beşli krom masa bayrağı üretimi

Beşli Masa Bayrakları İmalatı

Beşli Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Baskı alanı firma logosu veya özel tasarımla özelleştirilebilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı ve boyalar
Kullanım Alanı: Ofisler, fuarlar, konferans salonları, sergiler, marka veya firma tanıtım organizasyonları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom beşli masa bayrak direği.
Ölçü: 15×22,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Beşli masa bayrakları nedir?

Beşli masa bayrakları; parlak saten kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak üretilen masa bayraklarıdır. Beşli masa bayrakları geniş kullanım alanına sahiptir. Talebe göre baskı alanı özelleştirilebilen beşli masa bayrakları imalatında kullanılan kumaş ve boyalar yıpranmaya, yıkamaya ve solmaya karşı dirençlidir.

Beşli masa bayrağı ölçüleri

Beşli masa bayrağı ölçüleri genel olarak; 15×22,5 cm’dir. Beş adet bayrağı aynı anda taşıyabilen masa bayrak direkleri ile birlikte kullanılan masa bayrakları talebe göre özelleştirilebilir.

Beşli masa bayrak direği özellikleri

Beşli masa bayrak direği genel olarak taban kısmı ile birlikte toplam 34cm’dir. Alt taban çapı ise 78mm’dir. Beşli masa bayrak direkleri pirinç veya krom kaplama olarak iki seçeneğe sahiptir. Pirinç kaplama sarı renkte bir görünüm sunarken krom kaplama gümüş rengine sahiptir. Her iki alternatifte kararmaya, paslanmaya ve dış darbelerden dolayı deforme olmaya karşı oldukça dirençlidir. Kurulumu oldukça pratik olan beşli masa bayrakları istenilen her yere kolaylıkla taşınabilir ve beş adet 15×22,5cm ölçülerinde beş adet bayrak taşıma kapasitesine sahiptir.

Beşli masa bayrakları kullanım alanları

Beşli masa bayrakları, özellikle resmî kurumlar, şirketler ve işletmeler tarafından kullanılan bir tanıtım araçlarıdır. Masa üzerinde kullanılabilen beşli masa bayrağı, kurum veya şirketin logosu, sloganı veya diğer önemli bilgileri içeren bir bayraktır.

Beşli masa bayrakları, özellikle toplantı salonları, fuar standları, ofis masaları, banka şubeleri, restoranlar ve diğer işletmelerin müşteri kabul alanları (resepsiyon) gibi yerlerde kullanılır. Bu bayraklar, kurumun profesyonel bir imajını yansıtmak için kullanılır. Aynı zamanda beşli masa bayrakları müşterilerin dikkatini çekmek, ilgi uyandırmak, marka veya kurum hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla kullanılırlar.

Beşli masa bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Beşli masa bayrakları üretimi için öncelikle tasarım aşaması gerçekleştirilir. Resmi veya özel kurumların logosu, sloganı veya diğer önemli bilgileri içeren bir tasarım oluşturulur. Tasarımın doğru boyut ve ölçülere sahip olması ve net bir şekilde görülebilmesi için yeterli çözünürlükte hazırlanması önemlidir.

Daha sonra, tasarım üretim aşamasında kullanılacak olan dijital baskı makinesine uygun bir dosya formatına dönüştürülür. Beşli masa bayrakları üretimi için seçilen kumaş türüne uygun mürekkep kullanılır. Parlak saten kumaşlar (165gr/m2) genellikle bu tür bayrakların üretiminde tercih edilir. Sıcak kesim işlemi uygulanan bayraklara tarlatan uçkurluklar dikilir. Bu uçkurluklar bayrakların bayrak direğine asılmasını sağlar. Son olarak, beşli masa bayrağı, metal bayrak direklerine monte edilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Beşli masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Beşli masa bayrağı fiyatları, birkaç farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler:

  • Beşli masa bayrakları genellikle polyester veya diğer sentetik kumaşlardan üretilir. Kullanılan kumaşın kalitesi, dayanıklılığı ve özellikleri, fiyatı etkileyebilir.
  • Beşli masa bayrakları genellikle kurumların veya şirketlerin logoları veya sloganları gibi özel tasarımlar içerir. Tasarımın karmaşıklığı, renk sayısı, baskı yöntemi vb. faktörler fiyatı etkileyebilir.
  • Beşli masa bayrakları genellikle toplu olarak sipariş edilir. Sipariş edilen adet arttıkça fiyatın birim başına düşmesi mümkündür.

Toptan ve perakende beşli masa bayrak imalatı çalışmalarını profesyonel düzeyde gerçekleştiren Kadim Bayrak Ankara’dan Türkiye’nin tüm illeri için bayrak imalat çalışmaları gerçekleştirmektedir. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçin beşli masa bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alın!

Kadim beşli masa bayrakları imalatı 

Kadim Bayrak, beşli masa bayrakları imalatı sürecinde müşteriler için özel tasarım hizmetleri sunar. Beşli masa bayrakları imalatı yüksek kaliteli malzemeler ve en son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede, Kadim Bayrak müşterilerine üstün kalitede ve özelleştirilmiş beşli masa bayrakları sunabilir.

Beşli masa bayrağı imalatı süreci, müşterinin tasarım talebiyle başlar. Müşteri, kendi tasarımını oluşturabileceği gibi, Kadim Bayrak’ın deneyimli tasarım ekibinden destek de alabilir. Tasarım, müşterinin onayına sunulur ve onay alındıktan sonra baskı sürecine geçilir. Beşli masa bayrakları imalatı sürecinde yüksek kalitede dijital baskı teknikleri kullanılır.

Ankara beşli masa bayrakları imalatı 

Ankara beşli masa bayrakları imalatı; masa bayraklarını istenilen özelliklere ve niteliklere sahip olacak şekilde üretmektir. En kaliteli, en dayanıklı ve en etkileyici beşli masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak tarafından profesyonel anlamda gerçekleştirilir. Ankara’da uzun yıllardan beri beşli masa bayrakları imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak kaliteli bayrak imalatı için gerekli tüm imkanlara sahiptir. Profesyonel tasarım ekibi, tecrübeli baskı personelleri ve deneyimli dikiş sorumluları ve uzman kalite kontrol birimi ile Kadim Bayrak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden Kadim Bayrak güncel gelişmeleri bayrak imalat çalışmalarına entegre eder. Markanız, işletmeniz, vakfınız veya derneğiniz için uygun fiyatlarda yüksek kalitede beşli masa bayrak talepleriniz için siz de hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?