MHP Sopalı Bayraklar

MHP Sopalı Bayrak İmalatı

MHP Sopalı Bayraklar İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

MHP sopalı bayrakları nedir?

MHP sopalı bayrakları, 80g/m2 raşel kumaş üzerine pigment baskı tekniği uygulanarak üretilen bayrak üzerinde MHP logosu ve sembolleri gibi partiye özgü tasarımların yer aldığı, bir sopaya takılarak kullanılan bayraklardır. MHP sopalı bayrakları genellikle sağlam ve ince plastik sopalara takılarak kullanılırlar. Oldukça hafif olan MHP sopalı bayrakları rahatlıkla elde taşınıp sallanabilirler.

MHP sopalı bayrakları ölçüleri

MHP sopalı bayrakları ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. En sık tercih edilen sopalı bayrak ölçüleri ise 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm, 100×150cm’dir. Bayrakların takılacağı sopa uzunluğu bayrak boyutlarına göre farklılaşır. Ayrıca MHP sopalı bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş ve sopanın hafif malzemeler olması dolayısıyla bayrak ölçüleri ne kadar artarsa artsın taşınması yine de kolay olacaktır.

MHP sopalı bayrak nerelerde kullanılır?

MHP sopalı bayraklar, genellikle MHP’nin düzenlediği mitingler, kongreler, gösteriler ve diğer etkinliklerde kullanılır. Bunun yanı sıra, seçim dönemlerinde MHP’nin adaylarını desteklemek amacıyla da sopalı bayraklar kullanılabilir.

MHP sopalı bayrak üretimi

MHP sopalı bayrak üretimi, bayrak taleplerinin alınması ile başlar. MHP logosu, parti lideri, parti sloganı veya Türk bayrağı baskısı bu bayraklar üzerinde yer alabilir. Tasarım Kadim Bayrak tasarımcıları tarafından özel programlar aracılığı ile düzenlenir ve baskı için hazır hale getirilir. MHP sopalı bayraklar birinci sınıf kalitede raşel kumaşlar üzerine dijital veya serigrafi baskı teknikleri uygulanarak üretilir. MHP sopalı bayrak üzerine basılacak görsel tamamen müşteri taleplerine bağlıdır. Baskı işlemi tamamlanan bayraklar belirlenen ölçülerde kesim işleminden geçirilir ve kenar kısmına takılacak sopa için tünel kısmı dikilir. bayraklar sopalara takıldıktan sonra MHP sopalı bayrak üretimi süreci tamamlanmış olur. Uygun şekilde paketlenerek alıcılarına güvenilir kargo aracılığı ile ulaştırılır.

MHP sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

MHP sopalı bayrak fiyatları; bayrağın boyutuna, bayrak kalitesine ve bayrak adedine ve işçiliğine göre belirlenir. Kadim Bayrak bir bayrağın fiyatlarını etkileyen tüm faktörleri değerlendirerek bayrak fiyatlarını müşterileri için optimize eder. Kadim Bayrak toptan ve perakende üretimler yapan sopalı bayrak imalat sanayidir. Özellikle toplu alımlarda yüksek miktarlı bayrak siparişlerinde büyük oranlarda indirimler uygular. MHP sopalı bayrakları fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak'ta MHP sopalı bayrak imalatı

Kadim Bayrak’ta MHP sopalı bayrak imalatı sırasında her zaman yüksek kalitede malzemeler kullanır. Elde sallamak amacıyla tasarlanan bu bayrakların dikişleri oldukça sağlamdır. Eğilmeye ve kırılmaya karşı dirençli bayrak sopaları oldukça hafif ve elde taşınabilir yapıdadır. Kadim MHP sopalı bayrak imalatı sürecinde raşel kumaşlar kullanır, bu kumaşlar yıkanabilir yapıdadır ve üzerindeki baskı boyaları akmaya solmaya dirençlidir. Talebe göre ölçüleri ve tasarımları özelleştirilebilir MHP sopalı bayrak imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara MHP sopalı bayrak imalatı

Ankara MHP sopalı bayrak imalatı süreci Kadim Bayrak’ta profesyonel olarak ilerletilir. Bu süreçte tasarımcılardan baskı ekibine, dikim atölyesinden paketleme birimine kadar Kadim Bayrak’ta tüm ekip MHP sopalı bayrak imalatı sırasında üzerlerine düşen görevi büyük bir titizlikle gerçekleştirirler. Her bir aşaması kalite kontrol denetlemelerinden geçirilen sopalı bayrak imalatı süreci kaliteli bayrakların üretimi ile tamamlanır. Her zaman önceliği müşteri memnuniyeti olan Kadim Bayrak fiyatları ve bayrak kalitesi ile bu memnuniyeti büyük oranda sağlar.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?