Atatürk Baskılı Sopalı Bayraklar

Atatürk Baskılı Sopalı Bayraklar

Atatürk Baskılı Sopalı Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede Pigment baskı ve boylar
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, açık alan organizasyonları, milli bayram kutlama ve törenleri
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Atatürk baskılı sopalı bayraklar nedir?

Atatürk baskılı sopalı bayraklar; 80g/m2 raşel kumaş üzerine talep edilen Atatürk görselinin dijital baskı tekniği ile basılmasıyla hazırlanan elde tutulup sallanabilir bayraklardır. Atatürk baskılı sopalı bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. Kumaşı ve bir kenarına takılan plastik sopası ile oldukça hafif olan bu bayraklar daha çok açık hava organizasyonlarında kullanılır. Bayrak boyutuna göre bayrak sopası uzunluğu da artar. Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak imalatı sağlanan Atatürk baskılı sopalı bayraklar yırtılma, sökülme, solma gibi durumlara karşı oldukça dirençlidir.

Atatürk baskılı sopalı bayrak ölçüleri

Atatürk baskılı sopalı bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. En yaygın kullanılan Atatürk baskılı sopalı bayraklar 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm ve 100×150cm ölçülerine sahiptir.  Bayrak boyutuna göre sopası seçilen bu bayraklar elde kolaylıkla taşınıp sallanabilecek ağırlıktadırlar.

Atatürk baskılı sopalı bayraklar nerelerde kullanılır?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü gibi etkinliklerde Atatürk baskılı sopalı bayraklar sıklıkla kullanılır. Ayrıca siyasi seçim dönemlerinde, mitinglerde de Atatürk baskılı sopalı bayraklar görmek mümkündür. Diğer resmî törenlerde de halk tarafından Atatürk baskılı sopalı bayraklar sıklıkla kullanılır.

Atatürk baskılı sopalı bayraklar nasıl üretilir?

Atatürk baskılı sopalı bayraklar müşteri taleplerinin alınması ile üretilmeye başlanır. Talep edilen Atatürk görseli bilgisayar programlarında baskıya hazır hale getirilir. Raşel kumaş üzerine dijital veya pigment baskı tekniği uygulanarak Atatürk görseli kumaşa aktarılır. Atatürk baskılı sopalı bayraklar üretim sürecinde saten veya raşel kumaş kullanılabilir. Belirtilen ölçülerde bayrak kumaşları ısı kesim işlemlerinden geçirilir. Kenar kısmına bayrak sopası takabilmek için tünel kısmı dikilir. Kolaylıkla bayrak sopaları ile birleştirilen Atatürk baskılı sopalı bayraklar böylece kullanıma hazır hale getirilmiş olur. Özenle paketlenen Atatürk baskılı sopalı bayraklar güvenilir kargo firmaları aracılığı ile müşterilere ulaştırılır.

Atatürk baskılı sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Atatürk baskılı sopalı bayrak fiyatları; bayrağın ölçülerine, tasarım karmaşıklığına, boya, kumaş ve baskı tekniği kalitesine göre belirlenir. Atatürk baskılı sopalı bayrak fiyatlarında sipariş adetlerinin de etkisi vardır. Genellikle yüklü miktarlardaki siparişlerde bayrak birim fiyatları azalır. Toptan ve perakende bayrak imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgiler alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Atatürk baskılı sopalı bayrak imalatı ve Kadim Bayrak

Atatürk baskılı sopalı bayrak imalatı Kadim Bayrak ile yüksek kalitede gerçekleştirilir. Türkiye’nin tüm bölgelerine bayrak imalat hizmeti sunan Kadim bayrak kalitesiyle ve uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini sağlar. Bayrak kumaşlarından boyalara, baskı tekniklerinden tecrübeli personellerine kadar Kadim Bayrak yüksek kalitede Atatürk baskılı sopalı bayrak imalatı sunmak için çalışır. Kurulduğu ilk günden itibaren alanında en iyileriyle çalışan Kadim Bayrak Atatürk baskılı sopalı bayrak imalatı ile Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır.

Ankara Atatürk baskılı sopalı bayrak imalatı

Ankara Atatürk baskılı sopalı bayrak imalatı süreci Kadim Bayrak’ın profesyonel bayrak imalat ekibi sayesinde yüksek kalitede gerçekleştirilir. Toptan veya perakende Atatürk baskılı sopalı bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?