparişler için indirimler uygular. CHP kırlangıç bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin.

Kadim Bayrak’ta CHP kırlangıç bayrakları imalatı 

CHP kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde Kadim Bayrak büyük bir titizlikle çalışır. Görsellik bakımından güçlü ve etkileyici olması beklenen CHP kırlangıç bayrak imalatı Kadim Bayrak’ta; CHP kırlangıç bayrak taleplerinin alınması ile başlar.  CHP kırlangıç bayrakları imalatı sürecine geçmeden önce müşteri talepleri doğrultusunda bayrağın boyutu ve tasarımı netleştirilir. Müşterilerin logo, renk ve yazı gibi özellikleri bayrağa dahil etmek istemeleri durumunda bu tasarım aşamasında detaylar da belirlenir. Onayı alınan tasarım birinci sınıf kalitede saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile basılır. Bayrağın üst kenarına geçirilen çubuk tüneli sağlam dikişlerle hazırlanır.

Kadim Bayrak, CHP kırlangıç bayrakları imalatı sırasında bayrakların kalitesinin yüksek olmasını sağlamak için sıkı bir kalite kontrol süreci uygular. Son aşamada, ürünler özenle paketlenir ve müşterilerin adreslerine güvenilir kargo şirketleri aracılığı ile gönderilir.

Ankara CHP kırlangıç bayrakları imalatı 

Ankara CHP kırlangıç bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile en yüksek kalitede gerçekleştirilir. Kadim kırlangıç bayrak imalat sanayi uzun yılların bilgi ve deneyimi ile Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan Kadim Bayrak kurulduğu günden beri her zaman alanında en iyileri ile çalışarak profesyonel bayrak üretimleri gerçekleştirmektedir.

Yüksek kalitede CHP kırlangıç bayrakları uygun fiyatlarla satın almak için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?