AK PARTİ VE TÜRK BAYRAĞI MASA BAYRAĞI

AK Parti Masa Bayrakları İmalatı

AK Parti Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti binaları, parti yetkilileri ofis ve büroları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

AK Parti masa bayrakları nedir?

Ak Parti masa bayrakları; çift kat parlak saten kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Ak Parti masa bayrakları üzerinde Ak Parti logosu veya sloganı yer alabilir. Talebe göre Ak Parti masa bayrakları krom veya pirinç kaplama masa bayrak direklerine takılarak kullanılır. Masa bayrak direklerinin bayrak taşıma kapasiteleri de talebe göre farklılık gösterebilir. Dolayısıyla masa bayrak tasarımı, bayrak ölçüleri ve masa bayrak direkleri çerçevesinde geniş seçenek yelpazesine sahip olan Ak Parti masa bayrağı imalatı Kadim Bayrak tarafından Ankara’da profesyonel düzeyde gerçekleştirilir.

Ak Parti masa bayrak ölçüleri

Masa, stand veya kürsü üzerine konumlandırılan Ak Parti masa bayrakları talebe göre 8x30cm,  10x30cm veya 15×22.5cm ölçülerinde üretilebilir. 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki Ak Parti masa bayrakları talebe göre 34cm uzunluğuna sahip L veya T masa bayrak direkleri ile birlikte kullanılır. 15×22.5 cm ölçülerine sahip Ak Parti masa bayrakları ise 34cm uzunluğundaki klasik tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı masa bayrak direklerine takılarak kullanılabilir. 

Ak Parti masa bayrağı direkleri

Ak Parti masa bayrağı direkleri kararma, solma yapmayan pirinç veya krom kaplama olarak üretilir. Pirinç kaplama masa bayrak direği altın renginde bir görünüm sunarken, krom masa bayrak direği gümüş rengine sahiptir. Masa bayrak direkleri; L masa bayrak direği, T masa bayrak direği veya klasik masa bayrak direkleri olarak tasarlanır. L masa bayrak direkleri bir T masa bayrak direkleri ise 2 adet bayrağı aynı anda taşıyabilir. Klasik masa bayrak direklerinin bayrak taşıma kapasiteleri ise talebe göre bir ve altı arasında değişebilir. Pratik kurulumları ve kolay taşınabilir olmaları nedeniyle geniş kullanım alanına sahip olan Ak Parti masa bayrakları tasarımı ve imalatı tamamen müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Bu bayrak direklerinin uzunlukları 34cm’dir kararmalara, paslanmalara ve dış darbelere karşı oldukça dirençlidirler ve kolaylıkla temizlenebilirler.

Ak Parti masa bayrakları nerelerde kullanılır?

AK Parti masa bayrakları, AK Parti’nin bir tanıtım materyali olarak kullanılan, partiye ait renklerle ve logoyla donatılmış masa bayraklarıdır. Bu masa bayrakları genellikle parti toplantıları, mitingler, konferanslar, seminerler ve benzeri etkinliklerde kullanılır.

AK Parti masa bayrakları ayrıca parti yöneticilerinin masalarında veya parti binası gibi resmi yerlerde de kullanılabilir. Parti destekçileri, bayrakları parti standları ve seçim kampanyaları sırasında da kullanabilirler.

Ak Parti masa bayrakları üretimi nasıl gerçekleştirilir?

Ak Parti masa bayrakları üretimi müşteri taleplerinin Kadim Ankara Bayrak İmalat Sanayi’ne iletilmesi ile başlar. Talep edilen ölçüler ve tasarımlar netleştirildikten sonra tasarımlar dijital ortamda hazırlanır. Hazırlanan tasarımların müşteri tarafından onaylanması durumunda Ak Parti bayrak üretiminde baskı aşamasına geçilir. 165g/m2 parlak saten kumaş üzerine hazırlanan tasarımlar dijital baskı tekniği ile basılır. Çift kat saten kumaştan üretilen Ak Parti masa bayraklarına sıcak kesim işlemi uygulandıktan sonra bayrak direğine takılması için tarlatan uçkurluk kısımları dikilir. Kaliteli ve canlı renklere sahip olan Kadim masa bayrakları uzun süre solmadan yıpranmadan kullanılabilir. Ak Parti masa bayrak üretimi sürecinde her bir aşama kalite kontrollerine tabi tutulur. Son etapta uygun şekilde ambalajlanan ve paketlenen Ak Parti masa bayrakları hızlı ve güvenilir kargo firmaları işe alıcılarına iletilir.

Ak Parti masa bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Ak Parti masa bayrak fiyatları bayrak boyutu, bayrak imalatı sırasında kullanılan malzeme kalitesi, bayrak sayısı ve işçilik gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Toptan veya perakende bayrak imalat çalışmaları Gerçekleştiren Kadim Bayrak toplu alımlarda müşterilerine ıskonto uygular. Diğer koşullarda da hem kalite hem de uygun fiyat garantisi veren Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir ve Ak Parti masa bayrakları veya diğer Ak Parti bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta Ak Parti masa bayrakları imalatı 

Kadim Bayrak Ak Parti masa bayrakları imalatı çalışmalarını Ankara’da uzun yıllardan itibaren devam ettirmektedir. Ak Parti masa bayrakları imalatı alanındaki tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde Kadim Bayrak her zaman müşteri memnuniyetini garantiler. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hızlı, kaliteli ve güvenilir Ak Parti masa bayrakları imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara Ak Parti masa bayrakları imalatı 

Ankara Ak Parti masa bayrakları imalatı; Kadim Bayrak tarafından profesyonel düzeyde gerçekleştirilmektedir. Kadim Bayrak Ak Parti masa bayrakları imalatı çalışmalarında kalite kontrol denetlemelerine büyük önem verir. Bunun için Kadim Bayrak Ak Parti masa bayrak imalatı sürecinde her zaman birinci sınıf kalitede kumaşlar, boyalar ve modern baskı makinelerini kullanır.

Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek Ak Parti masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi alabilir taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?