Ak parti ipe dizili üçgen bayrak imalatı

AK Parti İpe Dizili Bayrak İmalatı

AK Parti İpe Dizili Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Seçim dönmelerinde miting alanlarını veya parti binalarını süslemede kullanılır.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Ak Parti ipe dizili bayraklar

Ak Parti ipe dizili bayraklar; raşel kumaşlardan üretilen üzerinde ak parti logosu bulunan ve ip üzerine belirtilen adetlerde takılı olacak şekilde üretilen bayraklardır. Ak Parti ipe dizili bayraklar en az 25 metre uzunluğunda sağlam ip üzerine monte edilmiş halde müşterilere teslim edilir. Bayraklar genellikle üçgen veya dikdörtgen şekillerinde üretilir. Bayrak tasarımları talebe göre özelleştirilebilir.

Ak Parti İpe dizili bayrak ölçüleri

Ak Parti ipe dizili bayrak ölçüleri genel olarak 20x30cm’dir ancak bu ölçüler talepler doğrultusunda özelleştirilebilir. Dolayısıyla küçük boyutlarda üretilen bu bayraklar genellikle sokak veya meydan süsleme amacıyla kullanılır. Bayrakların dizildiği ip uzunluğu ise en az 25 metredir ve bu uzunluk talebe göre arttırılabilir.

Ak Parti ipe dizili bayrak nerelerde kullanılır?

Ak Parti ipe dizili bayraklar genellikle özel günlerde ve mitinglerde kullanılan bir bayrak türüdür. Ak Parti ipe dizili bayraklar, genellikle parti binalarını, miting, kongre, açılış törenlerinin yapıldığı meydanları, seçim kampanyalarının yapıldığı alanları süsleme amacıyla kullanılır.

Ak Parti ipe dizili bayrak üretimi

Ak Parti ipe dizili bayraklar üretimi, öncelikle tasarım aşamasıyla başlar. Ak Parti’nin renklerine uygun olarak tasarlanan bayrak, daha sonra dijital baskı tekniği ile yüksek kalitede raşel kumaşa basılır. Üçgen veya dörtgen şekillerinde üretilebilen bu bayrakların üretim materyalleri oldukça kalitelidir. Bir dış mekân bayrağı olan Ak Parti ipe dizili bayraklar yağmura, güneşe ve rüzgâra karşı oldukça dirençlidir. Hafif raşel kumaş sayesinde rüzgârda dalgalanan bu minik bayraklar oldukça dikkat çekici reklam araçlarıdır.

Kadim Bayrak profesyonel üretim ekibi ve modern üretim teknolojileri ile Ankara’da bayrak imalat çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hızlı ve güvenilir bayrak teslimatlarını gerçekleştiren Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçin toptan veya perakende bayrak siparişlerinizi oluşturun!

Ak Parti ipe dizili bayrak fiyatları

Ak Parti ipe dizili bayrak fiyatları, bayrak üretiminde kullanılan malzeme, işçilik, boyut ve sipariş adedine göre değişebilir. Özellikle bayrağın boyutu fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Ayrıca, baskı tekniği ve kalitesi, bayrak malzemesinin dayanıklılığı ve renk çeşitliliği gibi faktörler de fiyatı belirleyen unsurlardan birkaçıdır. Kadim Bayrak, bayrak fiyatlarını etkileyen tüm faktörleri göz önünde bulundurarak ipe dizili bayrak fiyatlarını optimize eder. Ayrıca toplu alımlarda indirimler uygulayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçin Ak Parti ipe dizili bayraklar ve diğer Ak Parti bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi alın.

Kadim Bayrak'ta Ak Parti ipe dizili bayrak imalatı

Kadim Bayrak Ak Parti ipe dizili bayrak imalatı sürecini büyük bir titizlikle gerçekleştirir. Uzun yıllardan beri Ankara’da bayrak imalat hizmetlerini sürdüren Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Şirketi Türkiye’nin dört bir tarafına bayrak üretimleri gerçekleştirmiştir. Ak Parti ipe dizili bayrak imalatı aşamasının her bir adımında kalite kontrol denetlemelerini ihmal etmeyen Kadim Bayrak üretimini tamamladığı bayrakları sahiplerine ulaştırırken de aynı özeni gösterir. Hızlı ve güvenilir kargo firmaları ile çalışan Kadim Bayrak Ak Parti ipe dizili bayrak imalatı çalışmaları ile hizmetinizde. Uzman bayrak imalat kadrosu, profesyonel tasarımcılar ve modern bayrak üretim ekipmanları ile Kadim Bayrak ile tüm Ak Parti bayrak taleplerinize cevap bulabilirsiniz. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin Ak Parti ipe dizili bayraklar ve diğer Ak Parti için özelleştirilebilir bayrak modellerimiz hakkında detaylı bilgi alın veya siparişinizi oluşturun.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?