AK PARTİ GÖNDER BAYRAĞI ÜRETİMİ

AK Parti Gönder Bayrakları İmalatı

Ak Parti Gönder Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Ak Parti logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Ak Parti gönder bayrakları

Ak Parti gönder bayrakları; raşel veya saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen dış mekân bayrağıdır. Ak Parti gönder bayrakları üzerinde parti logosu ve parti renkleri yer alır. Ak Parti gönder bayrakları, dikey olarak bayrak direklerine asılabilen ve genellikle açık hava etkinliklerinde, seçim kampanyalarında, parti binalarında ve mitinglerde kullanılır.

Ak Parti gönder bayrakları ölçüleri

Ak Parti gönder bayrak ölçüleri taleplere göre özelleştirilebilir. Genel olarak Ak Parti gönder bayrakları 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm gibi geniş seçenek yelpazesine sahiptir. Bayrağın boyutu arttıkça bayrak direklerinin uzunluğu da artar. Gönder bayrak direkleri 5 metre ve 20 metre arasında üretilebilir.

Ak Parti gönder bayrağı nerelerde kullanılır

Ak Parti gönder bayrakları genellikle açık hava etkinliklerinde kullanılan bir tür bayraktır. Özellikle parti binaları, mitingler, seçim kampanyaları, törenler ve kutlamalar gibi yerlerde kullanılmaktadır. Ayrıca, parti liderleri ve yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar sırasında da kullanılmaktadır. Bu bayraklar, parti simgelerini ve renklerini taşıyan ve genellikle parti amblemi veya parti liderinin resmi basılacak şekilde taleplere göre özelleştirilebilir.

Ak Parti gönder bayrağı üretimi

Ak Parti gönder bayrağı üretimi genellikle dijital baskı yöntemi kullanılarak gerçekleştirilir. Bayrağın tasarımı önce bilgisayar ortamında hazırlanır ve daha sonra özel baskı makineleri aracılığıyla kumaşa basılır. Ak Parti gönder bayrakları genellikle yüksek kaliteye sahip raşel kumaştan imal edilir. Bayrağın kenarları çift dikişlidir ve asmaya yardımcı olacak kopçaları bulunur. Kadim Bayrak bir dış mekân bayrağı olan Ak Parti gönder bayrakları üretiminde akmaya solmaya dirençli baskı boyaları; rüzgâra, yağmura ve güneşe karşı oldukça dayanıklı kumaşlar kullanır.

Ankara bayrak imalat firması Kadim Bayrak talebe göre tüm boyutlarda Ak Parti gönder bayrağını profesyonel düzeyde üretir, hızlı ve güvenli bir şekilde anlaşmalı kargo firmaları ile bayrakları alıcılarına ulaştırır.

Ak Parti gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Ak Parti gönder bayrağı fiyatları belirlenirken çeşitli faktörler göz önünde bulundurulur. Bunlar arasında kullanılan malzeme, bayrağın boyutu, baskı tekniği ve adet gibi faktörler yer alır. Kullanılan malzeme genellikle polyester veya naylon olabilir ve kalitesi, dayanıklılığı ve direnç özellikleri fiyatı etkiler. Bayrağın boyutu ve adedi de fiyat belirlemede önemli bir faktördür. Perakende ve toplu bayrak imalat çalışmaları gerçekleştiren Kadim Bayrak özellikle toplu alımlarda fiyat konusunda müşterilerine yardımcı olur.

Baskı tekniği de fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer faktördür. Dijital baskı, daha yüksek kalitede ve daha fazla renk seçeneği sunarken, daha yüksek maliyetlerle birlikte gelir. Serigrafi baskı ise daha düşük maliyetli olabilir ancak renk seçenekleri sınırlıdır. Kadim Bayrak Ak Parti gönder bayrak fiyatlarını etkileyen bu faktörleri optimize eder ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler sunar.

Ak Parti gönder bayrağı imalatı ve Kadim Bayrak

Ak Parti gönder bayrağı imalatı, genellikle dijital baskı tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. Baskı işlemi için öncelikle tasarım hazırlanır ve uygun baskı malzemesi seçilir. Daha sonra, tasarım dijital olarak baskı makinesine yüklenir ve bayrağın kumaşına aktarılır. Son olarak, bayrağın kenarları dikilerek Ak Parti gönder bayrağı imalatı tamamlanır. Kadim Bayrak Ak Parti gönder bayrağı imalatı sürecinin tüm aşamalarını sürekli kontrollerden geçirir. Müşteri memnuniyetine dayalı üretim anlayışı Kadim Bayrak’a kaliteden asla taviz verdirmez. Uygun fiyatlarla kaliteli Ak Parti gönder bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ak Parti gönder bayrağı imalatı 

Ankara Ak Parti Gönder Bayrağı imalatı; Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayi’nde profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Ankara’da Ak Parti gönder bayrağı imalatı çalışmalarını uzun yıllardan beri devam ettiren Kadim Bayrak Türkiye’nin her yerinden bayrak siparişleri almaktadır. Alınan her bir bayrak siparişi Kadim Bayrak’ta özenle üretilir ve hızlı bir şekilde teslimatı sağlanır. Ak Parti gönder bayrakları ve diğer tüm Ak Parti bayrak çeşitleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?