Yabancı Devlet Makam Bayrakları

Yabancı Devlet Makam Bayrakları İmalatı

Yabancı Devlet Makam Bayrakları İmalatı

Yabancı Devlet Makam Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. Yabancı devlet makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: uluslararası resmi kurum ve kuruluşlar.
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Yabancı devlet makam bayrakları nedir?

Yabancı devlet makam bayrakları; birinci sınıf kaliteye sahip saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile yabacı ülkelere ait bayrak tasarımlarının basılması ile üretilen bayraklardır. Bayrağın orijinal tasarımına ve renklerine sadık kalmak yabancı devlet makam bayrakları imalatında önemli bir kriterdir. İmalatı sürecinde üç kat saten kumaş kullanılan makam bayraklarında kumaş arasına tela yerleştirilir. Yabancı devlet makam bayrakları, makam bayrak direklerine asılarak kullanılır ve bu bayraklar tela sayesinde bayrak direkleri üzerinde düzgün bir görünüm sunarlar. Geniş kullanım alanına sahip olan yabancı devlet makam bayrakları talebe göre sırmalı veya sırmasız olarak üretilebilir.

Yabancı devlet makam bayrağı ölçüleri ve makam bayrak direği özellikleri

Yabancı devlet makam bayrağı ölçüleri standarttır ve 100x150cm’dir. Üç kat saten kumaştan imalatı sağlanan yabancı devlet makam bayrağı pirinç veya krom makam bayrak direklerine asılarak kullanılır. Makam bayrak direkleri bayrak direği, alem ve alt tabandan oluşur. Alemle birlikte bayrak direği uzunluğu 225cm’dir. Alt taban çapı 33cm’dir. Demonte bir şekilde müşterilere teslim edilen makam bayrak direklerinin kurulumu oldukça pratiktir.

Kadim Bayrak yabancı devlet makam bayraklarını ve makam bayrak direklerini set halinde müşterilerine sunar. Ancak ihtiyaca göre sadece makam bayrağı veya sadece makam direği olacak şekilde de müşteri siparişlerini alır.

Yabancı devlet makam bayrağı nerelerde kullanılır?

Yabancı devlet makam bayrağı, diğer ülkelerin devlet ve hükümet yetkililerinin resmi ziyaretleri sırasında kullanılır. Bu bayraklar, uluslararası protokolde belirtilen belirli kurallara göre kullanılır.

Yabancı bir devlet başkanı veya hükümet yetkilisi, ziyareti sırasında resmi bir tören veya devlet karşılaması gibi resmi bir etkinlikte konuk ülkenin bayrağı yanında kendi ülkesinin devlet makam bayrağını kullanabilir. Ayrıca, ziyaret edilen ülkenin kamu binaları, resmi binalar, havalimanları veya limanlarda da yabancı devlet makam bayrağı kullanılabilir.

Yabancı devlet makam bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Yabancı devlet makam bayrağı üretimi; müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Talep edilen ülkenin bayrağı bilgisayar programlarında çizilir ve baskıya hazır hale getirilir. Parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile hazırlanan bayrak tasarımı basılır. Sıcak kesim işlemi uygulanan makam bayrağı ideal ölülerine getirilir. Kumaş arasına tela yerleştirilen bayrağın kenar kısımlarına özel ve estetik dikiş tekniği uygulanır. Talebe göre kenarlar altın renginde sırma ile de çevrilebilir. Makam bayrak direğine asılmasını sağlayacak olan uçkurluk ve ip halka kısmı da dikildikten sonra makam bayrakları son kez kalite kontrol denetiminden geçirilir. Titizlikle rulo haline getirilen bayrakla özenle paketlenir ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Yabancı ülke makam bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Yabancı ülke makam bayrağı fiyatları; bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı tekniği kalitesine göre belirlenir. Ayrıca sipariş adedi ve işçilik de yabancı ülke makam bayrağı fiyatlarına etki eder. Kadim Bayrak İmalat Sanayi yüksek miktarlardaki makam bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirimler uygular. Sipariş adedi arttıkça bayrakların birim maliyetleri azaldığından bu müşterilere büyük avantajlar sağlar. Yabancı ülke makam bayrağı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta yabancı devlet makam bayrakları imalatı

Kadim Bayrak’ta yabancı devlet makam bayrakları imalatı; profesyonel bayrak imalat ekibi tarafından kalite standartlarında üretilir. Kadim Bayrak’ta makam bayrağı imalatı sürecinde kullanılan kumaşlar birinci sınıf kalitededir. Ayrıca akmayan ve solmayan boyalarla en modern baskı teknikleri kullanılır. Toptan ve perakende yabancı devlet makam bayrakları imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak kalitesiyle birlikte uygun fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini sağlar. Taleplerinize uygun makam bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara yabancı devlet makam bayrakları imalatı

Ankara yabancı devlet makam bayrakları imalatıKadim Bayrak’ta yüksek kalitede gerçekleştirilir. Uzun kullanım ömrüne sahip bayrak imalat materyalleri, modern baskı makineleri, bayrak direkleri ve diğer bayrak aksesuarları ile Kadim Bayrak İmalat Sanayi hizmetlerine devam etmektedir. Ankara’da çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak hizmetlerini Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaştırır. Yabancı devlet makam bayrakları veya diğer yabancı devlet bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak Sipariş Formu

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?