Deva Partisi İpe Dizili Bayrakları

Deva Partisi İpe Dizili Bayrak Üretimi

Deva Partisi İpe Dizili Bayrakları İmalatı

Deva Partisi İpe Dizili Bayrakları: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Seçim dönmelerinde miting alanlarını veya parti binalarını süslemede kullanılır.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Deva Partisi ipe dizili bayraklar nedir?

Deva Partisi ipe dizili bayraklar; Deva Partisi logosu, parti ismi, parti lideri veya yalnızca parti renkleri çerçevesinde talebe göre tasarlanan görsellerin raşel kumaş üzerine basılması ile üretilen küçük boyutlu bayraklardır. Üretimi sağlanan bayraklar talep edilen sayıda sağlam ve uzun ipler üzerine belirli aralıklara dikişle tutturulur. Deva Partisi ipe dizili bayraklar tercihe göre üçgen veya dörtgen şekillerinde de üretilebilir.

Deva Partisi ipe dizili bayrakların ölçüleri

Deva Partisi ipe dizili bayraklar genellikle 20x30cm ölçülerine sahiptir. Ancak bu ölçüler en sık tercih edilen boyutlardır ve bunun dışında Deva Partisi ipe dizili bayraklar talebe göre farklı boyutlarda da üretilebilir. Bayrakların takıldığı ip uzunluğu ise en az 25 metredir. Ancak bu uzunluk da bayrak ölçüleri gibi talebe göre artırılabilir.

Deva Partisi ipe dizili bayraklar nerelerde kullanılır?

Deva Partisi ipe dizili bayraklar, genellikle açık hava etkinliklerinde, seçim kampanyalarında, parti binalarında, mitinglerde ve cadde/sokak süslemelerinde kullanılır. Ayrıca Deva Partisi ipe dizili bayraklar, törenler, kutlamalar, resmi açılışlar, fuarlar ve diğer benzeri etkinliklerde de kullanılabilir.

Deva Partisi ipe dizili bayrakların üretimi

Deva Partisi ipe dizili bayrakların üretimi genel itibariyle müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Bayrak üzerinde yer alması istenen görsel veya görseller dijital ortamda hazırlanır ve müşteri onayına sunulur. Deva Partisi ipe dizili bayrakların üretimi sürecinde onayı alınan tasarımlar yüksek kalitede baskı teknikleri ile kumaşa aktarılır. Tercihe göre üçgen veya dörtgen şeklinde ısı kesim işlemi uygulanarak ortaya çıkarılan bayraklar ip üzerine belirli aralıklarla sabitlenir ve bayrak kullanıma hazır hale gelir. Özenle paketlenen Deva Partisi ipe dizili bayraklar son aşamada ise özenle paketlenir ve alıcısına kargo aracılığı ile teslim edilir.

Deva Partisi ipe dizili bayrak fiyatları

Deva Partisi ipe dizili bayrak fiyatları, Deva Partisi ipe dizili bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş ve boya kalitesine, bayrak adedine, baskı türüne ve sipariş adedine göre belirlenir. Kadim Bayrak tüm bayrak fiyatlarında olduğu gibi Deva Partisi ipe dizili bayrak fiyatları konusunda da müşterilerinin bütçelerine uygun fiyatlar sunar. Toptan ve perakende bayrak imalat çalışmaları gerçekleştiren Kadim Bayrak özellikle yüklü miktarlardaki bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirimler uygular.

Kadim Bayrak; Deva Partisi ipe dizili bayrak imalatı

Deva Partisi ipe dizili bayrak imalatı, Kadim Bayrak ile yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla Türkiye’nin tüm bölgeleri için gerçekleştirilir. Kurulduğu günden beri önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan Kadim Bayrak dış mekân bayraklarının kalitesine büyük önem verir. Tüm hava koşullarına maruz kalan bu bayraklar oldukça sağlam, uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerden üretilmelidir. Kadim Bayrak Deva Partisi ipe dizili bayrak imalatı sürecinde rüzgâra, yağmura karşı dayanıklı kumaşlar, akmaya solmaya ve UV ışınlarına karşı dirençli boyalar, yüksek çözünürlüklü baskı teknikleri ile kalite standartlarına ulaşır. Talebe göre özelleştirilebilir Deva Partisi ipe dizili bayrak imalatı çalışmaları ile Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır.

Ankara Deva Partisi ipe dizili bayrak imalatı

Ankara Deva Partisi ipe dizili bayrak imalatı; Kadim Bayrak’ta profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Uzun yıllardan beri sektörde çalışmalarını sürdüren Kadim Bayrak bu alandaki tüm ihtiyaçların ve beklentilerin farkındadır. Bayrak imalatı alanındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip eden Kadim Bayrak b u yenilikleri başarılı bir şekilde bayrak imalat çalışmalarına entegre eder. Sizler de hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güvenilir bayrak hizmeti için Kadim Bayrak en doğru adres!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?