Takdim Flamaları

beşgen takdim flama

Takdim Flamaları

Beşgen Takdim Flamaları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde beşgen şeklinde parlak saten kumaş üzerine yüksek kalitede çift taraflı dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. beşgen takdim flamaları tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir ve çift kat saten kumaş arasına Amerikan Bristol kağıt yerleştirilerek düz bir görünüm elde edilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede parlak saten kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede çift taraflı dijital baskı, kaliteli ve uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Tanıtım, kutlama, resmi törenler, fuarlar, spor kulüpleri…
Ölçü: 12x18cm, 16x24cm, 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Takdim flamaları nedir?

Takdim flamaları; kurum veya kuruluşlar için özel olarak tasarlanan, saten kumaş üzerine çift taraflı dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Takdim flamaları talebe göre üçgen, dörtgen veya beşgen şekillerinde üretilebildiği gibi saçaklı veya saçaksız olarak da üretilebilir. Takdim flamları hatıra bayrakları ismiyle de bilinir. Genellikle üzerinde logo baskısı yer alan takdim flamaları üst kısımlarında asma aparatı bulunur ve istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir. Çift kat saten kumaştan imalatı sağlanan takdim flamaları kumaşları arasına Amarican Bristol kâğıt yerleştirilir. Bu özel kâğıt sayesinde takdim flamaları asıldığı yerde düz bir şekilde durur ve dalgalanmaz.

Takdim flaması ölçüleri ve modelleri

Takdim flaması ölçüleri genel olarak 20x30cm’dir. Bu ölçü müşteri isteklerine göre özelleştirilebilir. Talebe göre üçgen, dörtgen veya beşgen şekillerinde üretilen takdim flamlarının kenar kısımları altın renginde sırma(saçak) ile çevrelenebilir. Bu sırma üçgen ve beşgen modellerde asma aparatının olduğu kenar hariç tüm kenarlara uygulanırken, dörtgen takdim flamalarında yalnızca sarkan alt kenara dikilir. Şık ve estetik görünüme sahip bu bayrakların taşınması, saklanması ve temizlenmesi oldukça pratiktir.

Takdim flamaları nerelerde kullanılır?

Takdim flamaları, genellikle kurumsal ve resmi organizasyonlarda, törenlerde, ödül törenlerinde, konferanslarda, seminerlerde ve benzeri etkinliklerde kullanılır. Bu flama türü, bir kişiye, kuruma veya takıma özel olarak hazırlanır ve takdim edilecek kişi veya kurumun logosu, adı veya amblemi gibi özelliklerini taşır. Takdim flamaları, bir organizasyonun prestijini arttırmak ve kurumsal kimliğini yansıtmak için kullanılır. Ayrıca bir ödül veya başarıyı takdim ederken, bu flama kullanılarak sunum daha özel ve anlamlı hale getirilebilir.

Takdim flamaları ayrıca spor organizasyonlarında da yaygın bir şekilde kullanılır. Örneğin, bir spor takımının maç başlamadan önce sahaya çıkarken taşıdığı takdim flaması, takımın logosunu ve adını taşır ve takımın kimliğini yansıtır. Takdim flamaları ayrıca açılış törenlerinde, fuarlarda, açık hava etkinliklerinde de kullanılabilir.

Takdim flamaları üretimi nasıl sağlanır?

Takdim flamaları üretimi; kurumların veya kuruluşların takdim flaması taleplerini Kadim Bayrak’a iletmesi ile başlar. Bayrak üzerinde yer alacak logo veya kurum ismi gibi unsurlar bilgisayar programlarında hazırlanır. Müşteri onayından geçirilen tasarımlar birinci sınıf kaliteye sahip parlak saten kumaş üzerine çift taraflı olacak şekilde basılır. Isı kesim işleminden geçirilen bayrak kumaş kenarlarına özel diki tekniği uygulanır ve kumaş arasına bayrağın düz bir şekilde durmasını sağlayacak olan American Bristol kâğıdı yerleştirilir. Eğer talep edildiyse kenarlar sırma işle çevrilir. Çeşitli geometrik şekiller tasarlanan takdim flamlarının üst kısımlarına tünel kısmı dikilir ve buraya plastik veya metal çubuk takılır. Bu çubuğun iki ucuna bağlanan sağlam ve estetik ip sayesinde takdim flamları kolaylıkla istenilen her yere takılabilir.

Takdim flamaları fiyatları nasıl belirlenir?

Takdim flamaları fiyatları, bayrak boyutuna, bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı teknikleri gibi unsurlar çerçevesinde belirlenir. Bayrağın imalatı sürecindeki işçilik ve sipariş adedi de takdim flamalarının fiyatlarını etkiler. Diğer bayrak çeşitlerinde olduğu gibi takdim flamaları içinde en uygun fiyatlarıyla Kadim Bayrak hizmetinizde. Yüklü miktardaki taktim flamlarına büyük indirimler sunan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek takdim flamaları fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak ve takdim flamaları imalatı

Özel okullar, spor kulüpleri, dernekler, resmi veya özel kurumlar için takdim flamaları imalatı Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Etkili bir reklam ve seremoni aracı olan takdim flamları taleplere uygun olacak şekilde özelleştirilir. Kadim Bayrak imalat sanayi kurulduğu ilk günden itibaren kalitesiyle ve uygun fiyatları ile her zaman müşteri memnuniyetini garantilemeyi başarmış bir firmadır. Sektörel değişimleri ve ilerlemeleri daima yakından takip eden Kadim Bayrak bu gelişmeleri başarılı ve hızlı bir şekilde takdim flamaları  imalatı sürecine entegre etmeyi başarır. Takdim flamaları imalatı sürecinin her bir adımını sıkı kontrollerden geçiren Kadim Bayrak İmalat Sanayi müşterilerine en kusursuz ve en kaliteli hizmeti sunmaya odaklanır.

Ankara takdim flamaları imalatı

Ankara takdim flamaları imalatı ile Kadim Bayrak hizmetinizde. Kaliteli takdim flamalarını taleplerinize uygun şekilde yeniden tasarlatmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz. Modern üretim teknolojisi ve yılların vermiş olduğu takdim flamaları imalatı tecrübesi ile Kadim Bayrak Ankara’dan Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine bayrak imalat hizmetlerini başarılı bir şekilde ulaştırır.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?