Yabancı Devlet Kırlangıç Bayrakları

Yabancı Devlet Kırlangıç Bayrakları Üretimi

Yabancı Devlet Kırlangıç Bayrakları İmalatı

Yabancı Devlet Kırlangıç Bayraklar İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik boruya bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Uluslararası Toplantı, seminer, konferans, fuar…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Yabancı devlet kırlangıç bayrakları nedir?

Yabancı devlet kırlangıç bayrakları; üzerinde yabancı devletlere ait bayrak baskıları bulunan parlak saten kumaş kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak imalatı sağlanan bayraklardır. İngiltere, ABD, Brezilya, Japonya, Almanya, Fransa, İsrail, İtalya ve daha birçok ülke için kırlangıç bayrak modelleri üretilebilir. Tek tarafı okunacak şekilde tasarlanan yabancı devlet kırlangıç bayrakları ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir.

Yabancı Devlet kırlangıç bayrak ölçüleri ve kırlangıç bayrak tipleri

Yabancı devlet kırlangıç bayrak ölçüleri genel olarak; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir. Yabancı devlet kırlangıç bayrakları kesim şekillerine göre ise üç tipte üretilir;

Düz kesim kırlangıç bayrakları

Düz kesim kırlangıç bayrakları; dikey asılacak şekilde tasarlanan kırlangıç bayraklarının alt kısmı düz bir şekilde kesilir. Ölçüleri ve baskı alanı talebe göre özelleştirilir.

Ters V kesim kırlangıç bayrakları

Ters V kesim kırlangıç bayrakları; bayrağın sarkan alt kısmı ters V şeklinde kesilerek üretilir. Bu model klasik kırlangıç bayrak tipidir. Ölçüleri talebe göre belirlenir.

Üçgen kesim kırlangıç bayrakları

Üçgen kesim kırlangıç bayrakları; alt kısmı üçgen şeklinde kesilen bayraklardır. Bu tipteki kırlangıç bayraklara kılıç bayrak ismi de verilir. Baskı alanı ve ölçüleri talebe göre belirlenir.

Yabancı Devlet kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

Yabancı devlet kırlangıç bayrakları genellikle ülkelerin ulusal bayrakları ile birlikte resmi devlet törenlerinde ve uluslararası toplantılarda kullanılır. Bu bayraklar, genellikle resmi ziyaretlerde yabancı devlet liderlerinin geldiğini göstermek için havalimanlarında ve diğer kamu alanlarında da kullanılabilir.

Ayrıca, yabancı devlet kırlangıç bayrakları, uluslararası spor etkinliklerinde veya diplomatik misyonlarda kullanılabilir. Örneğin, bir yabancı devletin elçilik binası veya konsolosluğu için bayrak çekme törenleri gibi resmi olaylarda kullanılabilirler.

Bu bayraklar ayrıca özel etkinliklerde de kullanılabilir. Örneğin, uluslararası kültür festivallerinde veya turizm fuarlarında, yabancı ülkelerin kültürlerini tanıtmak için kullanılabilirler.

Yabancı Devlet kırlangıç bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Yabancı devlet kırlangıç bayrakları üretimi bayrak taleplerinin alınması ile başlar. Hangi ülkeye ait bayrağın basılacağına ve bayrağın modeline karar verildikten sonra baskı işlemine geçilir. Dijital baskı tekniği uygulanarak bilgisayar ortamında hazırlanan ülke bayrağı parlak saten kumaş üzerine aktarılır. Isı kesim işlemi uygulanan kırlangıç bayrakların üst kısımlarına bir tünel kısmı dikilir. Bu tünel kısmın içerisinde plastik çubuk yerleştirilir ve plastik çubuğun iki ucuna asma ipi bağlanır. Böylece kırlangıç bayraklar istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.

Yabancı ülke kırlangıç bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Yabancı ülke kırlangıç bayrak fiyatları bayrağın boyutuna, imalat sürecinde kullanılan kumaş, boya ve diğer aksesuar kalitesine bağlı olarak belirlenir. Kadim Bayrak tüm kırlangıç bayrak modellerinde fiyatları en uygun hale getirir. Yüklü miktarlardaki yabancı ülke kırlangıç bayrakları fiyatlarında belirli oranlarda indirimler uygular. Yabancı ülke kırlangıç bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, toptan veya perakende sipariş taleplerinizi iletmek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta yabancı devlet kırlangıç bayrakları imalatı

Kadim Bayrak’ta Yabancı devlet kırlangıç bayrakları imalatı yüksek kalitede ve profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Yabancı devlet kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya, baskı teknikleri ve diğer materyaller birinci sınıf kaliteye sahiptir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kadim Bayrak Ankara’da hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerine bayrak imalatı hizmetlerini ulaştıran Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek özelleştirilebilir Yabancı devlet kırlangıç bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara yabancı devlet kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara yabancı devlet kırlangıç bayrakları imalatıKadim Bayrak ile kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir. Yabancı devlet kırlangıç bayrak imalatı sürecinin her bir adımını kalite kontrol denetilmelerinden geçiren Kadim Bayrak profesyonel bayrak imalat ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir. Hemen Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile iletişime geçebilir Yabancı devlet kırlangıç bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak Sipariş Formu

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?