AK Parti Sopalı Bayrak

AK PARTİ SOPALI BAYRAK İMALATI

AK Parti Sopalı Bayrak İmalatı

Ak Parti Sopalı Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

AK Parti sopalı bayrak nedir?

Ak Parti sopalı bayrak, 80 gr raşel kumaş üzerine pigment baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Talebe göre ölçüleri özelleştirilebilen Ak Parti sopalı bayrak üzerinde Ak Parti logosu veya Ak Parti lider görseli yer alabilir. Kenar kısmına monte edilen sopa sayesinde kolaylıkla elde taşınıp sallanabilen bu bayraklar oldukça uzun ömürlüdür.

Ak Parti sopalı bayrak ölçüleri

Ak Parti sopalı bayrak ölçüleri; 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm ve 100×150cm gibi farklı ölçülerde tasarlanabilir. Bayrak boyutuna göre sopa uzunluğu uygun oranlarda artırılır. Sopanın takılacağı tünel sağlam dikişlerle hazırlanır. Bu da bayrağın sallanma esnasında sökülmesine veya deforme olmasına engel olur.

Ak Parti sopalı bayrak nerelerde kullanılır?

Ak Parti sopalı bayrak, genellikle parti faaliyetleri, mitingler, açılışlar, törenler, kutlamalar ve diğer etkinliklerde kullanılır. Özellikle, parti üyelerinin ve destekçilerinin bayrakları sallayarak birlik ve beraberliklerini göstermek istedikleri durumlarda sıkça kullanılır. Bunun yanı sıra, seçim kampanyalarında da sopalı bayraklar sıklıkla kullanılır.

Ak Parti sopalı bayrak üretimi nasıl gerçekleştirilir?

Ak Parti sopalı bayrak üretimi sürecinde öncelikle müşteri talepleri doğrultusunda bayrakların boyutları belirlenir. Ak Parti sopalı bayrak üzerine baskısı yapılacak görselin tasarım aşamasından sonra baskı işlemine geçilir. Ak Parti logosu, Ak Parti sloganı, parti lideri veya daha farklı tasarım talepleri doğrultusunda dijital olarak hazırlanan tasarımlar pigment baskı tekniği ile 80g örme raşel kumaş üzerine basılır. Üç kenarı lazer kesim olan Ak Parti sopalı bayrakların bir kısa kenarına sopa için tünel kısım dikilir. Tünel dikiş işleminde oldukça sağlam ipler kullanılır. Plastik sopalara takılan bu bayraklar elde pratik bir şekilde taşınacak ve sallanacak kadar hafiftirler. Ak Parti sopalı bayrak üretimi sürecinin son etabında bayraklar özenle paketlenir ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Ak Parti Sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Ak Parti sopalı bayrak fiyatları kumaş, boya ve sopa kalitesinin yanı sıra kullanılan baskı tekniği gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Ak Parti sopalı bayrak fiyatları ayrıca bayrağın boyutuna ve sipariş adedine göre de farklılık gösterir. Toptan ve perakende sopalı bayrak imalatı çalışmalarına Ankara’da devam eden Kadim Bayrak İmalat Sanayi toplu Sopalı bayrak alımlarında müşterilerine iskonto uygular. Diğer durumlarda da Kadim Bayrak aynı şekilde müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi verir.

Kadim Bayra'ta Ak Parti sopalı bayrak imalatı

Kadim Bayrak Ak Parti sopalı bayrak imalatı çalışmalarını Ankara’dan Türkiye’nin tüm illeri için gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine odaklanan ve kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir taleplerinize uygun bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kargo firmaları ile çalışan Kadim Bayrak imalatını sağladığı tüm bayrakları tam zamanında müşterilerine ulaştırır.

Ankara sopalı bayrak imalatı

Ankara sopalı bayrak imalatı; mitinglerde, açılışlarda veya diğer Ak parti ekinliklerinde sıkça kullanılan küçük boyutlu bayrakların üretimidir. Canlı renkleri, sağlam kumaşları, hafif sopları ile Ak Parti sopalı bayraklar rahatlıkla istenilen her yere taşınabilir. Yıkanabilir bayrak kumaşları solmayan boyalarla kaliteli baskı teknikleri ile üretilir. Ak Parti sopalı bayrak imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve Ak Parti sopalı bayrak siparişinizi oluşturmak için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?