Atatürk Posterleri

atatürk posteri ölçüleri

Atatürk Posterleri

Atatürk Posterleri Baskısı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre belirtilen ölçülerde kaliteli raşel kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü dijital baskı teknikleri uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş, uzun ömürlü boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlüklü dijital baskı
Kullanım Alanı: Uzun ve geniş bina cephelerinde, sokak süslemelerinde…
Ölçü: Talebe göre belirtilen ölçülerde üretimi gerçekleştirilir.
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Atatürk posteri nedir?

Atatürk posteri; raşel veya saten kumaşlar üzerine Atatürk fotoğrafının dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen posterledir. Atatürk posterleri ölçüleri tamamen talebe uygun olacak şekilde özelleştirilir. Milli, bayramlarda veya iç-dış mekân süsleme de kullanılan Atatürk posteri kenarlarına kopçalar yerleştirilir. Bu kopçalar sayesinde posterler istenilen her yere kolaylıkla takılabilir. Çok büyük boyutlardaki Atatürk posteri imalatı titiz işçilik ve dikkat gerektirir. Ayrıca dış mekânda kullanılacak olan Atatürk posteri imalatı sürecinde uzun ömürlü kumaşlar, akmaya solmaya dirençli boyalar kullanmaya özen gösterilir.

Atatürk posteri ölçüleri

Atatürk posteri ölçüleri standart değildir. Görüntü kalitesine bozmayacak şekilde talep edilen tüm ölçülerde Atatürk posteri imalatı sağlamak mümkündür.

Atatürk posteri nerelerde kullanılır?

Atatürk posterleri, genellikle okul sınıflarında, resmî kurumlarda, kütüphanelerde, müzelerde, kongre merkezlerinde, konferans salonlarında, siyasi parti merkezlerinde ve özel koleksiyonlarda kullanılır.

Ayrıca, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, 23 Nisan gibi milli bayramlarda Atatürk posterleri kullanılır. Anma törenlerinde ve kutlamalarda cadde ve sokaklarda sıklıkla görülen Atatürk posterleri resmi devlet dairelerinde, belediye binalarında, tarihi mekanlarda, seçim dönemlerinde gerçekleştirilen mitinglerde de kullanılır.

Atatürk posteri üretimi nasıl sağlanır?

Atatürk posteri üretimi müşteri talepleri doğrultusunda Atatürk’e ait bir görselin seçilmesi ile başlar. Bu görsel bilgisayar programında çeşitli revizyonlardan geçirilir ve baskıya hazır hale getirilir. Poster boyutlarına uygun şekilde hazırlanan raşel veya saten kumaş üzerine yüksek dpi çözünürlüğüne sahip dijital baskı tekniği kumaşa uygulanır. Atatürk posteri üretiminde canlı renkler, kaliteli kumaşlar, modern baskı tekniklerini kullanmak gerekir. Türk milleti için önemli bir yere sahip olan Mustafa Kemal Atatürk’ün poster imalatı da özen ve itina gerektirir. Profesyonel Atatürk posteri siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak İmalat sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Atatürk posteri fiyatları nasıl belirlenir?

Atatürk posteri fiyatları posterin boyutlarına, sipariş adedine ve poster imalatı sürecinde kullanılan materyal kalitesine bağlı olarak belirlenir. Yüklü sayıda Atatürk posteri siparişlerinde birim fiyat daha uygun olur. Toptan ve perakende poster imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir Atatürk posteri fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler alarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak ve Atatürk posteri imalatı

Kadim Bayrak ile Atatürk posteri imalatı profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Atatürk posteri imalatı sürecinde Kadim Bayrak büyük bir titizlikle süreci yönetir. Her adımı kalite kontrol denetlemelerinden geçirilen Atatürk posteri imalatı sürecinde birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılır. Rüzgâra, yağmura, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı dirençli malzemeler kullanan Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile hemen iletişime geçebilir talebinize uygun özelleştirilmiş boyutlara sahip Atatürk posteri siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ankara Atatürk posteri imalatı

Ankara Atatürk posteri imalatı çalışmaları ile Kadim Bayrak Ankara’da hizmet sunmaktadır. Kadim Bayrak kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. Sektörel gelişmeleri ve ilerlemeleri yakından takip eden Kadim Bayrak İmalat Sanayi bu gelişme ve yeniklikleri çalışmalarına hızlı ve başarılı bir şekilde entegre etmektedir. Yüksek kalitede bayrak imalat çalışmaları sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek Atatürk posteri siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?