memleket partisi sopalı bayrak imalatı

Memleket Partisi Sopalı Bayraklar İmalatı

Memleket Partisi Sopalı Bayraklar İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Memleket Partisi sopalı bayraklar nedir?

Memleket Partisi sopalı bayraklar; oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü raşel kumaş üzerine dijital veya pigment baskı tekniği ile talep edilen tasarımın basılmasıyla üretilen bayraklardır. Bir kenarında plastik bir sopa bulunan Memleket Partisi sopalı bayraklar elde kolaylıkla taşınabilir ve sallanabilir. Ölçüleri ve tasarımı talebe göre özelleştirilen Memleket Partisi sopalı bayraklar açık hava organizasyonlarında veya seçim meydanlarında genellikle parti destekçileri tarafından kullanılır.

Kadim Bayrak Ankara’da profesyonel düzeyde Memleket Partisi sopalı bayraklar imalatı gerçekleştirmektedir. Farklı ölçüler ve taleplere bağlı tasarımlar çerçevesinde yüksek kalitede üretilen Memleket Partisi sopalı bayraklar canlı renkleriyle oldukça dikkat çekicidir.

Memleket Partisi sopalı bayrak ölçüleri

Memleket Partisi sopalı bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. En sık tercih edilen Memleket Partisi sopalı bayrak ölçüleri ise; 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm, 100×150cm’dir. Bayrak boyutu ve bayrak sopası arasında belirli bir denge vardır. Örneğin 50x75cm ölçülerindeki bir bayrak 70cm uzunluğundaki bir sopaya takılarak kullanılır. Dolayısıyla bayrak sopa uzunlukları bayrakların uzun kenarıyla aynı veya biraz daha fazla olacak şekilde tasarlanır.

Memleket Partisi sopalı bayraklar nerelerde kullanılır?

Memleket Partisi sopalı bayraklar, genellikle parti etkinlikleri, mitingler, gösteriler, seçim kampanyaları gibi açık hava etkinliklerinde kullanılır. Ayrıca Memleket Partisi sopalı bayraklar parti binası, ofis, merkez ve şube binaları gibi kapalı alanlarda da kullanılabilir. Memleket Partisi sopalı bayraklar, parti faaliyetlerine katılanların birlik ve beraberlik hislerini yansıtmak, parti kimliğini ön plana çıkarmak ve dikkat çekmek için ideal bir seçenektir.

Memleket Partisi sopalı bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Memleket Partisi sopalı bayrak üretimi; bayrak taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak üzerinde partiye ait logo, slogan veya lider fotoğrafı gibi tasarımlar, özel tasarım programlarında hazırlanır. Müşteri onayına sunulan tasarımlar onaylandıktan sonra baskı aşamasına geçilir. Akmaya, solmaya dirençli boyaların kullanıldığı yüksek kalitede baskı teknikleri ile bu tasarımlar 80g/m2 raşel kumaş üzerine basılır. Isı kesim işleminden geçirilen bayrakların bir kenarına bayrak sopası için gerekli tünel kısmı dikilir. Bayrak sopası takılan bayraklar kalite kontrol denetimlerinden geçirildikten sonra Memleket Partisi sopalı bayraklar uygun şekilde paketlenir ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına gönderilir.

Memleket Partisi sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Memleket Partisi sopalı bayrak fiyatları; bayrağın boyutuna, tasarım karmaşıklığına, kumaş boya ve baskı tekniği kalitesi gibi faktörler çerçevesinde belirlenir. Sipariş adedi de sopalı bayrak fiyatlarını etkiler. Fazla sayıda Memleket Partisi sopalı bayrak siparişlerinde bayrakların birim fiyatları düşer. Memleket Partisi sopalı bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve toptan veya perakende bayrak siparişlerini oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Memleket Partisi sopalı bayraklar imalatı ve Kadim Bayrak

Memleket Partisi sopalı bayraklar imalatı Kadim Bayrak imalat sanayinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Memleket Partisi sopalı bayraklar imalatı sürecinde yüksek kalitede materyaller kullanan Kadim Bayrak için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Kumaş, boya, baskı tekniği ve diğer bayrak aksesuarlarındaki kalitesi ile Kadim Bayrak tüm Türkiye’ye için bayrak imalat hizmeti sunmaktadır. Her biri alanında uzman ve deneyimli bayrak imalat ekibi ile Kadim Bayrak imalat sanayinde talebinize uygun özelleştirilebilir bayrak çeşitlerini bulabilirsiniz. Taleplerinizin alınmasından siparişin teslimatına kadar süreci dikkatle takip eden Kadim Bayrak kaliteli hizmetten taviz vermez. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir Memleket Partisi sopalı bayraklar imalatı hakkında detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara Memleket Partisi sopalı bayraklar imalatı

Ankara Memleket Partisi sopalı bayraklar imalatı Kadim Bayrak ile kalite standartlarına uygun olacak şekilde gerçekleştirilir. Kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini garanti altına alan Kadim Bayrak sektörel yenilikleri yakından takip eder. Bu yenilikleri başarılı bir şekilde bayraklar imalatı çalışmalarına entegre eden Kadim Bayrak imalat sanayi ile siz de hemen iletişime geçebilir taleplerinize uygun bayrak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?