pirinç hamail imalatı

Pirinç Döküm Hamail

Pirinç Döküm Hamail: Okullarda düzenlenen çeşitli tören veya merasimlerde, kısa saplı ve ağır bayrakların elde taşınmasını sağlayan özel direk taşıma askısıdır.
Direk Özellikleri: Pirinç döküm bayrak direği yuvası kırmızı renkte kaliteli kemer.
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Pirinç döküm hamail nedir?

Pirinç döküm hamail; %100 pirinç malzemeden üretilen ve tören bayraklarını taşımak için kullanılan kemerli bayrak ataşıma aracıdır. Çapraz bir şekilde takılan pirinç döküm hamail bayrağın kolaylıkla taşınabilmesi için bayrak ağırlığının eşit bir şekilde kollara ve bele dağıtılmasını sağlar.

Pirinç döküm hamail özellikleri

  • %100 pirinç dökümdür.
  • 180cm boyunda kemer ile birlikte kullanılır.
  • Bayrağın taşınmasını sağlayan iki kısımdan oluşur. İç kısım 35mm çapında dış kısım ise 30mm çapındadır.
  • Takılması ve çıkartılması pratiktir.
  • Kemer kırmızı renktedir.

Pirinç döküm hamail kalitesi

Pirinç döküm hamail tamamen pirinç malzemeden üretildiği için paslanma veya kararma sorunu yaşatmaz. Uzun yıllar kullanılabilir. Örgü kemer sayesinde bayrak taşıma esnasında konforlu bir duruş imkânı elde edilir.

Pirinç döküm hamail nerelerde kullanılır?

Pirinç döküm hamail; Türk bayrağı veya flamaların taşınmasında kullanılır. Resmî törenlerde, protokollerde, milli bayram kutlamalarında, çeşitli okul müsabakalarında hamail ile taşınan tören bayraklarını görmek mümkündür.

Pirinç döküm hamail fiyatları

Pirinç döküm hamail fiyatları sipariş adedine ve imalat sürecinde kullanılan malzeme kalitesine göre belirlenir. Toptan ve perakende bayrak imalatları ile ön plana çıkan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek hamail fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Pirinç döküm hamail siparişleriniz için Kadim Bayrak

Pirinç döküm hamail siparişleriniz için Ankara’da Kadim Bayrak hizmetinizde. Profesyonel üretim anlayışı, uygun fiyatlar ve kaliteli bayrak, bayrak direkleri ve bayrak aksesuarları ile Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaşabilmektedir. Hamail ve bayrak siparişleriniz için hemen Kadim bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?