Kırlangıç Türk Bayrakları

türk kırlangıç bayrak üretimi

Kırlangıç Türk Bayrakları İmalatı

Kırlangıç Türk Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Toplantı, seminer, konferans, fuar, siyasi parti binaları…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Kırlangıç Türk Bayrakları Nedir?

Kırlangıç Türk Bayrakları, raşel veya saten kumaştan üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak üretilen ve dikey olarak kullanılan bayrak türüdür. Kırlangıç Türk bayrakları kumaş kesimi, kumaş türü, bayrak ölçüleri gibi kriterler çerçevesinde geniş seçeneklere sahiptir. Kullanım alanı oldukça geniş olan kırlangıç Türk bayrakları üst kısmına plastik çubuk ve bu çubuğa bağlı ip sayesinde kolaylıkla istenilen yere takılıp çıkartılabilir.

Kırlangıç Türk bayrağı modelleri

Kırlangıç Türk Bayrağı genellikle dikdörtgen şeklinde üretilir ve bir kısa kenarı üzerine yerleştirilen plastik veya metal çubuğa bağlı bir ip yardımı ile asılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kırlangıç Türk bayrağı modelleri;

  • Düz kırlangıç Türk Bayrağı; düz bir dikdörtgen şekilde üretilen modeldir. Askı aparatı olarak üst kısmında plastik çubuk ve asma ipi bulunur.
  • Üçgen kesim kırlangıç Türk Bayrağı; raşel veya saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen, sallanan kısa kenarı üçgen şeklinde kesilmiş kırlangıç Türk Bayrağı modelidir.
  • Ters V kesim kırlangıç Türk Bayrağı; saten veya raşel kumaşlardan hazırlanan Türk kırlangıç bayrağının alt kısmı ters V şeklinde kesilmiştir.

Kırlangıç Türk Bayrağı Ölçüleri nelerdir?

Düz, üçgen veya ters V kesim kırlangıç Türk Bayrakları istenilen ölçü ve özelliklerde üretilebilir. Ankara’da uzun yıllardan beri kırlangıç Türk Bayrağı imalatı yapan, Türkiye’nin dört bir tarafına kaliteli hizmetler sunan Kadim Bayrak talebe göre kırlangıç Türk Bayraklarını; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm gibi farklı ölçülerde üretebilir.

Kırlangıç Türk Bayrağı nerelerde kullanılır?

Kırlangıç Türk bayraklarının oldukça geniş kullanım alanı bulunur. Özellikle resmî törenlerde, kutlamalarda ve milli bayramlarda kullanılan kırlangıç Türk Bayrağı hem bir iç mekân hem de bir dış mekân bayrağıdır. Asma aparatı ile istenilen her yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilen bu bayraklar; okullarda, fuarlarda, siyasi parti binalarında, Atatürk köşelerinde hatta kişisel büro veya ofislerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kırlangıç Türk Bayrağı üretimi süreci

Geniş seçenek yelpazesine sahip kırlangıç Türk bayrağı üretimi süreci müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Belirtilen ölçülerde sıcak kesim işlemi uygulanan parlak saten kumaşlar üzerine akmaya ve solmaya karşı oldukça dirençli kaliteli boyalarla dijital baskı tekniği uygulanır.  Plastik çubuğun takılması için gerekli tünel titizlikle dikilir ve asma ipleri bağlanarak bayrak kullanıma hazır hale getirilir. Kırlangıç Türk Bayrağı üretimi süreci tüm aşamada kalite kontrol ekipleri etkin bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Ankara’dan tüm Türkiye’ye kırlangıç Türk Bayrağı üretimi hizmetleri sunan Kadim Bayrak kaliteyi, hızı ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutar.

Kırlangıç Türk Bayrağı Fiyatları

Kırlangıç Türk Bayrağı fiyatları; bayrağın ölçüleri, kumaş kalitesi, boya kalitesi ve bayrak adedi gibi çeşitli faktörler çerçevesinde belirlenir. Kadim Bayrak kırlangıç bayrak imalatı alanında her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Tamamen uzman ve profesyonel Kırlangıç Bayrak imalatı ekibi ile çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak müşterileri için kırlangıç Türk bayrak fiyatlarını mümkün olduğu kadar optimize eder.

Kadim Kırlangıç Türk Bayrakları imalatı

Kadim Bayrak kırlangıç Türk Bayrakları imalatı çalışmalarını müşteri talepleri çerçevesinde gerçekleştirir. Ankara Kadim kırlangıç Türk Bayrakları imalatı; kalitesi, hızlı teslimat süresi ve uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini garanti eder. Kırlangıç Türk bayrakları imalatı sürecinde kullanılan kumaş kalitesi, en gelişmiş baskı teknikleri, en canlı renklere sahip en dayanıklı boyalar ve profesyonel üretim ekibi ile Kadim Bayrak hizmetinizde.

Şık, parlak, kaliteli ve canlı görünümleri ile kırlangıç Türk Bayrakları imalatı hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?