Ankara türk gönder bayrağı imalatı

Türk Gönder Bayrağı İmalatı

Türk Gönder Bayrağı İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Türk gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Kamu kurumları, okullar, askeri birimler, resmi daireler, spor kulüpleri, uluslararası etkinlikler…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Türk gönder bayrağı nedir?

Türk gönder bayrağı; farklı ölçülerde çeşitli kumaşlardan üretilen ve bir bayrak direğine takılı olarak kullanılan dış mekân bayrak modelidir.  Türk gönder bayrağı direklere asılırken direğin üstündeki ip yardımıyla göndere çekilir. Türk gönder bayrakları resmi veya özel kamu kurum ve kuruluşları tarafından kullanılır. Çoğunlukla dış mekanlarda kullanılmasından dolayı üretiminde kullanılan kumaşlar ve boyalar yağmura, rüzgâra ve diğer hava koşullarına karşı oldukça dirençlidir.

Türk gönder bayrağı ölçüleri ve Türk gönder bayrağı üretimi

Türk gönder bayrağı ölçülerinin genel bir standardı vardır. Türk gönder bayrak ölçüleri bu standartlar çerçevesinde artırılır veya azaltılır. Türk gönder bayrağı genel olarak; 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500x750cm, 600x900cm veya 1000x1500cm boyutlarında üretilebilir.

Türk gönder bayrağı üretimi, özellikle ülke genelinde önemli bir yere sahip olan ve birçok kurum, kuruluş ve özel işletme tarafından kullanılan bayrakların üretim sürecini kapsar. Türk gönder bayrakları genellikle yüksek kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilir. Kumaşların dayanıklılığı ve renklerin solmaması için UV korumalı özelliklerle üretilmesi tercih edilir. Gönder bayrakları üretimi için dijital baskı, transfer baskı veya serigrafi baskı teknikleri kullanılır. Transfer ve dijital baskı, renk doğruluğu ve yüksek çözünürlük sağlarken serigrafi baskı ise yüksek dayanıklılık ve renk kalitesi sunar.

türk bayrağı imalatı

Türk gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

Türk gönder bayrağı, ülkemizin milli simgelerinden biridir ve pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bunlar arasında;

  • Milli bayramlar, resmî törenler, devlet protokolü gibi resmi organizasyonlarda kullanılır.
  • Milli eğitim kurumları, üniversiteler, öğrenci yurtları gibi okul ve eğitim kurumlarında sıklıkla görülür.
  • Belediyeler, valilikler, kaymakamlıklar, emniyet müdürlükleri, askeri birlikler, limanlar, hava alanları ve diğer kamu kurumlarındaki binaların önünde gönder bayrakları asılıdır.
  • Özel şirketler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, turistik tesisler gibi birçok özel sektör kuruluşu da gönder bayraklarını kullanmaktadır.
  • Milli spor karşılaşmaları, uluslararası spor organizasyonları, stadyumlar ve diğer spor tesislerinde de Türk gönder bayrağı görülebilir.
  • Vatandaşlar tarafından evlerde de kullanılan Türk gönder bayrağı, milli bayramlar ve özel günlerde (bayrak direğine takılmadan) balkon ve pencerelere asılarak ülkenin sevgi ve saygısını ifade etmek için kullanılır.

Kadim Ankara Türk gönder bayrağı imalatı

Ankara Türk gönder bayrağı imalatı alanında uzun yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip Kadim Bayrak tüm gönder bayrak taleplerini profesyonel düzeyde karşılamaktadır.

Kadim Bayrak, Türkiye’nin tüm illerinden gelen bayrak ihtiyaçlarına yönelik yüksek kalitede hizmetler sunar. Uzman ekibi, modern üretim teknolojisi farklı boyut ve malzeme seçenekleriyle, her türlü ihtiyaca uygun Türk gönder bayrağı imalat çalışmalarını Ankara’da gerçekleştirir.

Kadim Bayrak’ta Türk gönder bayrağı imalatı süreci

Türk gönder bayrağı imalatı süreci; müşteri taleplerinin Kadim Bayrak’a iletilmesi ile başlar. Finansal olarak da anlaşma sağlandıktan sonra müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda, Türk gönder bayrağı tasarımı hazırlanır ve baskı işlemine geçilir. Raşel, saten veya alpaka kumaşlara üzerine hazırlanan tasarım dijital baskı tekniği ile kumaşa aktarılır.

Kadim Bayrak, uzman ve deneyimli kadrosuyla, yüksek kaliteli malzemeler ve modern üretim teknolojisi ile müşterilerinin tüm gönder bayrak taleplerine profesyonel bayrak üretimler sunar. Türk gönder bayrağı imalatı sürecinde en kaliteli kumaşlar ve boya malzemeleri kullanılarak üretilen bayraklar, uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarıyla öne çıkmaktadır. Kadim Bayrak, standart ölçülerde veya müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir ölçülerde Türk gönder bayrağı imalatı hizmetleri sunmaktadır. Ankara’da yer alan üretim tesislerinde, müşterilerinin taleplerine hızlı ve kaliteli şekilde yanıt vermektedir.

ankara türk gönder bayrağı üretimi

Türk gönder bayrağı fiyatları

Türk gönder bayrağı fiyatları, bayrağın boyutu, kullanılan malzeme, baskı tekniği ve adet gibi faktörlere göre farklılaşabilir. Boyutu büyük olan Türk gönder bayrakları, daha kaliteli malzemelerden üretildiği için daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ayrıca baskı tekniği olarak dijital ya da serigrafi baskı gibi farklı yöntemler kullanılması da fiyatları etkiler.

Kadim Bayrak müşterilerine genellikle özel teklifler sunarak, fiyatları düşük tutma imkânı sağladığı gibi toplu alımlarda da indirimler uygular. Kadim Bayrak, Türk gönder bayrağı ihtiyacınızı uygun fiyatlarla karşılamak için size bir telefon kadar yakın! Hemen Kadime ile iletişime geçin ve en kaliteli malzemelerden üretilen Türk gönder bayrağı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alın!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?