Deva Partisi Makam Bayrakları

Deva Partisi Makam Bayrakları İmalatı

Deva Partisi Makam Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. Deva Partisi logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Parti genel merkezleri veya diğer parti bina ve ofisleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Deva Partisi makam bayrakları nedir?

Deva Partisi makam bayrakları; parlak saten kumaş üzerine parti logosunun yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniği ile basılması ile üretilen resmi kurum, iç mekân bayrağıdır. Deva Partisi makam bayrakları talebe göre kenarları altın renginde sırma ile çevrelenebilir. Makam bayrak direği üzerine takılarak kullanılan Deva Partisi makam bayrakları çift kaç veya üç kat kumaştan üretilen bu bayrakların kumaş arasına tela yerleştirilir. Bu tela sayesinde bayrak, bayrak direğine takıldığında dağılmadan direğe sarılı şekilde bir görünüm sunar.

Deva Partisi makam bayrağı ölçüleri

Deva Partisi makam bayrağı ölçüleri genellikle 100x150cm olarak imalatı sağlanır. Talebe göre kenar kısımları altın renginde, parlak iplerden hazırlanmış olan sırmalarla çevrelenebilir. 225cm boyundaki makam bayrak direklerine asılarak kullanılan bu bayrakların kurum içerisinde özel bir yere konumlandırılır.

Deva Partisi makam bayrak direği

Deva Partisi makam bayrak direğinin standart boyu 225cm’dir. Ancak bu ölçü talebe göre özelleştirilebilir. Makam bayrak direkleri pirinç ve krom kaplama olacak şekilde seçeneklere sahiptir. Bayrak direğinin alt kısmında direği ayakta tutmaya yarayan taban kısmı yer alır. Üst kısmında ise ay-yıldız alem bulunur. Demonte olarak teslimatı sağlanan makam bayrak ve makam bayrak direğinin kurulumu oldukça pratiktir.

Deva Partisi makam bayrakları nerelerde kullanılır?

Deva Partisi makam bayrakları, partinin resmi etkinliklerinde, parti lideri veya üst düzey yöneticilerinin ofislerinde veya makamlarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir bayraktır. Parti kimliğini ve sembolik değerlerini yansıtan bir tasarıma sahip olan Deva Partisi makam bayrağı, parti yöneticileri tarafından resmi işlemler sırasında kullanılmaktadır. Örneğin, parti liderinin bir konuşma yapacağı etkinlikte, sahneye yerleştirilen makam bayrağı, parti liderinin konuşmasını yapacağı yerin önemini ve parti kimliğini vurgulamaktadır.

Deva Partisi makam bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Deva Partisi makam bayrağı üretimi müşterilerin Kadim Bayrak’a taleplerini iletmeleri ile başlar. Bayrak üzerine baskısı yapılacak tasarım Kadim Bayrak tasarımcıları tarafından hazırlanır. Deva Partisi makam bayrakları yüksek kaliteli saten kumaşlara dijital veya transfer baskı teknikleri kullanılarak üretilir. Bu teknikler sayesinde yüksek çözünürlüklü tasarımların kumaşa aktarılması ve daha canlı, net renklerin elde edilmesi mümkündür. Deva Partisi logosu, makam bayrağı kumaşı arasına yerleştirilen bir tela sayesinde direk üzerinde düz bir şekilde dağılmadan durur. Kadim Bayrak, müşterilerin ihtiyaçlarına göre sadece makam bayrağı, sadece makam bayrak direği veya makam bayrağı ve makam bayrak direği birlikte olacak şekilde taleplere yanıt verebilir. Kadim Bayrak, Ankara’dan, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını en profesyonel şekilde karşılamaktadır.

Deva Partisi makam bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Deva Partisi makam bayrağı fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenir. Öncelikle, kullanılacak malzeme ve baskı tekniği gibi üretim yöntemleri, bayrağın fiyatını etkileyen en önemli unsurlardandır. Ayrıca, bayrağın boyutu ve adedi gibi faktörler de fiyat belirlemede önemlidir. Ancak, fiyatın yanı sıra kalite de önemlidir. Kaliteli malzeme ve üretim yöntemleri, bayrağın uzun ömürlü olmasını ve daha iyi bir görüntü sunmasını sağlar. Bu nedenle, en uygun fiyatı seçerken kaliteyi de göz önünde bulundurmak önemlidir.

Toptan ve perakende Deva Partisi makam bayrağı imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak, bayrak fiyatlarını genellikle optimize eder. Kalitesiyle ve uygun fiyatları ile her zaman sektörde lider konumda olan Kadim Bayrak tüm bayrak taleplerinizi karşılamaya hazır. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak ve Deva Partisi makam bayrakları imalatı

Deva Partisi makam bayrakları imalatı, Kadim Bayrak profesyonel ekibi tarafından özenle gerçekleştirilir. Bayrağın kendisine has renklerin baskı da yakalanması, kumaş kalitesi, baskı tekniği kalitesi, özverili işçilik ile Deva Partisi makam bayrakları imalatı profesyonel olarak sağlanır. Kadim Bayrak Deva Partisi makam bayrakları imalatını tamamen talebe göre özelleştirebilir. Ancak talepler de kadar değişse de değişmeyen tek şey Kadim Bayrak’ın üretim kalitesidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı makam bayrak talepleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Deva Partisi makam bayrakları imalatı

Ankara Deva Partisi makam bayrakları imalatı; Kadim Bayrak’ta her zaman yüksek kalitede ve profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Bayrak imalatında kullanmış olduğu materyaller, en modern baskı teknikleri ve makinaları, her biri alnında uzman bayrak imalat ekibi ile Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine odaklanan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir kaliteli ve uygun fiyatlara sahip Deva Partisi makam bayrağı siparişinizi verebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?