Krom Masa Bayrak Direği

krom masa bayrak direkleri üretimi

Krom Masa Bayrak Direği

Krom Masa Bayrak Direği: 15×22,5cm ölçülerinde; 1, 2, 3, 4, 5, veya 6 adet bayrak taşıma kapasitesine sahip krom kaplamalı masa bayrak direğidir. Talebe göre T ve L masa bayrak direkleri de krom kaplama olarak üretilebilir.
Direk Özellikleri: Pirinç kaplama
Direk Kalitesi: Paslanmaya veya kararmayan kaliteli malzemelerden üretilir.
Ölçü: Direk boyu: 33,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Krom masa bayrak direği nedir?

Krom masa bayrak direkleri, dayanıklı nikel malzemeden üretilen krom kaplama masa bayrak direkleridir. Gümüş görünümüne sahip krom masa bayrak direkleri; L tipi, T tipi veya klasik bayrak direkleri olarak üretilir ve kullanıma sunulur. 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki bayraklar için genellikle L veya T tipi bayraklar tercih edilirken 15×22.5cm ölçülerindeki bayraklar için ise klasik birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı krom kaplama masa bayrak direkleri tercih edilir. Krom  masa bayrak direkleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir ve bayraklar talebe uygun olacak şekilde özelleştirilebilir.

Krom masa bayrak direği özellikleri

  • Krom masa bayrak direği L tipi, T tipi veya klasik model bayrak direkleri tiplerinde üretilebilir.
  • Kurulumları oldukça pratiktir.
  • Çubuk uzunlukları 32cm’dir ancak taban ile birlikte tüm mekanizma uzunluğu 35cm’ye kadar ulaşabilir.
  • Gümüş rengi görünümüne sahiptir.

Krom masa bayrak direği kalitesi

Krom masa bayrak direği birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilir. Solma, kararma veya paslanma sorunu yaratmaz. Oldukça sağlam ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Dış darbelere karşı dayanıklıdır.

Krom masa bayrak direği nerelerde kullanılır?

Krom masa bayrak direkleri talep edilen şekilde tasarlanan ve imalatı sağlanan bayraklarla birlikte, resmi veya özel kurumlarda, ofislerde, fuarlarda, konferanslarda, seminerlerde ve daha pek çok yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Krom masa bayrak direği fiyatları

Krom masa bayrak direği fiyatları; bayrak direği kalitesine göre belirlenir. Krom masa bayrak direklerinin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Krom masa bayrak direği siparişleriniz için Kadim Bayrak

Krom masa bayrak direği siparişleriniz için Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Krom masa bayrak direklerini masa bayrakları ile birlikte set halinde sipariş verebileceğiniz gibi yalnızca masa bayraklıklarını veya yalnızca masa bayrak direklerini de sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlarla, kaliteli krom masa bayrakları talepleriniz için Kadim Bayrak en doğru seçim!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?