Gönder Bayrağı Direği

krom gönder bayrak direği

Gönder Bayrağı Direği

Gönder Bayrağı Direği: Gönder bayraklarının asılmasında kullanılan krom malzemeden üretilen sabit makara sistemine sahip bayrak direkleridir.
Direk Özellikleri: Krom kaplama
Direk Kalitesi: Hava koşullarına ve dış darbelere karşı dirençlidir.
Direk Ölçüleri: 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15 ve 20 metre
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Gönder bayrağı direği nedir?

Gönder bayrağı direği; krom malzemeden üretilen gönder bayrak direklerinin asılması için tasarlana ve imalatı sağlanan bayrak direkleridir. Farklı uzunluklarda imalatı sağlanan gönder bayrak direği hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Gönder bayrak direklerinin tepesinde 360 derece dönebilen döner tepe mekanizması sayesinde bayrağın rüzgârdan dolayı bayrak direğine dolanmasını önler.

Gönder bayrağı direği özellikleri

  • 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15 ve 20 metre gibi farklı uzunluklarda üretilebilir.
  • Bayrak direği uzunlukları bayrak ölçülerine göre artar.
  • Krom malzemeden imalatı sağlanır.
  • Direğin üst kısmında sonsuz döner tepe bulunur.
  • İp sarma mekanizması (ırgat) aparatına sahiptir.
  • Taban rozet paslanmaz malzemeden üretilmiştir ve bayrak direği montajını kolaylaştırmak için alt kısmında menteşeli flanş bulunur.
  • Bayrağın bayrak demirinden ayrılmaması için kullanılan bayrak boncuğu bulunur.

Gönder bayrağı direği kalitesi

Gönder bayrak direği paslanmaz krom malzemeden üretilir. Paslanmaz ve uzun ömürlü alt rozete sahiptir. Sonsuz döner tepe sayesinde bayrağın 360 derece rüzgârın esiş yönüne doğru dönmesini sağlayarak istenen şekilde dalgalanmasını sağlar. Böylece gönder bayrağın bayrak direklerine sarılması önlenir.

Gönder bayrağı direği nerelerde kullanılır?

Gönder bayrağı direği; ilköğretim, ortaöğretim üniversite gibi eğitim öğretim kurumlarının bahçelerinde, özel işletmelerde, siyasi parti mitinglerinde, holding veya otel gibi yapıların önlerinde, benzin istasyonlarında dolayısıyla birçok işletme veya kurumlarda gönder bayrak direklerini ve gönder bayraklarını görmek mümkündür.

Gönder bayrağı direği fiyatları

Gönder bayrak direği fiyatları, bayrak direğinin uzunluğuna ve kalitesine göre farklılık gösterebilir. Kadim Bayrak tüm bayrak direklerinde olduğu gibi gönder bayrak direği fiyatlarını da müşterileri için en uygun hale getirir. Kalitesiyle ve uygun fiyatları ile hizmetlerine devam eden Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek gönder bayrak direği fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Gönder bayrağı direği siparişleriniz için Kadim Bayrak

Gönder bayrak direklerini gönder bayrakları ile birlikte, sadece gönder bayrak direği veya sadece gönder bayrak siparişleriniz için hemen Kadim bayrak ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da hizmetlerine yıllardır profesyonel düzeyde devam eden Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmetlerini başarılı bir şekilde ulaştırır. Gönder bayrak direklerinde ve gönder bayraklarında yüksek kalite ve uygun fiyatlar için Kadim Bayrak İmalat Sanayi en doğru seçim!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?