CHP Gönder Bayrakları

kırmızı CHP gönder bayrak

CHP Gönder Bayrakları İmalatı

CHP Gönder Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. CHP logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

CHP gönder bayrağı nedir?

CHP gönder bayrağı; raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen dış mekân bayrağıdır. Gönder bayrağının tasarımında CHP logosu, sloganı ve parti liderinin fotoğrafı yer alabilir. Tasarım müşteri talebine bağlı olarak özelleştirilebilir. CHP gönder bayrakları talebe göre farklı boyutlarda üretilebilir ve bayrak ölçüleri gönder bayrak direğinin boyu ile orantılı olmak zorundadır.

CHP gönder bayrakları imalatı Kadim Bayrak’ta; rüzgâra, güneşe, yağmura dayanıklı birinci sınıf kalitede kumaşlar, akmaya, solmaya karşı dirençli boyalar ve yüksek çözünürlük imkânı sunan modern baskı teknolojileri ile gerçekleştirilir.  

CHP gönder bayrağı ölçüleri

CHP gönder bayrağı ölçüleri geniş seçenek yelpazesine sahiptir. Özellikle rüzgâra karşı gönder bayrağın direncini artırmak ve daha güçlü dalgalanmasını sağlamak amacıyla dikdörtgen şeklinde tasarlanırlar. CHP gönder bayrakları 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm gibi ölçülerde üretilebildiği gibi talep edilen diğer ölçülerde de gerçekleştirilebilir.

CHP gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

CHP gönder bayrakları genellikle mitingler, seçim kampanyaları, törenler ve kutlamalar gibi etkinliklerin yapıldığı meydanlarda kullanılır. CHP gönder bayrağının en sık görüldüğü yer ise CHP il ve ilçe başkanlık binalarının önüdür. CHP genel merkez binası önünde de dalgalandırılan CHP gönder bayrağı uzun ömürlüdür ve canlı renkleriyle oldukça dikkat çekicidir.

CHP gönder bayrağı üretimi

CHP gönder bayrağı üretimi bayrak talebinin Kadim Bayrak’a iletilmesi ile başlar. Gönder bayrak boyutunun ve bayrak üzerinde yer alacak tasarım netleştirilir. Gerçek renkler ve baskı renklerinin tutarlılığına dikkat etmek koşulu ile bayrak tasarımı profesyonel Kadim Bayrak tasarımcıları tarafından ücretsiz olarak hazırlanır. Bundan sonraki aşamada ise uygun kumaş seçimi gerçekleştirilir. Talebe, kullanım alanına ve bayrak ölçülerine bağlı olarak en doğru kumaş seçilir. Genel olarak CHP gönder bayrakları parlak raşel kumaş veya saten kumaşlardan üretilir.

CHP gönder bayrağı üretimi baskı işleminden sonra uçkurluk ve kenar dikiş işlemleri yapılarak sonlandırılır. Tüm CHP gönder bayrağı üretim aşamaları kalite kontrollerinden geçirilir ve titizlikle bayraklar paketlenir. Hızlı ve güvenli kargo firmaları aracılığı ile bayraklar alıcılarına teslim edilir.

CHP gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

CHP gönder bayrak fiyatları bayrağın boyutuna, sipariş adedine ve imalat sürecinde kullanılan materyal kalitesine göre belirlenir. Genellikle bayrak ölülerinin büyümesi daha çok malzeme ve daha fazla boya baskı gerektirdiğinden daha maliyetli olabilir. Gönder bayrak imalatında kullanılan malzeme kalitesi bayrak fiyatlarını etkilese de bu bayrağın uzun ömürlü olması için yapılan yatırımdır. Bayrak adedi ise bayrak fiyatlarını olumlu yönde etkiler. Sipariş adedi arttıkça bayrak birim fiyatlarında indirim uygulanır. Toptan ve perakende bayrak imalat çalışmalarını Ankara’da devam ettiren Kadim Bayrak fazla sayıdaki siparişlere ıskonto uygulayarak müşteri memnuniyetini arttırır.

Kadim Bayrak; CHP gönder bayrağı imalatı

CHP gönder bayrağı imalatı Kadim Bayrak’ta profesyonel anlamda gerçekleştirilir. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinden gelen gönder bayrak taleplerine hızlı, kaliteli ve güvenilir CHP gönder bayrak imalat çalışmaları ile yanıt veren Kadim Bayrak Ankara’da. CHP gönder bayrakları veya diğer CHP gönder bayrakları talepleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara CHP gönder bayrağı imalatı

Ankara CHP gönder bayrağı imalatı; gönder bayraklarının yanı sıra diğer CHP bayraklarının tasarımı ve imalatı sürecidir. Kadim Bayrak Ankara’da uzun yıllardan beri bayrak imalat çalışmalarını Ankara ‘da devam ettirmektedir. Kurulduğu günden beri alanında en iyi, en profesyonel ve en deneyimli bayrak imalat ekibi ile çalışan Kadim Bayrak için her zaman öncelik müşteri memnuniyetidir. Bunu büyük oranda sağlayan Kadim Bayrak, sektördeki başarısını gönder bayrak imalatında kullandığı kaliteli malzeme seçimlerine de borçludur. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir ve ihtiyacınıza uygun CHP gönder bayrağı siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?