İyi Parti Yelken Bayrakları

iyi parti yelken bayrak üretimi

İyi Parti Yelken Bayrakları İmalatı

İyi Parti Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İyi Parti yelken bayrak nedir?

İyi Parti yelken bayrak; 110g/m2 raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak parti logosunun, sloganının, liderinin veya farklı bir tasarımın basılması ile imalatı sağlanan bayraklardır. İyi Parti yelken bayrak bir duba üzerine monte edilerek kullanıldığından dubalı bayrak olarak da bilinir. Yelken bayrağın diğer isimleri ise; olta bayrak veya plaj bayrağıdır. İyi Parti yelken bayrak ölçüleri müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir. Kumaş ve baskı tekniği özelliklerinden dolayı her iki açıdan da okunabilen bu bayraklar hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

İyi Parti yelken bayrak ölçüleri

İyi Parti yelken bayrak ölçüleri genellikle 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm olacak şekilde tasarlanır. Duba ile birlikte daha fazla uzunluğa ulaşan bu bayraklar etkili ve ekonomik reklam araçlarıdır.

İyi Parti yelken bayrak dubası

Gelecek Partisi yelken bayrak dubaları, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve dayanıklılıklarıyla öne çıkarlar. Siyah veya beyaz renk seçenekleriyle birlikte, talebe göre Gelecek Partisi’nin bayrak renklerine uygun olarak üretilebilirler. 20 veya 32 litre kapasiteli olabilen dubaların kapağı açılarak içerisine su veya kum doldurulur ve sıkıca kapatılır. Taşıma kolaylığı sağlayan özel tutma bölümü sayesinde, dubalar istenilen yere kolaylıkla taşınabilir. Yelken bayrağın takılı olduğu direk, özel aparatı sayesinde dubaya sabitlenir ve Gelecek Partisi yelken bayrağı tam anlamıyla kullanıma hazır hale getirilir.

İyi Parti yelken bayrakları nerelerde kullanılır?

İyi Parti yelken bayrakları, genellikle parti etkinlikleri, mitingler, gösteriler, seçim kampanyaları ve diğer parti faaliyetleri gibi açık hava etkinliklerinde kullanılır. Bunun yanı sıra, parti binası, ofis, merkez ve şube binaları gibi yerlerde de kullanılabilmektedir. İyi Parti yelken bayrakları, parti faaliyetlerine katılanların birlik ve beraberlik hislerini yansıtmak amacıyla kullanılır.

İyi Parti yelken bayrak üretimi nasıl sağlanır?

İyi Parti yelken bayrağı üretimi, öncelikle tasarımın hazırlanmasıyla başlar. İyi Parti logosu veya istenilen tasarım, bilgisayar destekli tasarım programları kullanılarak hazırlanır. Daha sonra, tasarım yüksek kaliteli bir baskı makinesine aktarılır ve yelken bayrağı kumaşına baskı yapılır. Bu baskı işlemi, genellikle dijital baskı tekniği kullanılarak gerçekleştirilir.

Sonrasında, baskılı kumaş özel kesim makinesi yardımıyla kesilir ve özel bir dikiş makinesinde kenarları dikilir. Bayrağın sağlam olması ve hava şartlarına dayanıklı olması için dikişlerin kalitesi önemlidir. Bayrağın yan kısmına bayrak direğini takmak için bir tünel bölümü dikilir. Böylece İyi Parti yelken bayrak üretimi tamamlanır ve paketleme aşamasından önce kalite kontrollerinden geçirilir.

İyi Parti yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir

İyi Parti yelken bayrak fiyatları; bayrağın boyutu, kumaş boya ve baskı tekniği kalitesi gibi faktörler çerçevesinde belirlenir. İyi Parti yelken bayrak fiyatları aynı zamanda sipariş adedinden de etkilenir. Yüklü miktarlardaki İyi Parti yelken bayrak siparişlerinde bayrak birim fiyatları daha uygundur. Bayrak fiyatlarına etki eden tüm bu unsurlar çerçevesinde Kadim Bayrak İyi Parti yelken bayrak fiyatlarını müşterileri için uygun hale getirir. Ayrıca toptan ve perakende bayrak imalatı çalışmaları yapan Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirimler sağlar.

İyi Parti yelken bayrak imalatı ve Kadim Bayrak

İyi Parti yelken bayrak imalatı, Kadim Bayrak ile her zaman profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kadim Bayrak İyi Parti yelken bayrak imalatı sürecinde akmaya solmaya dirençli boyalar, rüzgâra, suya ve güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklı kumaşlar kullanmayı tercih eder. Kadim Bayrak İmalat Sanayi kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürür. Kaliteli bayraklarıyla, uygun fiyatlarıyla da bu memnuniyeti büyük oranda sağlar. Türkiye’nin tüm bölgelerine İyi Parti yelken bayrak imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak İmalat Sanayi hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile bayrakları alıcılarına sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Ankara İyi Parti yelken bayrak imalatı

Ankara İyi Parti yelken bayrak imalatı hizmetiyle Kadim Bayrak hiçbir zaman kaliteden ödün vermez. Kurulduğu ilk günden beri alanında en iyileriyle çalışan Kadim Bayrak İmalat Sanayi her zaman sektörel yenilikleri ve ihtiyaçları yakından takip eder. Sürekli üretim anlayışını güncelleyen Kadim Bayrak en modern ve en profesyonel baskı teknikleriyle bayrak üretim ve imalatı çalışmalarına devam etmektedir.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?