T Masa Bayrak Direği

t masa bayrak direği üretimi

T Masa Bayrak Direği

T Masa Bayrak Direği: İki adet 8x32cm ölçülerinde kırlangıç bayrak taşıma kapasitesine sahip krom veya pirinç kaplamalı masa bayrak direğidir.
Direk Özellikleri: Krom veya pirinç kaplama
Direk Kalitesi: Paslanmaya veya kararmaya direçli kaliteli malzemelerden üretilir.
Ölçü: Direk boyu: 34cm, Taban: 5,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

T masa bayrak direği nedir?

T masa bayrak direği 8x30cm veya 10x30cm ölçülerine sahip bayrakların masa üzerine konumlandırılmasına sağlayan mekanizmalardır. Kurulumu, taşınması ve temizlenmesi oldukça pratik olan T masa bayrak direği iki adet bayrağı aynı anda taşıyabilir ve bayrakların ön ve araka yüzlerinden okunabilmesini sağlar.

T masa bayrak direği özellikleri

  • T masa bayrak direkleri talebe göre krom veya pirinç kaplama olarak üretilir.
  • Kurulumu oldukça pratiktir.
  • T masa bayrak direkleri taban ile birlikte 34 veya 35cm uzunluğundadır.
  • T masa bayrak direklerinde bayrakların asılması için kullanılan kanatların her biri 10cm uzunluğundadır ve 8 ve 10cm ölçülerindeki bayraklar rahatlıkla takılabilir.
  • T masa bayrak direklerinin alt taban çapı 7cm’dir.
  • Taban sayesinde masa gibi düz zeminler üzerine sağlam tutunur.

T masa bayrak direği kalitesi

Pirinç veya krom kaplama T masa bayrak direkleri kararma veya solma sorunu yaşatmaz. Dış darbelere karşı oldukça dirençli ve uzun ömürlüdür. Hafif, pratik, şık ve uygun fiyatlı olmalarından dolayı resmi veya özel kurumlarda sıklıkla kullanılır.

T tipi masa bayrak direği ve bayrak seti nerelerde kullanılır?

T tipi masa bayrak direği ve bayrak seti; okullarda, ofislerde, iş yerlerinde, seminer veya konferans salonlarında, kamu kurum veya kuruluşlarında resmi veya özel logolu olarak talebe uygun olacak şekilde tasarlanıp imalatı sağlanan bayraklarla birlikte kullanılabilir.

T masa bayrak direği fiyatları

T masa bayrak direği fiyatları, bayrak direği imalatında kullanılan malzeme kalitesine göre farklılık gösterebilir. Uzun ömürlü, solmayan, oksitlenmeyen, pratik bir şekilde temizliği yapılabilen T masa bayrak direkleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için hemen Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

T masa bayrak direği siparişleriniz için Kadim Bayrak

Kadim Bayrak T masa bayrak direkleri siparişlerinizi özenle paketler ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile adresinize teslim eder. Kadim Bayrak’tan bayraklı veya bayraksız olarak sipariş verebileceğiniz T masa bayrak direkleri hızla sizlere ulaştırılır. Krom veya pirinç T masa bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?