İkili Masa Bayrakları

ikili krom masa bayrağı üretimi

İkili Masa Bayrakları İmalatı

İkili Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Baskı alanı firma logosu veya özel tasarımla özelleştirilebilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı ve boyalar.
Kullanım Alanı: Ofisler, fuarlar, konferans salonları, sergiler, marka veya firma tanıtım organizasyonları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom ikili masa bayrak direği.
Ölçü: 15×22,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İkili masa bayrakları nedir?

İkili masa bayrakları, üzerinde iki adet bayrak bulunan masa bayrağı modelidir. Genellikle ülkelerin veya kurumların bayrakları kullanılarak tasarlanır. İkili masa bayrakları, masa üzerinde kullanımı için ideal boyutlarda üretilir ve masa üzerindeki konumu ayarlanabilir özel bir standa sahiptir. İkili masa bayrakları, özellikle resmi toplantılar, fuarlar, konferanslar gibi etkinliklerde sıklıkla tercih edilir ve masa üzerinde iki farklı bayrağı aynı anda sergileme imkânı sağlar.

İkili masa bayrağı ölçüleri

İkili masa bayrağı ölçüleri genellikle 15×22,5cm olarak tercih edilir. İkili masa bayrakları özel olarak tasarlanmış masa bayrak direklerine takılarak kullanılır.

İkili masa bayrağı direkleri

İkili masa bayrakları için genellikle özel olarak tasarlanmış direkler kullanılır. Kurulumu ve taşınması oldukça pratik olan ikili masa bayrak direkleri 15×22,5cm ölçülerinde iki adet bayrak taşıma kapasitesine sahiptir. Bu direkler, bayrakların sabit bir şekilde durmasını sağlar ve bayrakların birbirilerinin görünümlerini engellemeyecek şekilde sergilenmesi imkanını sunar. İkili masa bayrak direkleri genellikle krom veya pirinç kaplama olacak seçeneklerine sahiptir ve 34cm uzunluğundadırlar.

İkili masa bayrakları nerelerde kullanılır?

İkili masa bayrakları, masa üstlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bayraklardır. Bu nedenle, masa üstü reklam ve tanıtımı yapmak için idealdirler; fuar ve etkinliklerde marka bilinirliğini artırmak için kullanılabilirler. İkili masa bayrakları ayrıca restoran, kafe, otel, konferans salonu, fuar standı gibi yerlerde de kullanılır.

İkili masa bayrakları üretimi

İkili masa bayrakları üretimi, genellikle dayanıklı saten kumaşlardan yapılır. İki ayrı bayrağın bir arada kullanılması nedeniyle, her iki bayrağın da aynı boyutta ve aynı tasarımda olması gerekir.

İkili masa bayrakları üretimi için ilk adım müşteri talebine uygun bayrak boyutunun kararlaştırılması ve bayrak tasarımın hazırlanmasıdır.  Talebe göre çift taraflı veya tek taraflı dijital baskı tekniği ile üretilen bu bayrakların kumaşları ve boyaları yıkamaya ve zararlı güneş ışınlarına karşı oldukça dirençlidir.  

İkili masa bayrakları üretimi son aşamasında, bayraklar ve talebe göre pirinç veya krom bayrak direkleri bir araya getirilir ve bir masa bayrağı seti oluşturulur. Bu setler genellikle kutularda veya çantalarda taşınabildiklerinden işletmeler ve organizasyonlar için popüler bir seçenektir.

İkili masa bayrağı fiyatları

İkili masa bayrağı fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine, bayrağın ölçülerine, baskı tekniğine, üretim adedine ve işçilik maliyetine göre değişiklik gösterir.

Genellikle, özel tasarım bir ikili masa bayrağı için fiyatlar diğer standart bayraklara göre daha yüksek olabilir. Ancak Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini ön planda tutması sebebiyle her zaman en uygun fiyatlarla bayrak taleplerini karşılar. Ekonomik, kaliteli ve hızlı ikili masa bayrak imalatları ile Kadim Bayrak hizmetinizde.

Kadim ikili masa bayrakları imalatı

Kadim ikili masa bayrakları imalatı, talep edilen ölçülerde ve tasarımları çerçevesinde profesyonel anlamda gerçekleştirilir. Kadim Bayrak ikili masa bayrakları imalatı sürecinde kalite kontrol denetlemelerinden asla taviz vermez. İkili masa bayrakları imalatı esnasında kullanılan kumaştan, boyalara, dikiş iplerinden, masa bayrak direklerine kadar tüm detaylar üzerinde titizlikle çalışır. İkili masa bayrakları imalatı sürecinde kaliteli görünüm ve canlı renkler sunan dijital baskı tekniğini kullanan Kadim Bayrak müşteri beklentilerinin ötesinde bayrak üretimleri ortaya çıkarır.

Ankara Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayi

Ankara’da ikili masa bayrakları imalatı çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak, Türkiye’nin neresinde oluşanız olun güvenilir ve hızlı kargo firmaları ile ikili masa bayraklarınızı sizlere tam zamanında ulaştırır. Talebinize uygun tasarım baskılı ikili masa bayrakları imalatı süreci hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?