Firma logolu kırlangıç bayrakları

firma logolu kırlangıç bayrak imalatı

Firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı

Firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Toplantı, seminer, konferans, fuar…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma logolu kırlangıç bayraklar nedir?

Firma logolu kırlangıç bayraklar; saten kumaş üzerine firmalara ait logoların veya talebe göre farklı tasarımların dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen bayraklarıdır. Dikey asılacak şekilde tasarlanan firma logolu kırlangıç bayraklar geniş kullanım alanına sahiptir. Boyutları talepler doğrultusunda özelleştirilen kırlangıç bayraklar kesim şekillerine göre farklı modeller seçeneklerine sahiptir. Firma logolu kırlangıç bayraklar ön yüzleri okunacak şekilde tasarlanır. Ayrıca kırlangıç bayraklar talebe göre raşel kumaş kullanılarak da üretilebilir.

Firma logolu kırlangıç bayrak ölçüleri ve modelleri

Firma logolu kırlangıç bayrak ölçüleri talebe göre belirlenir. En sık tercih edilen firma logolu kırlangıç bayrak ölçüleri ise; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir. Kırlangıç bayraklar kesim şekillerine göre üç tipte üretilirler;

Düz kesim kırlangıç bayraklar

Düz kesim kırlangıç bayraklar; belirtilen ölçülerde dörtgen olarak tasarlanan bayraklardır. Canlı renkleri ve kaliteli kumaşı ile oldukça dikkat çekici olan bu bayraklar üzerinde yer alan tasarım bölümü talebe göre özelleştirilir.

Üçgen kesim kırlangıç bayraklar

Üçgen kesim kırlangıç bayraklar; bayrağın sallanan alt kısmı üçgen şekilde kesilir. Bu tip kırlangıç bayraklara kılıç bayrak adı da verilir. Üçgen kesim kırlangıç bayrakların ölçüleri ve tasarımı taleplere göre özelleştirilir.

Ters V kesim kırlangıç bayrak

Ters V kesim kırlangıç bayrak; bayrağın sarkan kısmı ters V şeklinde kesilerek üretilir. Kumaş türü, bayrak ölçüsü ve tasarımı tamamen taleplere uygun olacak şekilde tasarlanır. Ters V kesim kırlangıç bayraklar klasik kırlangıç bayrak modeli olarak da bilinir.

Firma logolu kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

Firma logolu kırlangıç bayrakları, işletmelerin markalarını tanıtmak ve tanınırlığını artırmak amacıyla birçok farklı yerde kullanılır. Firma logolu kırlangıç bayrakları;

  • Açık hava etkinlikleri gibi geniş kitlelere hitap eden organizasyonlarda kullanılır. Bu bayraklar, işletmenin marka bilinirliğini artırmak ve ilgi çekmek için ideal bir araçtır.
  • İşletmeler, fuarlar gibi ticari etkinliklerde stand alanlarının yanında veya giriş noktalarında yerleştirilerek, marka bilinirliği ve tanıtımı için kullanılır.
  • İşletmeler, kırlangıç bayrakları kullanarak mağaza önlerinde müşterilerinin dikkatini çekebilirler. 
  • İşletmeler, ofislerinde kırlangıç bayrakları kullanarak marka bilinirliğini artırabilirler. Bu bayraklar, işletmenin logosu veya isminin yer aldığı özel tasarımlarla ofis alanlarını süsleyebilir.
  • İşletmeler, kırlangıç bayraklarını diğer birçok işletme faaliyetinde de kullanabilirler. Örneğin, spor etkinliklerinde, konferanslarda, sponsorluk faaliyetlerinde ve diğer birçok yerde bu bayraklar kullanılabilir.

Firma logolu kırlangıç bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Firma logolu kırlangıç bayrakları üretimi özel tasarım ve üretim süreci gerektirir. Kadim Bayrak firma logolu kırlangıç bayrak üretimi sürecinde öncelikle müşterileriyle bayrağın detayları hakkında görüşür. Bayrak tasarımı, ölçüleri ve kumaş türü belirlendikten sonra detaylı bir tasarım çalışması oluşturulur.  Tasarım onayı alındıktan sonra baskı aşamasına geçilir. Ön yüzü okunacak şekilde dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bu bayraklarda daha çok 165g/m2 saten kumaş kullanımı önerilir. Talep edilen şekilde ısı kesim işlemi uygulanan bayrak kenarları özel dikiş tekniği ile dikilerek sağlamlaştırılır ve üst kısmına bir tünel dikimi sağlanır. Bu tünel bayrağı asma amacıyla kullanılan ip taşıyıcısı plastik çubuk içindir. Plastik çubuk tünel kısmına yerleştirildikten sonra iki ucuna sağlam ve estetik turan asma ipi bağlanır ve firma logolu kırlangıç bayrak üretimi tamamlanır.

Firma logolu kırlangıç bayrak fiyatları nasıl hesaplanır?

Firma logolu kırlangıç bayrak fiyatları; bayrağın boyutu, kumaş, boya ve baskı kalitesi gibi unsurlar çerçevesinde belirlenir. Firma logolu kırlangıç bayrak tasarımının karmaşıklığı ve sipariş adedi de bayrak fiyatlarını etkiler. Genellikle sipariş adedi arttıkça bayrak birim fiyatı azalır. Toptan ve perakende firma logolu kırlangıç bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kadim Bayrak ve firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı

Firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı Kadim Bayrak ile yüksek kalitede ve profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kurulduğu günden beri kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini sağlayan Kadim Bayrak ihtiyaç duyduğunuz tüm bayrak modellerinin imalatını sağlar. Firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde Kadim Bayrak imalat sanayinde uzun ömürlü kumaşlar, akmaya, solmaya dirençli boyalar ve yüksek çözünürlüklü baskı teknikleri kullanılır. Tasarım ekibinden, paketleme bölümü çalışanlarına kadar alanında en iyileriyle çalışan Kadim Bayrak İmalat Sanayi Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı hizmetleri sunar. Toptan ya da perakende bayrak siparişleriniz için Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarında sağlanır. Kadim Bayrak firma logolu kırlangıç bayrak imalatı sürecinin her bir adımını kalite kontrollerinden geçirir. Ankara’da firma logolu kırlangıç bayrakları imalatı çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak hızlı, kaliteli ve taleplere en uygun bayrak imalatı hizmetleri ile müşteri memnuniyetini garanti eder.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?