Resmi Kurum Makam Bayrakları

resmi kurum makam bayrakları imalatı

Resmi Kurum Makam Bayrakları İmalatı

Resmi Kurum Makam Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. Resmi kurum logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Resmi kurum ve kuruluşlar.
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Resmi kurum makam bayrakları nedir?

Resmi kurum makam bayrakları; resmî kurumlara ait logoların saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak basılmasıyla üretilen bayraklardır. Resmi kurum makam bayrakları, makam bayrak direklerine asılarak kullanılır. Üç kat birinci sınıf kalitede saten kumaşlardan üretilen bu bayraklarda kumaş aralarında tela kullanılır. Bayrak direğine sarılan resmi kurum makam bayrakları bu tela sayesinde kalıp halinde dağılmadan düz bir şekilde durabilir. Resmî kurumların kimliğini yansıtan ve özel bir yerde konumlandırılan resmi kurum makam bayrakları talebe göre sırmalı veya sırmasız olarak da üretilebilir.

Kadim Bayrak İmalat Sanayi resmi kurum makam bayraklarını makam bayrak direkleri ile birlikte set halinde, sadece makam bayrakları veya sadece makam bayrak direkleri siparişlerine hızlı ve profesyonel çözümler sunar.

Resmi kurum makam bayrağı ölçüleri

Resmi kurum makam bayrağı ölçüleri; 100x150cm’dir. Makam bayrak direklerine asılarak kullanılan resmi kurum makam bayrakları tüm resmî kurumlar için özelleştirilebilir.

Resmi kurum makam bayrağı direkleri

Resmi kurum makam bayrağı direkleri krom veya pirinç kaplama olarak üretilir. Her iki seçenek de kararma, solma gibi sorunlar yaşatmaz. Dış darbelere karşı oldukça dirençlidir. 225cm net uzunluğa sahip üç parçadan oluşan makam bayrak direkleri alt taban ve ay-yıldız alem ile birlikte özenle paketlenerek alıcına ulaştırılır. Alt taban yarıçapı 32cm olan makam bayrak direkleri zemini iyi kavrar ve devrilme riski yaratmaz. Kurulumu oldukça pratik olan makam bayrak direkleri tek başlarına Kadim Bayrak’tan alınabildiği gibi makam bayrakları ile birlikte de sipariş verilebilir.

Resmi kurum makam bayrakları nerelerde kullanılır?

Resmi kurum makam bayrakları, genellikle resmî kurumların yöneticilerinin ofislerinde kullanılmaktadır. Bu bayraklar, devletin resmi sembolleri ve kurumların logolarıyla donatılmıştır. Ayrıca, renkler ve semboller belirli bir kurumu temsil eder ve o kurumun değerlerini, misyonunu ve vizyonunu yansıtır.

Resmi kurum makam bayrakları, özellikle üst düzey yöneticilerin ofislerinde kullanılmaktadır. Bu ofisler arasında valilik, belediye başkanlıkları, devlet bakanlıkları, kamu kurumları, üniversiteler ve diğer resmî kurumların yöneticilerinin ofisleri yer almaktadır.

Resmi kurum makam bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Resmi kurum makam bayrağı üretimi; kurumsal logonun bilgisayar programlarında hazırlanması ile başlar. Parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bu bayraklar talebe göre kenarları sırma ile de çevrelenebilir. Sırmalar genellikle altın renginde olur. Resmi kurum makam bayrakları üç kat parlak saten kumaştan üretilir ve bayrağın sert bir şekilde durması için bu kumaşlar arasına tela yerleştirilir. Makam bayrak direğine asılmasını sağlayacak ip halkaları da yerleştirildikten sonra makam bayrağı üretimi süreci tamamlanır. Kalite kontrollerinden geçirilen resmi kurum makam bayrakları rulo halinde sarılarak özenle paketlenir.

Resmi kurum makam bayrakları fiyatları nasıl hesaplanır?

Resmi kurum makam bayrakları fiyatları; makam bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya, baskı tekniği gibi unsurların kalitesi çerçevesinde hesaplanır. Kadim Bayrak makam bayrak fiyatlarını müşterileri için en uygun hale getirmeye çalışır. Yüklü miktarlardaki resmi kurum makam bayraklarına belirli oranlarda indirimle uygulayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir resmi kurum makam bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Resmi kurum makam bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Resmi kurum makam bayrakları imalatı ile Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçeleri için hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardan itibaren Ankara’da resmi kurum makam bayrak imalatı çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak için müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu memnuniyeti elde edebilmek içinde resmi kurum makam bayrak imalatı sürecinde her zaman kaliteli kumaşlar, akmayan boyalar, yüksek çözünürlüklü baskı teknikleri uygulayan Kadim Bayrak İmalat Sanayi kalite standartlarında bayrak üretimleri gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibi, birinci sınıf kalitede bayrak imalat malzemeleri ve modern baskı makineleri ile Kadim Bayrak resmi kurum makam bayrakları imalatı sürecinde her bir adımı kalite kontrollerinden geçirir.

Ankara resmi kurum makam bayrakları imalatı

Ankara resmi kurum makam bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Sektörel yenilikleri sürekli takip eden Kadim Bayrak bu yenilikleri bayrak imalatı sürecine entegre ederek resmi kurum makam bayrakları imalatı sürecini gerçekleştirir. Pirinç veya krom makam bayrak direkleri ile makam bayraklarını set olarak veya her ikisini ayrı ayrı olacak şekilde uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?