Resmi Kurum Kırlangıç Bayrakları

Ankara Bayrak İmalatı resmi kurum kırlangıç bayrak üretimi

Resmi Kurum Kırlangıç Bayrakları İmalatı

Resmi Kurum Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Toplantı, seminer, konferans, fuar…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Resmi kurum kırlangıç bayrağı nedir?

Resmi kurum kırlangıç bayrağı; resmi kurum logosunu ve resmi kurum ismini üzerinde taşıyan 165g/m2 parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Talebe göre resmi kurum kırlangıç bayrağı raşel kumaş kullanılarak da üretilebilir. Ölçüleri, tasarımları ve modelleri talebe göre özelleştirilebilen resmi kurum kırlangıç bayrakları için görünüm oldukça önemlidir. Canlı ve parlak renkler, kumaş kalitesi gibi faktörler bu bayrak için önemlidir. Tek tarafı okunacak şekilde tasarlanan resmi kurum kırlangıç bayrakları genellikle üst kısımlarında bulunan asma çubuğu ve ipi ile dikey şekilde asılması için tasarlanmıştır.

Resmi kurum kırlangıç bayrağı ölçüleri ve modelleri

Resmi kurum kırlangıç bayrağı ölçüleri; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm gibi farklı ölçülerde üretilebilir. Dikey olarak asılan kırlangıç bayraklarının alt kısımlarının kesim şekilleri kırlangıç bayrak modellerinin ortaya çıkmasını sağlar;

Düz kesim resmi kurum kırlangıç bayrağı

Düz kesim resmi kurum kırlangıç bayrağı; talep edilen ölçülerde dikdörtgen şeklinde tasarlanan bayraklardır. Birçok resmi kurum tarafından tercih edilir, fuarlarda, konferanslarda veya resmi kurum dairelerinde dekor amaçlı olarak kullanılabilir.

Ters V kesim resmi kurum kırlangıç bayrağı

Ters V kesim resmi kurum kırlangıç bayrağı; bayrağın alt kısmı ters V şeklinde kesilir. Askında bu model klasik kırlangıç bayrak tipidir. Tek tarafı okunabilen resmi kurum yelken bayrakları canlı renkleri ve kumaş kalitesiyle oldukça dikkat çekicidir.

Üçgen kesim resmi kurum kırlangıç bayrağı

Üçgen kesim resmi kurum kırlangıç bayrağı; alt kısmı üçgen şeklinde kesilen kırlangıç bayrak modelidir. Bu kırlangıç bayraklarına kılıç bayrak ismi de verilir. Tasarımları, ölçüleri taleplere uygun olacak şekilde özelleştirilebilir.

Resmi kurum kırlangıç bayrağı nerelerde kullanılır?

Özellikle devlet daireleri, askeri birlikler, okullar, hastaneler ve diğer resmî kurumlar gibi kamu kuruluşları kırlangıç bayraklarını kullanırlar. Ayrıca, ulusal bayramlar, törenler ve resmi kutlamalar gibi özel günlerde de resmi kurum kırlangıç bayraklarını sıkça görmek mümkündür.

Resmi kurum kırlangıç bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Resmi kurum kırlangıç bayrağı üretimi özel bir dikkat ve titizlik gerektirir. Kırlangıç bayrak üretim sürecinde öncelikle bayrağın boyutları ve renkleri belirlenir. Resmi kurum kırlangıç bayrakları genellikle yüksek kaliteli parlak saten kumaşlardan üretilir. Bayrağın tasarımı, renkleri ve logoları resmi kurumun belirlediği standartlara uygun olmalıdır. Dijital baskı teknikleri ile bu tasarım bayrağa aktarılır. Dijital baskı, yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi kullanarak daha canlı ve net bir görüntü sağlar.

Bayrağın kenarlarına özel bir dikiş tekniği uygulanır ve askı kısmı için özel bir bölüm ayrılır. Askı kısmı için plastik bir çubuk kullanılır ve çubuğun iki ucuna asma ipi bağlanır. Bayrağın renkleri, tasarımı ve diğer özellikleri resmi standartlara uygunluğu kontrol edilir. Son olarak, bayraklar özenle paketlenerek güvenilir kargo firmaları aracılığı ile bayraklar alıcılarına ulaştırılır.

Resmi kurum kırlangıç bayrağı fiyatları nasıl hesaplanır?

Resmi kurum kırlangıç bayrağı fiyatları; bayrağın boyutuna, kumaş kalitesine ve sipariş adedi gibi farklı unsurlar çerçevesinde belirlenir. Sipariş adedinin fazla olması resmi kurum kırlangıç bayraklarının birim maliyetlerinin düşmesini sağlar. Kadim Bayrak İmalat Sanayi Türkiye’nin tüm bölgelerine resmi kurum kırlangıç bayrakları imalatı hizmetleri sunar. Kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla Kadim Bayrak Ankara’da bayrak imalat çalışmalarına uzun yıllardır devam etmektedir. Toptan veya perakende kırlangıç bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Resmi kurum kırlangıç bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Resmi kurum kırlangıç bayrakları imalatı, Kadim Bayrak İmalat Sanayinde profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Resmi kurum kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde kullanılan kumaşlar, boyalar, baskı teknikleri ve diğer tüm bayrak aksesuarları Kadim Bayrak’ta birinci sınıf kaliteye sahiptir. Kurulduğu ilk günden beri müşteri memnuniyetini sağlamak için kalitesinden ve uygun fiyatlarından taviz vermeyen Kadim Bayrak Ankara’da hizmet vermeye devam etmektedir. Her zaman alanında en iyileri ile çalışan Kadim Bayrak sektörel gelişmeleri, yenilikleri ve ihtiyaçları da yakından takip etmektedir. Kadim Bayrak Ankara’da resmi kurum kırlangıç bayrakları imalatı çalışmalarına devam etmektedir.

Ankara resmi kurum kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara resmi kurum yelken bayrakları imalatı Kadim Bayrağın uzman ve deneyimli bayrak imalat ekibinin çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir. Kumaş ve boya seçiminden en modern baskı makinelerine kadar Kadim Bayrak kalite standartlarına uygun üretimler gerçekleştirir. Resmi kurumların kimliğini en başarılı şekilde yansıtan Kadim Bayrak İmalat sanayi ile hemen iletişime geçebilir taleplerine uygun kırlangıç bayrak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?