mhp gönder bayrağı kırmızı

MHP Gönder Bayrakları İmalatı

MHP Gönder Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. MHP logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

MHP gönder bayrakları nedir?

MHP gönder bayrağı, dayanıklı parlak raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği kullanılarak imal edilen bir dış mekân bayrağıdır. MHP gönder bayrağı tasarımları, parti liderinin fotoğrafı, sloganı ve MHP logosu gibi öğeleri içerebilir ve isteğe bağlı olarak özelleştirilebilir. Gönder bayrakları farklı boyutlarda üretilebilir ve boyutları, gönder bayrağı direğinin boyuna uygun olarak ayarlanabilir. MHP gönder bayrakları, Kadim Bayrak’ta en yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilir. Bu bayraklar, rüzgâr, güneş ve yağmura dayanıklı birinci sınıf kalitede kumaşlar ve akmaya ve solmaya karşı dirençli boyalar kullanılarak imal edilir. Modern baskı teknolojileri de yüksek çözünürlük imkânı sağlayarak, bayrağın tasarımının ayrıntılarının net ve canlı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlar.

MHP gönder bayrağı özellikleri ve ölçüleri

MHP gönder bayrakları raşel veya saten kumaş üzerine yüksek çözünürlük imkânı sağlayan dijital baskı tekniği üretilen bayraklardır. MHP gönder bayrağının bir kenarında beyaz uçkurluk bölümü ve pvc takma klipsleri bulunur. Bu klipsler sayesinde gönder bayraklar bayrak direklerine pratik bir şekilde takılabilir. MHP gönder bayrakları dış mekân bayrak modeli olmaları dolayısıyla hava koşullarına karşı direnç gösterebilecek yüksek kalitede malzemelerden üretilir. Ayrıca bayrağın rüzgâra karşı dayanıklı olması için genellikle bayrak kenarlarına çift dikiş işlemi uygulanır.

MHP gönder bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. En yaygın kullanılan MHP gönder bayrak ölçüleri ise 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm’dir.

MHP gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

MHP gönder bayrağı, özellikle parti mitingleri, seçim kampanyaları, protesto gösterileri, parti toplantıları ve diğer benzeri organizasyonlarda MHP gönder bayrağı sıkça kullanılan bir semboldür. Ayrıca parti merkezleri, belediyeler, parti binaları gibi resmî kurumlarda da bayrak direklerine asılarak kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra, küçük boyutlarda üretilen MHP gönder bayrağı direklere asılmadan parti destekçileri tarafından evlerin balkonlarına, işyerlerine, arabalara veya herhangi bir uygun yere asılarak partiye destek vermek için kullanılabilir.

MHP gönder bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

MHP gönder bayrağı üretimi profesyonel hizmetler sunan Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayii’nde şu işlem basamakları çerçevesinde gerçekleştirilir;

  • Tasarım: Müşterinin isteklerine göre tasarım yapılır. MHP gönder bayrakları genellikle parti logosu, sloganı ve liderin fotoğrafını içerir.
  • Kumaş seçimi: Kaliteli kumaşlar (raşel veya saten) seçilir, MHP gönder bayrakları genellikle dış mekanlarda kullanılacağı için dayanıklı olmalıdır.
  • Baskı: Yüksek kaliteli dijital baskı makineleri kullanılarak bayrak tasarımı kumaşa uygulanır.
  • Kesim ve dikiş: Kumaş tasarımı kesilir ve kenarları dikişle bitirilir. Gönder bayrağı ölçüleri genellikle gönder bayrak direğinin boyu ile orantılıdır.

MHP gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

MHP gönder bayrağı fiyatları genellikle bayrağın boyutu, kullanılan baskı materyallerinin kalitesi ve sipariş adedi çerçevesinde belirlenir. Bu unsurları titizlikle değerlendiren Kadim Bayrak MHP gönder bayrak fiyatlarını optimize eder. Kaliteden asla ödün vermeden toptan veya perakende bayrak imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak fazla sayıda siparişler içinde indirimler uygular. MHP gönder bayrağı siparişi vermek ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak'ta MHP gönder bayrağı imalatı

Kadim Bayrak, MHP gönder bayrakları dahil olmak üzere çeşitli parti bayrakları için imalat hizmetleri sunan bir bayrak imalat şirketidir. Kadim Bayrak MHP gönder bayrağı imalatı, yüksek kaliteli malzemeler, modern baskı teknolojileri ve uzman işçilik kullanılarak gerçekleştirilir.

MHP gönder bayrağı imalatı için Kadim Bayrak, müşterilerin özel taleplerini karşılayabilecek şekilde çeşitli boyutlar sunar. Bayrak boyutları, gönder bayrak direğinin yüksekliğine oranla belirlenir ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Kadim Bayrak’ta MHP gönder bayrağı imalatı için kullanılan kumaşlar, güneşe, yağmura ve rüzgâra karşı dayanıklıdır. Ayrıca, bayrakların parlak renklerinin uzun süre kalıcı olması için kaliteli boyalar kullanılır.

Kadim Bayrak, müşterilerine kaliteli ürünler sunmak için imalat sürecinin her aşamasında sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular. İhtiyaçlarınıza ve taleplerine uygun özel MHP gönder bayrak talepleriniz için Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara MHP gönder bayrak imalatı

Ankara MHP gönder bayrak imalatı; Türkiye’nin tüm il ve ilçeleri için bayrak imalat hizmeti sunmak adına gerçekleştirilen çalışmalardır. Kadim Bayrak Ankara’da kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı bayrak imalat çalışmalarını devam ettirmektedir. En iyi, en hızlı ve en kaliteli bayrakları üretmek için her zaman alanında en iyileri ile çalışmayı prensip edinen Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir, MHP gönder bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?