saadet partisi ipe dizili bayraklar

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakları İmalatı

Saadet Partisi İpe Dizili Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Seçim dönmelerinde miting alanlarını veya parti binalarını süslemede kullanılır.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları nedir?

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları; genellikle meydan, sokak veya bina girişlerini süslemek amacıyla tasarlanan küçük boyutlu bayraklardır. Saadet Partisi ipe dizili bayrakları kaliteli raşel kumaşlar üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Üçgen ya da dikdörtgen şekillerinde imalatı sağlanan Saadet Partisi ipe dizili bayrakları tasarımları tamamen müşteri taleplerine bağlıdır. Belirli uzunluklardaki sağlam ip üzerine belirli aralıklarla yerleştirilen ve sabitlenen Saadet Partisi ipe dizili bayrakları üzerinde parti logosu, parti sloganı, parti lider silueti veya Türk Bayrağı baskısı yer alabilir.

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları ölçüleri

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları ölçüleri genel olarak 20x30cm ölçülerine sahiptir ve talebe göre üçgen veya dörtgen olacak şekilde üretilebilir.  Ancak talebe göre bu ölçü esnetilebilir. Küçük boyutlardaki bu bayraklar en az 25 metre uzunluğa sahip sağlam ip(halat) üzerine belirli aralıklarla istenilen adette yerleştirilir. Bu ip uzunluğu talebe göre artırılabilir. Süsleme bayrakları olarak da adlandırılan Saadet Partisi ipe dizili bayraklarları dış mekân bayrakları oldukları için hava koşullarına karşı oldukça dirençli malzemelerden üretilirler.

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları nerelerde kullanılır?

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları, parti üyeleri veya destekçileri tarafından genellikle miting, gösteri, kutlama gibi etkinliklerde kullanılır. Ayrıca parti binaları, ofisleri veya resmî törenlerde de kullanılabilirler. İpe dizili bayraklar, genellikle parti sembolü veya logosu taşıyan, hafif ve sağlam raşel kumaşlardan üretilirler. Üzerinde sabitlendikleri ip sayesinde istenilen yere gerdirilerek asılırlar. Hafif rüzgârda dahi dalgalanan bu bayraklar oldukça renkli reklam araçlarıdır.

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları üretimi

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları üretimi, bir iple bayrak direğine veya herhangi bir yüksek noktaya asılabilen şekilde tasarlanan bayrakların imalatı sürecidir. Saadet Partisi ipe dizili bayrakları üretimi süreci:

  • Bayrağın tasarımı ile başlar. Tasarım, Saadet Partisi’nin amblemi içerir. Tasarım dijital olarak hazırlanır ve daha sonra bayrak üretiminde kullanılacak olan dijital baskı makinesine aktarılır.
  • Saadet Partisi ipe dizili bayrakları dayanıklı, hafif raşel kumaş kullanılarak üretilir.
  • Bayrağın tasarımı dijital olarak hazırlandıktan sonra, yüksek kaliteli dijital baskı makineleri kullanılarak kumaşa basılır. Dijital baskı teknolojisi, canlı renklerin ve net detayların elde edilmesine izin verir.
  • Dijital baskı işlemi tamamlandıktan sonra, kesim işlemi uygulanır. Ve bayraklar belirli aralıklarla talep edilen sayıda ipler üzerine asılır.
  • Üretimi tamamlanan Saadet Partisi ipe dizli bayraklar özenle paketlenir ve anlaşmalı güvenilir kargolar aracılığı ile alıcılarına gönderilir.

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları fiyatları nasıl belirlenir?

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları fiyatları birkaç faktöre bağlı olarak belirlenir. Bu faktörler arasında bayrağın boyutu, kullanılan malzeme, sipariş adedi ve baskı teknolojisi gibi etkenler yer alır. Tüm bu faktörleri değerlendiren Kadim Bayrak müşterileri için en uygun fiyatları sunar. Özellikle yüklü miktarlardaki Saadet Partisi ipe dizili bayrakları fiyatlarında belirli oranlarda indirim imkânı sunar. Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayi ile hemen iletişime geçebilir ihtiyacınıza uygun ölçü ve özelliklerde Saadet Partisi ipe dizili bayrak siparişlerinizi oluşturabilir fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları imalatı; Kadim Bayrak

Saadet Partisi ipe dizili bayrakları imalatı Kadim Bayrak’ta profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kaliteli bayrak imalat malzemeleri, gelişmiş baskı teknikleri ve oldukça canlı ve uzun ömürlü boyalarla Saadet Partisi ipe dizili bayrakları imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmetlerini ulaştırır. Saadet Partisi ipe dizili bayrakları imalatı sürecinde her bir aşama sıkı kalite kontrol denetlemelerinden geçirilir. Kusursuz ve kaliteli Saadet Partisi ipe dizili bayrak imalatı Kadim Bayrak’ta. Hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara Saadet Partisi ipe dizili bayrakları imalatı

Ankara Saadet Partisi ipe dizili bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarında gerçekleştirilir. Ankara’da kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine her zaman öncelik veren Kadim Bayrak’ta Saadet Partisi ipe dizili bayrakları imalatı sürecinin her bir etabı sıkı denetimlerden geçirilir. Hızlı ve güvenilir kargo firmaları ile çalışan Kadim Bayrak, siparişlerinizi en uygun zamanda ve en kısa sürede ulaştırmak için çalışır.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?