saadet partisi yelken bayrak imalatı

Saadet Partisi Yelken Bayrakları İmalatı

Saadet Partisi Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Saadet Partisi yelken bayrak nedir?

Saadet Partisi yelken bayrak; üzerinde Saadet Partisi logosu, sloganı veya parti lider posteri bulunan bir duba üzerine yerleştirilerek kullanılan etkili bir reklam aracıdır. 110g/m2 raşel kumaşlar üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen Saadet Partisi yelken bayrakları talebe göre farklı ölçülerde üretilebilir. Saadet Partisi yelken bayrakları olta bayrak veya dubalı bayrak olarak da bilinirler.

Saadet Partisi yelken bayrak ölçüleri

Saadet Partisi yelken bayrak ölçüleri genel olarak; 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm’dir. Yelken bayrak direği ve dubası ile daha fazla uzunluğa erişen bu bayraklar rüzgârın esiş yönüne göre yön değiştirir. Böylece tüm açılardan rahatlıkla okunabilirler.

Saadet Partisi yelken bayrak dubası

Saadet Partisi yelken bayrak dubası genellikle siyah veya beyaz renkli olsa da talebe göre farklı renklerde de üretilebilir. Uzun ömürlü yelken bayrak dubaları 20 veya 32lt’lik hacimlere sahiptir. Duba üzerinde bir adet kapak yer alır. Bu kapak açılarak duba içerisine su veya kum doldurulabilir. Kapağı sıkıca kapatılan dubalar istenilen yere konumlandırılarak bayrağın takılı olduğu yelken bayrak direği monte edilir. Pratik kuruluma sahip Saadet Partisi yelken bayrakları renkli ve hareketli yapıları ile oldukça dikkat çekicidir.

Saadet Partisi yelken bayrak nerelerde kullanılır?

Saadet Partisi yelken bayrak, genellikle açılış törenleri, parti kongreleri, mitingler, seçim kampanyaları ve benzeri etkinliklerde kullanılır. Aynı zamanda parti binalarında, parti merkezlerinde, belediye binalarında ve diğer resmî kurumlarda da kullanılabilirler. Saadet Partisi yelken bayrakları, partinin sembolik renkleri ve logoları ile tasarlanarak, parti mensuplarının ve destekçilerinin partiye olan bağlılıklarını göstermek için kullanılır.

Saadet Partisi yelken bayrak üretimi

Saadet Partisi yelken bayrak üretimi, öncelikle tasarım aşamasıyla başlar. Tasarım, parti sembolleri, renkleri ve diğer özellikleri dikkate alınarak hazırlanır. Daha sonra bu tasarım, yüksek kaliteli ve dayanıklı raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile basılır. Bayrak boyutu, müşterinin talebine göre özelleştirilebilir. Baskısı tamamlanan bayraklar belirtilen ölçülerde kesilir ve kenarlarına bayrağın yıpranmasını önleyecek özel dikiş teknikleri uygulanır. Bayrak direğinin geçirilmesi için tünel kısmı da eklenen yelken bayraklar kullanıma hazır hale getirilmiş olur. Dubası ve demonte bayrak direği ile birlikte özenle paketlenen Saadet Partisi yelken bayrakları güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Saadet Partisi yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Saadet Partisi yelken bayrak fiyatları; yelken bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş ve boya kalitesi, baskı tekniği ve sipariş adedi gibi faktörler çerçevesinde belirlenir. Kadim Bayrak tüm bu faktörleri gözden geçirerek yelken bayrak fiyatlarını müşterileri için optimize eder. Ayrıca toptan ve perakende yelken bayrak imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki siparişlere özel indirimler uygular. Saadet Partisi yelken bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek isçin hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta Saadet Partisi yelken bayrak imalatı

Saadet Partisi yelken bayrak imalatı sürecinde Kadim Bayrak her zaman birinci sınıf kalitede bayrak materyalleri kullanır. Bayrak kumaşından, boyalarına, kaliteli baskı makinelerinden bayrak direklerine kadar tüm detaylar Kadim Bayrak’ta önemli detaylardır. Uzun ömürlü ve oldukça kullanışlı Saadet Partisi yelken bayrak imalatı ile Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmetler sunan Kadim Bayrak uzun yıllardan beri sektörde yer almaktadır. Yelken bayrak imalatı alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Kadim Bayrak bu yenilikleri ve gelişmeleri kendi çalışmalarına hızlı bir şekilde entegre eder. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir kaliteli ve uzun ömürlü Saadet Partisi yelken bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara Saadet Partisi yelken bayrak imalatı

Ankara Saadet Partisi yelken bayrak imalatı ile Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden beri her zaman alanında en iyileri ile çalışan Kadim Bayrak için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Her biri alnında uzman ve deneyimli bayrak imalat ekibine sahip olan Kadim Bayrak Ankara’da çalışmalarına devam etmektedir. Saadet Partisi yelken bayrak bayrakları veya diğer Saadet Partisi bayrakları siparişleriniz için Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?