Memleket Partisi Yelken Bayraklar

Memleket partisi yelken bayrak üretimi

Memleket Partisi Yelken Bayrak İmalatı

Memleket Partisi Yelken Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Memleket Partisi yelken bayraklar nedir?

Memleket Partisi yelken bayraklar; 110g/m2 raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen ve üzerinde partiye ait detayların yer aldığı bayraklardır. Memleket Partisi yelken bayraklar ölçüleri ve tasarımları müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir. Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanıma uygun olan Memleket Partisi yelken bayraklar içi ağırlık ile doldurulan bir dubaya monte edilerek kullanılır. Yelken bayraklar; plaj bayrağı, dubalı bayrak veya olta bayrağı gibi farklı isimlerle de bilinirler.

Memleket Partisi yelken bayrağı ölçüleri

Memleket Partisi yelken bayrağı ölçüleri genel olarak; 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm’dir. Bunlardan en sık tercih edilen ölçü ise 75x300cm’dir. Bayrak dubasına monte edildikten sonra 4m uzunluğuna ulaşan Memleket Partisi yelken bayrağı kendi etrafında rüzgarın esiş yönüne göre 360 derece dönebilir.

Memleket Partisi yelken bayraklar dubası

Memleket Partisi yelken bayraklar dubası sağlam plastik malzemelerden üretilir. Bayrak boyutuna bağlı olarak üretimi sağlanan yelken bayrak dubaları 20 veya 32 litre taşıma kapasitelerine sahiptir. Duba üzerinde yer alan kapak açılarak duba içerisinde kum veya su doldurulur. Kapağı sıkıca kapatılan dubalar özel tutma yeri sayesinde kolayca taşınıp istenilen yere konumlandırılabilir. Yelken bayrağın asıldığı yelken bayrak direği duba üzerinde yer alan özel bölüme monte edilir ve Memleket Partisi yelken bayrağı kurulumu tamamlanır.

Memleket Partisi yelken bayraklar nerelerde kullanılır?

Memleket Partisi yelken bayraklar, parti etkinlikleri, mitingler, seçim kampanyaları, protestolar ve diğer açık hava etkinlikleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca Memleket Partisi yelken bayraklar, parti binaları, ofisler, merkezler ve şube binaları gibi yerlerde de kullanılabilmektedir.

Memleket Partisi yelken bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Memleket Partisi yelken bayrak üretimi, yüksek kaliteli malzemeler, modern baskı teknolojileri ve uzman işçilik kullanılarak gerçekleştirilir. İlk olarak, parti logosu veya diğer tasarımlar müşteri tarafından belirlenir ve bilgisayar ortamında hazırlanır. Sonrasında, bu tasarımlar müşteriye sunulur ve onayı alınır. Onaylanan tasarımlar, özel olarak seçilen dayanıklı kumaşlar üzerine yüksek kaliteli boyalar kullanılarak dijital baskı tekniğiyle basılır. Baskısı yapılan kumaşlar ısı kesim işleminden geçirilerek istenilen boyutlara getirilir. Kenar kısımlarına özel bir dikiş tekniği uygulanır ve böylece bayrağın dayanıklılığı artırılır. Ayrıca yelken bayrağın, bayrak direğinin tıkılması için tünel kısmı dikilir. Her aşamada kalite kontrol denetmelerinden geçirilen Memleket Partisi yelken bayrak üretimi paketleme işlemi ile tamamladır.

Memleket Partisi yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Memleket Partisi yelken bayrak fiyatları bazı faktörlere göre belirlenir. Bayrağın boyutu, tasarım karmaşıklığı, sipariş adedi, boya ve kumaş kalitesi bu faktörlerden bazılarıdır. Kadim bayrak imalat sanayi Memleket Partisi yelken bayrağı fiyatlarını müşterileri için optimize eder. Özellikle yüklü miktarlardaki Memleket Partisi yelken bayrağı siparişlerinde indirimler uygular. Toptan veya perakende Memleket Partisi yelken bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Memleket Partisi yelken bayrak imalatı ve Kadim Bayrak

Memleket Partisi yelken bayrak imalatı, Kadim Bayrak İmalat Sanayi’nin uzmanlığıyla gerçekleştirilir. Kaliteli malzemeler ve modern baskı teknolojileri kullanılarak üretilen bayraklar, güneş, yağmur ve rüzgâr gibi doğal unsurlara karşı dayanıklıdır. Memleket Partisi’nin farklı etkinliklerinde, mitinglerde, gösterilerde ve seçim kampanyalarında kullanılan Memleket Partisi yelken bayrak, parti binası ve merkezlerinde de tercih edilir. Kadim Bayrak İmalat Sanayi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla Memleket Partisi yelken bayrak imalatı konusunda lider firmalardan biridir. Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat yapar. Siz de Memleket Partisi yelken bayrak siparişi vermek için Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Memleket Partisi yelken bayrak imalatı

Ankara Memleket Partisi yelken bayrak imalatı Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kadim Bayrak, Ankara’dan Türkiye’nin dört bir yanına kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla hizmet sunmaktadır. Kadim Bayrak ile hemen şimdi iletişime geçebilir Memleket Partisi yelken bayrak ve diğer Memleket Partisi temalı bayrak taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?