CHP Sopalı Bayrakları

CHP sopalı parti bayrağı imalatı

CHP Sopalı Bayrakları İmalatı

CHP Sopalı Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

CHP sopalı bayrakları nedir?

CHP sopalı bayrakları; 80g/m2 raşel kumaş üzerine pigment baskı tekniği uygulanarak üretilen üzerinde CHP logosu, sloganı veya lider baskısı bulunan bayraklardır. CHP sopalı bayrakları ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. Ayrıca bir kenarına yerleştirilen sopa sayesinde kolaylıkla elde sallanıp taşınabilir.

CHP sopalı bayrakları seçim mitinglerinde, parti organizasyonlarında ve çeşitli etkinliklerde kullanılabilir.  CHP sopalı bayrakları Kadim Bayrak tarafından yüksek kalitede üretilir ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslimatı sağlanır

CHP sopalı bayrakları ölçüleri

CHP sopalı bayrakları ölçüleri talebe göre belirlense de genel olarak; 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm, 100×150cm ölçülerinde üretilir. Sopa uzunluğu bayrağın uzunluğu ile orantılı olacak şekilde artırılır. CHP sopalı bayrakları elde taşınabilir bayraklar olarak tasarlandıkları için hem bayrak kumaşı hem de bayrak sopası genellikle hafif ama dayanıklı malzemelerden üretilir.

CHP sopalı bayrakları nerelerde kullanılır?

CHP sopalı bayrakları genellikle parti yetkililerinin düzenlemiş olduğu etkinlikler, mitingler, gösteriler ve seçim kampanyaları sırasında kullanılır. Parti üyeleri ve destekçileri tarafından elde sallanarak kullanılan bu bayraklar CHP’nin sembolü olarak görülür.

CHP sopalı bayrak üretimi nasıl sağlanır?

CHP sopalı bayrak üretimi; İlk olarak müşteri veya parti tarafından istenen tasarım belirlenmesi ile başlar. Tasarım genellikle parti logosu, renkleri ve sloganlarından oluşur. Sopalı bayraklar raşel kumaştan üretilir ve talep edilen tasarım pigment baskı tekniği ile kumaşa aktarılır. Kesim işlemi uygulanan bayraklara bayrak sopası için tünel dikilir. Sopaları monte edilen bayraklar talep edilen adette özenle paketlenir ve sevkiyata hazır hale getirilir.

Kadim Bayrak Ankara’da CHP sopalı bayrak imalatı çalışmalarını profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine sopalı bayraklar üreten Kadim Bayrak her zaman müşteri memnuniyetine öncelik verir. Kaliteli CHP sopalı bayrakları siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

CHP sopalı bayrakları fiyatları nasıl belirlenir?

CHP sopalı bayrakları fiyatları, üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, boyutu, sipariş adedi ve baskı teknolojisi gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Özellikle sipariş adedinin artması bayrak fiyatlarının daha indirimli olmasını sağlar. Toptan ve perakende CHP sopalı bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak fazla sayıda sopalı bayrak siparişinde müşterilerine indirim sağlar. Kaliteli hizmet anlayışı, hızlı teslimat prosedürü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile Kadim Bayrak tüm bayrak taleplerinizi profesyonel düzeyde karşılamak için hazır. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir, CHP sopalı bayrak fiyatları hakkında daha net bilgi alabilirsiniz.

Kadim Bayrak'ta CHP sopalı bayrakları imalatı

Kadim Bayrak CHP sopalı bayrakları imalatı çalışmalarına uzun yıllardan itibaren Ankara’da devam etmektedir. Kadim Bayrak’ta CHP sopalı bayrak imalatı süreci, kaliteli malzemeler kullanarak başlar ve özenli bir şekilde ilerler. Dijital baskı tekniği kullanılarak CHP logosu ve diğer tasarımlar bayrağın üstüne yüksek kalitede basılır. Baskı işlemi tamamlandıktan sonra, bayraklar sopalara takılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Kadim Bayrak müşterilerine en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflediği için CHP sopalı bayrakları imalatı sürecinde her aşamayı kalite kontrollerinden geçirir. CHP sopalı bayrakları imalatı profesyonel iş akışı içerisinde çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara CHP sopalı bayrakları imalatı 

Ankara CHP sopalı bayrakları imalatı; müşteri talepleri dikkate alınarak gerçekleştirilen bayrak üretimidir. Kadim Bayrak Ankara’da kurulduğu günden beri bayrak imalatı konusundaki tüm gelişmeleri ve ilerlemeleri yakından takip etmektedir. Sektörel yenilikleri CHP sopalı bayrakları imalatı çalışmalarına entegre eden Kadim Bayrak kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuniyetini garantilemektedir. CHP sopalı bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?