Pirinç masa bayrak direkleri

Pirinç Masa Bayrak Direği

Pirinç Masa Bayrak Direği: 15×22,5cm ölçülerinde; 1, 2, 3, 4, 5, veya 6 adet bayrak taşıma kapasitesine sahip pirinç kaplamalı masa bayrak direğidir. Talebe göre T ve L masa bayrak direkleri de pirinç kaplama olarak üretilebilir.
Direk Özellikleri: Pirinç kaplama
Direk Kalitesi: Paslanmaya veya kararmayan kaliteli malzemelerden üretilir.
Ölçü: Direk boyu: 33,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Pirinç masa bayrak direği nedir?

Pirinç masa bayrak direği; nikel malzemelerden üretilen üzeri pirinç kaplama, sarı renkli bayrak direkleridir. Pirinç masa bayrak direği talebe göre L tipi, T tipi veya klasik bayrak direkleri olarak üretilir. L ve T tipi pirinç masa bayrak direkleri 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki bayraklar için tasarlanırken klasik masa bayrak direkleri 15×22.5cm ölçüsüne sahip bayraklarla birlikte kullanılır. Pirinç kaplama klasik masa bayrak direkleri birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı masa bayrak direği olarak üretilir.

Pirinç masa bayrak direği özellikleri

  • Pirinç masa bayrak direği birinci sınıf kalitede malzemeden üretilir.
  • L tipi, T tipi veya klasik masa bayrak direkleri olarak üretilir.
  • Gold görünüme sahiptir.
  • Kurulumu oldukça pratiktir.
  • Çubuk uzunlukları ve yaban ile birlikte toplam 35cm uzunluğundadır.

Pirinç masa bayrak direği kalitesi

Pirinç masa bayrak direği zaman içerisinde kararma, solma veya paslanma sorunu yaratmaz. Uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir ve dış darbelere karşı dayanıklıdır.

Pirinç masa bayrak direği nerelerde kullanılır?

Pirinç masa bayrak direği; talebe göre özel ya da resmi kurum logosu ile tasarlanan bayraklarla birlikte kullanılır. Pirinç masa bayrak direkleri ve bayrakları set halinde; resmi veya özel kurumlarda, seminerlerde, toplantılarda, fuarlarda, ofislerde ve daha birçok yerde kullanılabilir.

Pirinç masa bayrak direği fiyatları

Pirinç masa bayrak direği fiyatları, imalat aşamasında kullanılan malzeme kalitesine göre farklılık gösterebilir. Yüksek kaliteye sahip, uygun fiyatlarla pirinç masa bayrak direği siparişleri için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Pirinç masa bayrak direği siparişleriniz için Kadim Bayrak

 Ankara’da bayrak üretim ve imalat çalışmalarını yıllardır devam ettiren Kadim Bayrak için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Toptan ve perakende bayrak siparişlerine çözümler sunan Kadim Bayrak’ı pirinç masa bayrak direkleri ve masa bayraklarını set halinde, sadece masa bayraklarını veya sadece pirinç masa bayrak direklerini sipariş vermek için hemen arayabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?