Deva Partisi Kırlangıç Bayrakları

Deva Partisi Kırlangıç Bayrakları İmalatı

Deva Partisi Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Deva Partisi kırlangıç bayrakları nedir?

Deva Partisi kırlangıç bayrakları; talep edilen görsellerin yüksek kalitede dijital baskı tekniği ile parlak saten kumaş üzerine basılmasıyla üretilen bayraklardır. Dikey asılacak şekilde tasarlanan Deva Partisi kırlangıç bayrakları farklı ölçüler ve farklı modelleri ile geniş seçenek yelpazesine sahiptirler. Daha çok dekor amaçlı kullanılan Deva Partisi kırlangıç bayrakları tek tarafı okunabilecek şekilde tasarlanır. Asma aparatı sayesinde istenilen her yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.

Deva Partisi kırlangıç bayrakları ölçüleri ve modelleri

Deva Partisi kırlangıç bayrakları ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. En yaygın kullanılan Deva Partisi kırlangıç bayrak ölçüleri 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir. Bu bayraklar kesim şekillerine göre üç farklı modelde üretilirler.

  • Düz kesim Deva Partisi kırlangıç bayrak; talep edilen ölçülerde dikdörtgen şeklindeki kırlangıç bayraklardır. Üst kısmına takılan plastik çubuk ve bu çubuğun iki ucuna takılan ip sayesinde istenilen yere takılabilir.
  • Üçgen kesim Deva Partisi kırlangıç bayrak; bayrağın alt kısmı üçgen şeklinde kesilerek üretilir. Ölçülere tercihe göre değiştirilebilen bu bayraklar daha çok dekor amaçlı kullanılırlar. Bu modele şeklinden dolayı kılıç model kırlangıç bayrak ismi de verilir.
  • Ters V kesim Deva Partisi kırlangıç bayrak; bayrağın alt kısmı ters V şekilde kesilerek üretilir. Bu model klasik kırlangıç bayrak modelidir ve ölçüleri isteğe göre özelleştirilebilir.

Deva Partisi kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

Deva Partisi kırlangıç bayrakları genellikle açık hava etkinliklerinde, seçim kampanyalarında, parti binalarında, konferanslarda, seminerlerde ve mitinglerde kullanılır. Bunların yanı sıra, Deva Partisi kırlangıç bayrakları, parti bölge yönetimlerinde, ilçe yönetimlerinde ve belediyelerde de kullanılabilir. Genellikle daha küçük boyutlarda olan kırlangıç bayraklar, parti faaliyetlerinde ve mitinglerde kolay taşınabilirlikleri sayesinde sıklıkla tercih edilir.

Deva Partisi kırlangıç bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Deva Partisi kırlangıç bayrak üretimi taleplerin alınması ile başlar. Deva Partisi kırlangıç bayrak üzerinde yer alması istenen görsel, bayrak ölçüleri ve bayrak modeli netleştirilir. Talep edilen tasarım profesyonel Kadim Bayrak tasarımcıları tarafından düzenlenir. Müşteri onayına sunulan tasarımlar onaylandıktan sonra baskı aşamasına geçilir. Modern ve yüksek kalitede dijital baskı tekniği kullanılarak görsel saten kumaş üzerine basılır.  Deva Partisi kırlangıç bayrakları üretimi sürecinde 165g/m2 saten kumaş kullanılarak sağlandığı için bu bayraklar oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Baskı işlemi tamamlanan Deva Partisi kırlangıç bayrakları talep edilen modelde kesilir ve son olarak üst kısmına bayrağı asmak için çubuk ve ip takılır. Böylece üretimi tamamlanan Deva Partisi kırlangıç bayrak üretimi tamamlanır ve uygun şekilde paketlenerek güvenilir ve hızlı kargo firmaları aracılığı ile müşterilere teslim edilir.

Deva Partisi kırlangıç bayrakları fiyatları nasıl belirlenir?

Deva Partisi kırlangıç bayrakları fiyatları, bayrak üzerinde yer alacak olan görsel tasarıma, baskıda kullanılacak renk adedine, kumaş ve boya kalitesine göre belirlenir. Ayrıca Deva Partisi kırlangıç bayrakları fiyatlarını sipariş adedi de etkiler. Sipariş sayısı arttıkça birim maliyet azalır bu da bayrak için ayrılan bütçeden tasarruf edilmesini sağlar. Toptan ve perakende Deva Partisi kırlangıç bayrakları imalatı sağlayan Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki kırlangıç bayrak siparişlerinde ıskontolar uygular. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir Deva Partisi kırlangıç bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir uygun fiyatlarla siparişinizi verebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta Deva Partisi kırlangıç bayrakları imalatı

Deva Partisi kırlangıç bayrak imalatı; Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir ve Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet sunulur. Deva Partisi kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde kullanmış olduğu kaliteli bayrak üretim materyalleri; yüksek kalitede baskı teknikleri ve makineleri, canlı, akmayan, solmayan boyalar, birinci sınıf kaliteye sahip kumaşlar ile Kadim Bayrak her zaman müşteri memnuniyetine odaklanır. Kurulduğu günden beri kusursuz ve kalite standartlarına uygun Deva Partisi kırlangıç bayrakları imalatı çalışmaları gerçekleştiren Kadim Bayrak fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini kazanır.

Ankara Deva Partisi kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara Deva Partisi kırlangıç bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile her adımı kalite kontrollerinden geçirilerek gerçekleştirilen bir süreçtir. Profesyonellikten, kaliteden ve uygun fiyatlarından asla taviz vermeyen Kadim Bayrak, kurulduğu günden beri alanında en iyileriyle çalışmaktadır. Tecrübesi, bilgi birikimi, kaliteli bayrak imalat malzemeleri ve uzman ekibiyle Kadim Bayrak Deva Partisi kırlangıç bayrakları imalatı için en doğru yer. Deva Partisi kırlangıç bayrak siparişleriniz için hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?