ankara yelken bayrak imalatı

Firma Logolu Yelken Bayrak İmalatı

Firma Logolu Yelken Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, mağaza, işletme veya ofis önü…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma logolu yelken bayrak nedir?

Firma logolu yelken bayrak; 110g/m2 raşel kumaş üzerine iki taraftan da görünebilecek şekilde dijital baskı tekniği uygulanarak imalatı sağlanan reklam bayraklarıdır. Firma logolu yelken bayrak; plaj bayrağı, dubalı bayrak veya olta bayrak gibi farklı isimlerle de bilinir. Yalken bayrak sopasına takılan yelken bayrakları içerisine su veya kum doldurularak ağırlaştırılan duba üzerine monte edilerek kullanılır. Markalar, şirketler, işletmeler için etkili, uzun ömürlü ve uygun maliyetli olan firma logolu yelken bayrakları tüm cadde ve sokaklarda sıklıkla görmek mümkündür. Üzerinde firmaya ait logo, slogan, firma adı ve telefon bilgileri gibi farklı tasarımlarla özelleştirilebilen firma logolu yelken bayrakların boyutları da ihtiyaca göre farklılaştırılabilir.

Firma logolu yelken bayrak ölçüleri

Firma logolu yelken bayrak ölçüleri; 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm’dir. Ancak en sık kullanılan ve en çok talep edilen ölçü, 75x300cm’dir. Yelken bayrak direğine ve dubasına montajı sağlandıktan sonra bu bayraklar 4m uzunluğuna ulaşırlar. Kurulumu oldukça pratik olan firma logolu yelken bayraklar hem iç mekânda hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilirler.

Firma logolu yelken bayrak dubası ve kurulumu

Firma logolu yelken bayrak dubası; 22 veya 32 litre kapasitelerinde plastik ve sağlam malzemeden üretilir. Üzerinde yer alan kapak açılarak içerisine su veya kum doldurulduktan sonra kapak sıkıca kapatılır. Özel tutma kısmından rahatlıkla tutulup taşınan yelken bayrak dubası üzerine yer alan boşluğa yelken bayrağın asıldığı yelken bayrak direği takılarak kurulumu tamamlanır. Firma logolu yelken bayraklar rüzgârın esiş yönüne göre kendi etraflarında 360 derece dönebilirler.

Firma logolu yelken bayrak nerelerde kullanılır?

Firma logolu yelken bayraklar, genellikle işletmelerin tanıtım amaçlı olarak kullandığı reklam araçlarıdır.  Firma logolu yelken bayraklar büyük açık hava etkinliklerinde, fuarlarda, çeşitli organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Bu bayraklar, işletmelerin logosunu ve renklerini sergilemenin etkili bir yoludur. Ayrıca firma logolu yelken bayraklar, işletmelerin mağazaları veya ofisleri önünde yerleştirilebilir ve müşterilerin işletmenin yerini kolayca bulmalarına yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, firma logolu yelken bayraklar, açık hava spor etkinliklerinde ve yarışmalarda da tanıtım ve reklam amaçlı olarak kullanılabilir.

Firma logolu yelken bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Firma logolu yelken bayrak üretimi, özel olarak tasarlanmış bir baskı teknolojisi ile gerçekleştirilir. Bu işlem genellikle aşağıdaki adımları içerir:

  • İlk adım, firma logolu yelken bayrağı için bir tasarım oluşturmaktır. Tasarım, işletmenin logosunu, renklerini ve diğer tasarım özelliklerini içermelidir.
  • Tasarımın baskıya uygun hale getirilmesi gerekir. Bu aşamada, tasarımın boyutu ve özellikleri, bayrağın boyutu ve kumaş türüne göre ayarlanmalıdır.
  • Yelken bayraklarının üretiminde genellikle dayanıklı reşel kumaş kullanılır.
  • Baskı işleminde dijital baskı tekniği kullanılır ve tasarımın net bir şekilde kumaşa basılması sağlanır.
  • Belirtilen boyutlarda olacak şekilde kesim işlemi uygulanan bayrağın kenarlarına özel dikiş tekniği uygulanır. Böylece bayrak daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getirilir.
  • Yelken bayrak direğini takmak için gerekli tünel kısmı da dikildikten sonra yelken bayrak üretim süreci tamamlanmış olur.

Firma logolu yelken bayrak fiyatları nasıl hesaplanır?

Firma logolu yelken bayrak fiyatları; bayrağın boyutlarına, kumaş ve boya kalitesine, baskı tekniğine ve tasarım karmaşıklığı gibi faktörler çerçevesinde belirlenir. Kadim Bayrak İmalat Sanayi tüm bu faktörleri değerlendirerek yelken bayrak fiyatlarını müşterileri için en uygun hale getirir. Kadim Bayrak İmalat Sanayi ayrıca yüklü miktarlardaki yelken bayrak siparişlerine de belirli oranlarda indirimler uygular. Toptan ve perakende firma logolu yelken bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma logolu yelken bayrak imalatı ve Kadim Bayrak

Firma logolu yelken bayrak imalatı Kadim Bayrak İmalat Sanayinde yüksek kalitede gerçekleştirilir. Ankara’da kurulduğu günden bu zamana kadar müşteri memnuniyetine odaklanan Kadim Bayrak, yelken bayrak imalatı sürecinde kullanmış olduğu kaliteli kumaşlarla, dayanıklı boyalarla ve yüksek çözünürlüklü baskı teknikleriyle, profesyonel tasarım ekibiyle bu memnuniyeti büyük oranda yakalamayı başarmıştır. Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile markanıza, şirketinize, işletmenize veya firmanıza uygun tasarımlarla hazırlanan yelken bayraklar etkili ve uygun fiyatlı reklam araçlarıdır. Kurulumu basit, maliyeti uygun, kalitesi yüksek, etkisi güçlü özelleştirilebilir Firma logolu yelken bayrak siparişleriniz için hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara firma logolu yelken bayrak imalatı

Ankara firma logolu yelken bayrak imalatı; Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile üstün kalitede gerçekleştirilir ve Türkiye’nin tüm bölgelerine teslim edilebilir. Ankara’dan tüm Türkiye’ye özelleştirilebilir yelken bayrak imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak tecrübesiyle, kalitesiyle ve uzman personelleriyle müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Markanıza veya işletmenize en uygun ve en dayanıklı yelken bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?