Atatürk Baskılı Masa Bayrakları

atatürk masa bayrakları üretimi

Atatürk Baskılı Masa Bayrakları

Atatürk Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: fuarlar, etkinlikler, konferanslar, okullar…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Atatürk baskılı masa bayrakları nedir?

Atatürk baskılı masa bayrakları; çift saten kumaş üzerine talep edilen Atatürk siluetinin veya fotoğrafının dijital baskı tekniği ile basılmasıyla hazırlanan, masa üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış küçük boyutlu bayraklardır. Atatürk baskılı masa bayrakları, masa bayrak direklerine takılarak kullanılırlar. Farklı ölçülerde üretilebilen Atatürk baskılı masa bayrakları, masa bayrak direkleri çeşitliliği açısından geniş seçenek yelpazesine sahiptir. Müşteri talebine göre siyasi lider baskılı veya Türk bayrağı baskılı masa bayrakları ile de kombinlenen Atatürk baskılı masa bayrakları resmi veya özel birçok kurum ve kuruluşlarda kullanılır.

Atatürk baskılı masa bayrakları ve masa bayrak direğini set halinde veya sadece masa bayraklarını ya da sadece masa bayrak direklerini Kadim Bayrak İmalat Sanayinden sipariş verebilirsiniz.

Atatürk baskılı masa bayrağı ölçüleri

Atatürk baskılı masa bayrağı ölçüleri genel olarak; 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm’dir. Bu bayraklar için özel olarak tasarlanmış masa bayrak direklerine takılarak masa veya kürsü üzerinde konumlandırılan Atatürk baskılı masa bayrağı büyük bir titizlikle üretilir.

Atatürk baskılı masa bayrağı direkleri

Atatürk baskılı masa bayrağı direkleri genel olarak 34cm’dir. Alt taban sayesinde düz semin üzerinde rahatlıkla durabilen bu bayrak direkleri pirinç veya krom kaplama olarak üretilir. Masa bayrak direği tipleri;

L masa bayrak direği

L masa bayrak direği; pirinç ve krom seçeneklerine sahiptir. 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki bayraklardan bir adet takılarak kullanılır. L masa bayrak direkleri, bayrağın önden ve arkadan net bir şekilde görülebilmesini sağlar.

T masa bayrak direkleri

T masa bayrak direkleri; 34cm uzunluğundadır. T masa bayrak direği aynı anda 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki bayraklardan iki adet taşıyabilir. Kurulumu oldukça pratik ve kolaylıkla taşınabilen bu bayraklar talebe göre farklı görseller ile Atatürk baskılı masa bayrağı ile birlikte kullanılabilir.

Klasik masa bayrak direkleri

Klasik masa bayrak direkleri; krom veya pirinç kaplama seçeneklerine sahiptir ve 15×22,5cm ölçülerindeki bayrakların asılması için tasarlanmışlardır. Klasik masa bayrak direkleri talebe göre; birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı olabilir. Kurulumu, kullanımı, temizliği oldukça pratik olan masa bayrak direkleri kararma, solma gibi sorunlar yaşatmaz.

Atatürk baskılı masa bayrağı nerelerde kullanılır?

Atatürk baskılı masa bayrağı, genellikle resmî kurumlar, özel şirketler ve sivil toplum kuruluşları gibi çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Bu masa bayrakları, Atatürk’ün anısına saygı göstermek ve kurumsal kimliği ön plana çıkarmak amacıyla kullanılmaktadır.

Atatürk baskılı masa bayrağı, genellikle masalarda veya resepsiyon alanlarında kullanılır. Ayrıca toplantı salonları, konferanslar, fuarlar ve diğer benzeri etkinliklerde de kullanılabilmektedir.

Atatürk baskılı masa bayrağı, aynı zamanda milli bayramlar, özel günler ve anma törenleri gibi resmi etkinliklerde de kullanılmaktadır. Bu bayraklar, Atatürk’ün anısına saygı göstermek ve milli duyguları ön plana çıkarmak amacıyla kullanılır.

Atatürk baskılı masa bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Atatürk baskılı masa bayrakları üretimi müşteri talepleri çerçevesinde belirlenen bayrak ölçüsü ve tasarımı çerçevesinde gerçekleştirilir. Bayrak üzerinde yer alması istenen Atatürk görseli bilgisayar programında hazırlanıp baskıya hasır hale getirildikten sonra baskı aşamasına geçilir. Dijital baskı tekniği ile canlı ve parlak renklerle tasarım kumaşa basılır. Isı kesim işlemi ile istenilen boyutlara getirilen bayrakların kenarlarına özel ve estetik dikiş tekniği uygulanır. Böylece bayrakların daha uzun süre kullanılabilmesi sağlanır. Kenar kısmına beyaz astar uçkurluk dikilen Atatürk baskılı masa bayrakları üretimi tamamlanır ve bayraklar özenle paketlenerek güvenilir kargo firmaları aracılığı ile müşterilere teslim edilir.

Atatürk baskılı masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Atatürk baskılı masa bayrağı fiyatları; bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya, baskı tekniği ve diğer bayrak aksesuarlarının kalitesine göre belirlenir. Ayrıca bayrak imalatı sürecindeki işçilik ve sipariş adedi de bayrak fiyatlarının belirlenmesi için önemli unsurlardır. Kadim Bayrak Atatürk baskılı masa bayrağı fiyatlarını müşterileri için optimize eder. Toptan ve perakende bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki siparişler için de belirli oranlarda indirimler uygular. Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile hemen iletişime geçebilir bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı; Kadim Bayrak İmalat Sanayinde profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı sürecinde Kadim Bayrak; kaliteli kumaşlar, boyalar kullanarak müşteri memnuniyetini elde eder. Kadim Bayrak kurulduğu ilk günden itibaren alanında en iyileri ile çalışmaktadır. Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı sürecinin her bir adımını kalite kontrol denetlemelerinden geçirerek beklenen ve istenen düzeyde bayrak üretimlerini sağlamaya çalışmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sunan Kadim Bayrak uygun fiyatları ve kalite standartlarına uygun olarak üretilen Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı ile ön plana çıkmaktadır.

Ankara Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı

Ankara Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı; Kadim Bayrak’ın deneyimleri ve tecrübeleri ile yüksek kalitede sağlanmaktadır. Ankara’da kurulan ve hala Ankara’da çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak Atatürk baskılı masa bayrakları imalatı ile sektördeki liderlik konumunu korumaktadır. Güvenilir ve hızlı kargo firmaları ile çalışan siparişlerinizi hızlı bir şekilde sizlere ulaştıran Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir Atatürk baskılı masa bayrağı siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?