Gelecek Partisi Gönder Bayrakları

gelecek partisi gönder bayrağı imalatı

Gelecek Partisi Gönder Bayrakları İmalatı

Gelecek Partisi Gönder Bayrağı İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Gelecek Partisi logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Gelecek Partisi gönder bayrağı nedir?

Gelecek Partisi gönder bayrağı; parti logosunun, sloganının veya talep edilen bir görselin birinci sınıf kaliteye sahip raşel kumaş veya saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak basılmasıyla üretilen bayraklardır. Gelecek Partisi gönder bayrağı dış mekânda kullanıldığından oldukça sağlam malzemelerden imalatı sağlanmalıdır. Bayrak ölçüleriyle uyumlu gönder bayrak direklerine asılarak kullanılan bu bayraklar yağmura, rüzgâra, güneşe karşı oldukça dirençli olmalıdır.

Gelecek Partisi gönder bayrağı ölçüleri

Gelecek Partisi gönder bayrağı ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. En sık talep edilen Gelecek Partisi gönder bayrağı boyutları ise; 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm’dir. Bu ölçülere göre gönder bayrak direkleri ise 5 metre ile 20 metre arasında üretilebilir. Kadim Bayrak’tan gönder bayrak ve gönder bayrak direğini birlikte sipariş verebileceğiniz gibi sadece gönder bayrağı veya sadece gönder bayrak direğini de sipariş verebilirsiniz.

Gelecek Partisi gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

Gelecek Partisi gönder bayrağı, parti bayrağı olarak kullanılan bir tür bayraktır ve genellikle açık hava etkinlikleri, mitingler, protestolar, seçim kampanyaları gibi yerlerde kullanılır. Ayrıca, parti merkezlerinde, ofislerde veya diğer parti binalarının ön taraflarında bayrak direği üzerine takılarak kullanılır.

Gelecek Partisi gönder bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Gelecek Partisi gönder bayrağı üretimi, öncelikle müşterinin belirlediği özellikler doğrultusunda gönder bayrağı tasarımının hazırlanmasıyla başlar. Tasarım, renk, ölçü, logo ve diğer görsel unsurların belirlenmesini içerir. Tasarım onaylandıktan sonra, dijital baskı tekniği veya serigrafi baskı kullanılarak tasarım talepler doğrultusunda raşel kumaşa veya saten kumaşa basılır.

Gelecek Partisi gönder bayrağı kenar kısımlarına sağlam çift dikiş tekniği uygulanır ve uçkurluk kısmı dikilir. Ayrıca bayrağın bayrak direğine kolaylıkla asılmasını sağlayacak pvc klipsler takılır. Ayrıca, bayrağın daha uzun süre dayanması için güneş ışığına, suya ve rüzgâra karşı dayanıklı boya ve işlemler uygulanır. Kalite kontrol denetimlerinden geçirilen Gelecek Partisi gönder bayrakları özenle paketlenir ve hızlı kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Gelecek Partisi gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Gelecek Partisi gönder bayrağı fiyatları; bayrağın boyutuna, baskı tekniğine, Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı sürecinde kullanılan kumaş ve boya kalitesine bağlı olarak belirlenir. Ayrıca saipariş adedi de Gelecek Partisi gönder bayrağı fiyatlarına etki eden bir diğer önemli unsurdur. Sipariş sayısı arttıkça bayrakların birim fiyatları düşer. Bu da müşterilere tasarruf imkânı sağlar.

Toptan ve perakende Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak müşteri memnuniyeti için yüklü miktarlardaki bayrak siparişlerine indirimler uygular. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir uygun fiyatlarla kaliteli bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı ve Kadim Bayrak

Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı Kadim Bayrak ile profesyonel seviyede ve kalite standartlarında gerçekleştirilir. Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı, modern baskı teknolojileri, uzman işçilik ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir.

Kadim Bayrak, müşterilerin özel taleplerini karşılayabilecek şekilde çeşitli gönder bayrak tercihleri sunar. Gönder bayrak boyutları, gönder bayrak direğinin yüksekliğine oranla belirlenir ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Kadim Bayrak’ta Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı için kullanılan kumaşlar, güneşe, yağmura ve rüzgâra karşı dayanıklıdır. Ayrıca, bayrakların parlak renklerinin uzun süre kalıcı olması için kaliteli boyalar kullanılır. Gelecek Partisi gönder bayrakları imalatı sürecinin her aşaması sıkı denetimlerden geçirilir. Kalite kontrol çalışmalarını aksatmadan yürüten Kadim Bayrak için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir.

Ankara Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı

Ankara Gelecek Partisi gönder bayrağı imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarında gerçekleştirilir. Özelleştirilebilir bayrak ölçüleri, tasarımları veya diğer seçenekler ile Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine profesyonel bayrak imalat hizmeti sunar. Kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla Kadim Bayrak Ankara’da uzun yıllardan beri çalışmalarına devam etmektedir. Tecrübeli bayrak imalat ekibi, modern baskı teknikleri ve kaliteli kumaşlarıyla Kadim Bayrak tüm bayrak siparişlerine hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek bayrak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?