Memleket Partisi Pirinç Makam Bayrakları üretimi

Memleket Partisi Makam Bayrakları İmalatı

Memleket Partisi Makam Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. Memleket Partisi logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Parti genel merkezleri veya diğer parti bina ve ofisleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Memleket Partisi makam bayrakları nedir?

Memleket Partisi makam bayrakları; birinci sınıf kalitede parlak saten kumaş üzerine parti logosunun dijital baskı tekniği ile basılmasıyla imalatı sağlanan bayraklardır. Daha çok iç mekânda kullanılmak üzere tasarlanmış olan Memleket Partisi makam bayrakları makam bayrak direklerine asılarak kullanılır. Genellikle çift kat saten kumaştan üretilen Memleket Partisi makam bayrakları kumaşlarının arasına tela yerleştirilir. Bu tela sayesinde bayraklar makam bayrak direklerinde özel bir duruşa sahip olurlar. Talebe göre Memleket Partisi makam bayrakları sırmalı veya sırmasız olarak üretilebilir.

Memleket Partisi makam bayrağı ölçüleri ve makam bayrak direği

Memleket Partisi makam bayrağı ölçüleri standarttır ve 100x150cm’dir. Partiye özel olarak tasarlanan bu bayraklar talebe göre pirinç veya krom kaplama makam bayrak direklerine asılırlar. Makam bayrak direği uzunluğu 225cm’dir. Alt taban çapı ise 32cm olan makam bayrak direklerinin üst kısmında ay-yıldız alem yer alır. Makam bayrak direkleri demonte halde özenle paketlenerek deforme olmadan alıcısına teslim edilir. Memleket Partisi makam bayrağı makam bayrak direği ile birlikte, sadece makam bayrağı veya sadece makam bayrak direği siparişleriniz için Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Memleket Partisi makam bayrakları nerelerde kullanılır?

Memleket Partisi makam bayrakları, parti içi kullanımlar için tasarlanmış bir bayraktır. Parti yöneticileri tarafından parti binalarında, parti toplantılarında, etkinliklerde ve diğer resmi parti işlerinde kullanılabilir. Ayrıca parti yöneticileri tarafından parti ofislerinde veya kişisel ofislerinde de kullanılabilir. Makam bayrağı, parti yöneticilerinin resmi olarak temsil ettiği parti ve parti üyeleri için bir sembol olarak kabul edilir. Bayrak, parti yöneticilerinin makamlarına ve partiye bağlılıklarını gösteren bir semboldür.

Memleket Partisi makam bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Memleket Partisi makam bayrağı üretimi süreci;

  • Tasarım: Bayrak imalat firması, müşterinin istekleri doğrultusunda Memleket Partisi makam bayrağı için bir tasarım oluşturur.
  • Kumaş seçimi: Bayrak malzemesi seçimi oldukça önemlidir. Makam bayrakları için genellikle kaliteli parlak saten kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar makam bayrak üretiminde çift kat olarak kullanılır ve kumaş arasına tela yerleştirilir.
  • Baskı: Tasarım, dijital baskı makineleri kullanılarak bayrak malzemesine uygulanır. Baskı işlemi sırasında, canlı renkler ve net görüntüler elde edilmek için özel mürekkepler kullanılır.
  • Kesim ve sırmalama: Baskı işleminden sonra, bayrak kumaşına kesim işlemi uygulanır ve talebe göre üç kenarı sarı renkli sırma(saçak) ile çevrilir.

Memleket Partisi makam bayrağı üretimi süreci boyunca, Memleket Partisi makam bayrağı kalite kontrol süreçlerinden geçirilir. Bu süreçler sayesinde, bayrağın kalitesi ve dayanıklılığı garanti edilir.

Memleket Partisi makam bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Memleket Partisi makam bayrağı fiyatları; makam bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı kalitesi çerçevesinde belirlenir. Ayrıca Memleket Partisi makam bayrağı sipariş adedi de makam bayrak fiyatlarını etkiler. Yüklü miktarlardaki makam bayrak siparişlerinde bayrak birim fiyatları daha uygundur. Toptan ve perakende makam bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir Memleket Partisi makam bayrağı fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta Memleket Partisi makam bayrakları imalatı

Memleket Partisi makam bayrakları imalatı, Kadim Bayrak’ın profesyonel ekibi tarafından özenle gerçekleştirilir. Bayrak siparişi alındıktan sonra Memleket Partisi logosu bilgisayar ortamında tasarlanır ve onayınız alındıktan sonra baskı işlemine geçilir. Memleket Partisi makam bayrakları imalatı genellikle birinci sınıf kalitede parlak saten kumaşlar ve dijital baskı tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. Isı kesim işlemi ile bayraklar uygun boyuta getirilir ve kenar kısımları özel dikiş tekniği ile işlenir. Bayrağın kenar kısımları sırma ile çevrelenebilir, talebinize göre uygulanır. Bayrağın asılması için uçkurluk kısmı da dikildikten sonra, Memleket Partisi makam bayrakları imalatı kalite kontrol denetiminden geçirilir. Sonrasında özenle katlanan ve paketlenen bayraklar güvenilir kargo firmaları aracılığı ile size ulaştırılır. Kadim Bayrak, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Ankara Memleket Partisi makam bayrakları imalatı

Ankara Memleket Partisi makam bayrakları imalatı; Kadim Bayrak’ın uzman ekibi tarafından kalite standartlarına uygun olacak şekilde gerçekleştirilir. Ankara’da kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetine odaklanan Kadim Bayrak şimdi Türkiye’nin dört bir yanından tercih edilen bir bayrak imalat firması haline gelmiştir. Kalitesiyle ve fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran Kadim Bayrak ile siz de hemen iletişime geçebilir Memleket Partisi makam bayrağı siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?