memleket partisi masa bayrakları üretimi

Memleket Partisi Masa Bayrakları İmalatı

Memleket Partisi Masa Bayrağı İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti binaları, parti yetkilileri ofis ve büroları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Memleket Partisi masa bayrakları nedir?

Memleket Partisi masa bayrakları; 165g/m2 parlak saten kumaş üzerine parti logosunun dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen küçük boyutlu bayraklardır. Memleket Partisi masa bayrakları ölçüleri ve bayrak üzerinde yer alacak tasarım müşteri talepleri doğrultusunda belirlenir.  Masa veya kürsü üzerinde konumlandırılan bu bayraklar öze masa bayrak direklerine takılarak kullanılırlar. Kurulumu oldukça pratik olan Memleket Partisi masa bayrakları Kadim Bayrak’tan masa bayrak direkleri ile birlikte set halinde, sadece masa bayrağı veya sadece masa bayrak direkleri olacak şekilde sipariş verilebilir.

Memleket Partisi masa bayrağı ölçüleri ve masa bayrak direkleri

Memleket Partisi masa bayrağı ölçüleri genellikle; 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm’dir. Bu bayraklar özel olarak tasarlanmış masa bayrak direklerine asılarak kullanılırlar. Masa bayrak direkleri;

T masa bayrak direği

T masa bayrak direği; krom veya pirinç kaplama olarak üretilirler. 8x30cm veya 10x30cm ölçülerinde iki adet bayrağı aynı anda taşıyabilecek şekilde tasarlanmışlardır. T masa bayrak direğinin uzunluğu ise 34cm’dir ve kararma, solma yapmaz. Dış darbelere karşı oldukça dirençli olan T masa bayrak direkleri üzerine takılan bayrakların önden ve arkadan okunabilmesine olanak tanır.

L masa bayrak direği

L masa bayrak direği; talebe göre krom veya pirinç kaplama olarak üretilir. L masa bayrak direklerinin uzunluğu 34cm’dir ve 8x30cm veya 10x30cm ölçülerine sahip bir adet bayrak takılarak kullanılır. L masa bayrak direkleri bayrağın önden ve arkadan okunabilmesine olanak tanır. Yuvarlak tabanı sayesinde masa veya kürsü üzerinde oldukça sağlam bir şekilde durabilir.

Klasik masa bayrak direği

Klasik masa bayrak direği krom veya pirinç kaplama seçeneklerine sahiptir. Klasik masa bayrak direkleri talebe göre birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı olabilir. Kurulumu oldukça pratik olan klasik masa bayrak direkleri 15×22,5cm ölçülerindeki bayraklar için uygundur. Kararma veya renk solması yapmadan uzun süre kullanım imkânı sunan klasik masa bayrak direkleri dış darbelere karşıda oldukça dirençlidir.

Memleket Partisi masa bayrakları nerelerde kullanılır?

Memleket Partisi masa bayrakları, parti etkinlikleri, toplantılar, mitingler, gösteriler, seçim kampanyaları gibi çeşitli parti faaliyetlerinde kullanılabileceği gibi, parti merkezlerinde, ofislerde, şube binalarında ve parti üyelerinin çalışma alanlarında da kullanılabilir.

Memleket Partisi masa bayrakları, masa üzerinde kolayca sergilenebilen ve parti faaliyetlerinde dikkat çeken bir tanıtım aracıdır. Bu nedenle, partiye katılanların birliğini ve desteklerini vurgulamak amacıyla yaygın olarak kullanılırlar.

Memleket Partisi masa bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Memleket Partisi masa bayrakları üretimi, taleplerin Kadim Bayrak’a iletilmesi ile başlar. Bayrak üzerine baskısı yapılacak olan tasarıma ve bayrak ölçülerine karar verildikten sonra tasarımın uygun programlarda hazırlanması aşamasına geçilir. Çizimi tamamlanan parti logoları müşteri onayından geçtikten sonra 165g/m2 çift kat parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak basılır. Bayrağın kenar kısmına beyaz uçkurluk bölümü dikilir. Bu uçkurluklar bayrağın masa bayrak direğine takılabilmesi için gereklidir. Çift taraflı baskı tekniği uygulanan Memleket Partisi masa bayrakları üretimi sürecinin son aşmasında kalite kontrol denetmeleri yer alır. Talebe göre masa bayrak direkleri ile birlikte set halinde veya sadece bayrakları olarak uygun şekilde paketlenir. Güvenilir ve hızlı kargo firmaları aracılığı ile Memleket Partisi masa bayrakları alıcılarına ulaştırılır.

Memleket Partisi masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Memleket Partisi masa bayrağı fiyatları, kumaş, boya ve baskı kalitesi gibi faktörler çerçevesinde belirlenir. Bayrak işçiliği ve sipariş adedi de masa bayrak fiyatlarına etki eder. Kadim Bayrak yüklü Memleket Partisi masa bayrağı siparişlerinde büyük oranlarda indirim uygular. Memleket Partisi masa bayrağı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve toptan veya perakende masa bayrağı siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak ve Memleket Partisi masa bayrakları imalatı

Memleket Partisi masa bayrakları imalatı, Kadim Bayrak imalat sanayinde uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Müşterilerine geniş bir seçenek yelpazesi sunan Kadim Bayrak, masa bayrağı tasarımı, ölçüleri ve direkleri konusunda müşterilerine geniş seçenekler sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla bilinen Kadim Bayrak imalat sanayi, uygun fiyatlarıyla da müşterilerini memnun eder. Memleket Partisi masa bayrakları imalatı sürecinde tasarım, baskı, dikiş ve paketleme gibi tüm aşamaların titizlikle takip edildiği Kadim Bayrak, deneyimli ve disiplinli ekibi ile kalite standartlarına uygun bayraklar üretir. Ürünler, kalite kontrol denetimleri ile özenle incelenerek müşteri memnuniyeti oranı artırılır. Türkiye’nin tüm illerine Memleket Partisi masa bayrakları imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak, hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığıyla talep edilen bayrakları alıcılarına ulaştırır.

Ankara Memleket Partisi masa bayrakları imalatı

Ankara Memleket Partisi masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Ankara’da uzun yıllardır bayrak imalat hizmeti sunan Kadim Bayrak imalat sanayi ile hemen iletişime geçebilir Memleket Partisi masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgiler alarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?