atatürk kırlangıç bayrak üretimi

Atatürk Baskılı Kırlangıç Bayrak İmalatı

Atatürk Baskılı Kırlangıç Bayraklar İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Toplantı, seminer, konferans, fuar…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak nedir?

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak; saten veya raşel kumaş üzerine Atatürk fotoğrafının dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen bayraklardır. Bu bayraklar dikey asılacak şekilde tasarlanmışlardır. Hem iç hem de dış mekânda rahatlıkla kullanılabilirler. Üst kısmında bulunan plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilirler. Atatürk baskılı kırlangıç bayrak ölçüleri, tasarımları ve modelleri müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir. Tek tarafı okunacak şekilde tasarlanan Atatürk baskılı kırlangıç bayrak geniş kullanım alanına sahiptir.

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak ölçüleri ve modelleri

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak ölçüleri taleplere göre özelleştirilebilir. En sık tercih edilen Atatürk baskılı kırlangıç bayrak ölçüleri; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir. Dikey asılarak kullanılan kırlangıç bayrakların alt kısımlarında uygulanan kesim işlemine göre kırlangıç bayrakların farklı modelleri bulunur.

Düz kesim kırlangıç bayrak

Düz kesim kırlangıç bayrak; saten veya raşel kumaş kullanılarak üretilir. Bu modelde bayrak tam dikdörtgen şeklindedir ve dolayısıyla alt kısım düz bir şekilde kesilmiştir. Ölçüleri müşteri taleplerine göre belirlenir.

Ters V kesim kırlangıç bayrak

Ters V kesim kırlangıç bayrak; bayrağın sarkan alt kısmı ters V şeklinde kesilir. Bu model aslında klasik kırlangıç bayrak modelidir ve ölçüleri talebe uygun olacak şekilde esnetilebilir.

Üçgen kesim kırlangıç bayrak

Üçgen kesim kırlangıç bayrak; bayrağın sarkan kısmının üçgen şeklinde kesildiği modeldir. Bu bayraklara kılıç bayrak ismi de verilir. Dikey asılarak kullanılan Üçgen kesim kırlangıç bayrak boyutları da talebe göre özelleştirilebilir.

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak nerelerde kullanılır?

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak, genellikle 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı gibi milli bayramlarda, resmî kurumlar, okullar, belediyeler ve sivil toplum örgütleri tarafından kullanılır. Ayrıca, özel törenlerde, konferans ve seminerlerde de kullanılabilir.

Atatürk baskılı kırlangıç bayraklar, yüksek kaliteli polyester malzemelerden üretilir ve özel baskı teknikleri ile Atatürk’ün resmi kaliteli ve canlı renklerle basılır. Bayraklar, farklı boyutlarda ve adetlerde üretilebilir ve sipariş üzerine hazırlanır.

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak üretimi müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak üzerine basılması talep edilen görsel bilgisayar programında düzenlenir ve baskıya hazır hale getirilir. En yüksek kalitede çözünürlük imkânı sunan dijital baskı tekniği ile saten kumaş ürerine görsel tasarım basılır. Talep edilen modelde ve istenen ölçülerde kesilen Atatürk baskılı kırlangıç bayrağın üst kısmına ince bir tünel dikilir. Buraya plastik bir çubuk yerleştirilen ve bu çubuğun iki ucuna asma ipi bağlanır. Diğer kenarlara da özel dikiş tekniği uygulanan Atatürk baskılı kırlangıç bayrak üretimi süreci böylece tamamlanmış olur. Özenle kontrol edildikten sonra titizlikle paketlenen Atatürk baskılı kırlangıç bayrakları hızlı ve güvenilir kargo firmaları ile alıcılarına iletilir.

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak fiyatları, kırlangıç bayrak imalatı sürecinde kullanılan, kumaş türüne, boya ve baskı kalitesine, işçiliğe ve sipariş adedine bağlı olarak belirlenir. Müşterileri için en uygun fiyatları sunan Kadim Bayrak İmalat Sanayi kalitesiyle de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Toptan ve perakende Atatürk baskılı kırlangıç bayrak siparişleri vermek ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler almak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak ve Atatürk baskılı kırlangıç bayrak imalatı

Atatürk baskılı kırlangıç bayrak imalatı; Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kurulduğu ilk günden itibaren alanında en iyileri ile çalışan Kadim Bayrak kalitesiyle önde gelen lider bayrak firmasıdır. Atatürk baskılı kırlangıç bayrak imalatı sürecinde kullanmış olduğu yüksek kalitede kumaşlar, boyalar, baskı teknikleri ve diğer tüm üretim ekipmanları ile Kadim Bayrak tüm Türkiye’nin hizmetinde. Ankara’da Atatürk baskılı kırlangıç bayrak imalatı çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak bütün il ve ilçelere üretmiş olduğu bayrakları en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırır.

Ankara Atatürk baskılı kırlangıç bayrak imalatı

Ankara Atatürk baskılı kırlangıç bayrak imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarında. Modern üretim anlayışı ve sektördeki tecrübeleri ile Kadim Bayrak müşterilerini en iyi şekilde anlar ve taleplere en uygun bayrağı üretebilmek için titizlikle çalışır. Bayrak imalat aşamasının her bir adımını kalite kontrol denetlemelerinden geçirerek kusursuz hizmet sunmaya çalışır ve bunu büyük oranda başarır. Atatürk baskılı kırlangıç bayrak taleplerinizi hemen Kadim Bayrak’a iletebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?