MHP ipe dizili bayrak imalatı

MHP İpe Dizili Bayrak İmalatı

MHP İpe Dizili Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Seçim dönmelerinde miting alanlarını veya parti binalarını süslemede kullanılır.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

MHP ipe dizili bayraklar nedir?

MHP ipe dizili bayraklar; birinci sınıf kalitede raşel kumaşlar üzerine MHP logosunun dijital baskı tekniği ile basılması ile üretilen bayraklardır. Mekân veya meydan süslemede kullanılan bu bayraklara süsleme bayrakları adı da verilir. Talebe göre bayraklar üçgen veya dikdörtgen şekillerinde tasarlanabilir. Ayrıca MHP ipe dizli bayraklar üzerinde yer alan tasarımlar da yine talebe göre özelleştirilebilir. Belirtilen sayılarda uzun ve sağlam ipler üzerine monte edilmiş halde müşterilere teslim edilen bu bayraklar dış daha çok dış mekanlarda kullanıldıkları için kaliteli kumaş ve boyalar kullanılarak üretilir.

MHP ipe dizili bayrakların ölçüleri ve genel özellikleri

MHP ipe dizili bayrakların ölçüleri genellikle 20x30cm olacak şekilde tasarlanır. Ancak bu ölçü sabit değildir ve talebe göre esnetilebilir. En az 25 metre uzunluğunda sağlam bir ip üzerine belirtilen sayıda bayraklar belirli aralıklarla monte edilir. MHP ipe dizili bayrakların üzerinde; MHP logosu, MHP sloganı, MHP lideri veya Atatürk silueti veya Türk bayrağı gibi farklı baskılar yer alabilir. Küçük, hafif ve dayanıklı olan bu bayraklar talebe göre üçgen, dikdörtgen veya kare şekillerinde olabilir. Bayrakların takılı olduğu ip uzunluğu da talebe göre artırılabilir.

MHP ipe dizili bayraklar nerelerde kullanılır?

MHP ipe dizili bayraklar genellikle dış mekân süslemelerinde kullanılır. Seçim dönemlerinde miting alanları MHP ipe dizli bayraklar ile donatılır. Parti binalarının girişleri, sokak araları, MHP’li belediye başkanlarının görev yaptığı belediye binaları girişleri, MHP yetkilileri tarafından hazırlanan halka açık organizasyonlarda, fuarlarda MHP ipe dizili bayrakları görmek mümkündür.

MHP ipe dizili bayrak üretimi

MHP ipe dizili bayrak üretimi müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak şekli, bayrak üzerinde yer alacak tasarım ve bayrak adedi belirlendikten sonra ise bayrak imalatı süreci başlar. Genellikle yüksek yerlere asılarak kullanılan bu bayraklar uzaktan göründüklerinde dahi bayrak üzerinde yer alan görseller ve yazılar net bir şekilde görünebilmelidir. Bunun için yüksek çözünürlük imkânı sağlayan dijital baskı tekniği ve canlı renklere sahip yüksek kalitede boyalar kullanılır. Hafif ve sağlam kumaştan imalatı sağlanan bu bayraklar rüzgârda dalgalanarak etkili bir reklam aracına dönüşürler. Üretimi tamamlanan MHP ipe dizili bayraklar özenle paketlenir ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

MHP ipe dizili bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

MHP ipe dizili bayrak fiyatları; ip üzerinde yer alacak bayrak adedine, sipariş sayısına ve bayrak imalatında kullanılan materyallerin kalitesine bağlı olarak belirlenir. Toptan ve perakende ipe dizili bayrak imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak tüm bu faktörleri mümkün olduğu kadar detaylandırır ve MHP ipe dizili bayrak fiyatlarını optimize der. Ayrıca yüklü miktarlardaki MHP ipe dizili bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirimler uygular.

Kadim Bayrak'ta MHP ipe dizili bayrak imalatı

Kadim Bayrak’ta MHP ipe dizili bayrak imalatı her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirilir. Kurulduğu günden beri bayrak imalatı alanında hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan Kadim Bayrak bu başarısını uzman, deneyimli ve profesyonel üretim ekibine borçludur. Sektörel gelişmeleri her daim yakından takip eden Kadim Bayrak bu gelişme ve ilerlemeleri MHP ipe dizili bayrak imalatı çalışmalarına ve diğer bayrak üretim süreçlerine başarılı bir şekilde entegre eder. Dijital tasarım programları, modern baskı teknikleri, kaliteli materyal seçimleri ile Kadim Bayrak profesyonel bayrak imalatı için en doğru adres. Sizler de hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir MHP ipe dizili bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara MHP ipe dizili bayrak imalatı

Ankara MHP ipe dizili bayrak imalatı Kadim Bayrak ile üstün kalitede. Kadim Bayrak üretim ve imalat sanayi tüm bayrak modellerini üretirken kalite kontrollerinden asla taviz vermez. Ankara’dan Türkiye’nin dört bir yanına toptan ve perakende bayrak siparişlerini başarılı bir şekilde karşılayan Kadim Bayrak kalitesi ve uygun fiyatları ile MHP ipe dizili bayrak imalatı gerçekleştirmeye devam etmektedir. Kadim Bayrak ile siz de hemen iletişime geçebilir MHP ipe dizili bayrak veya diğer MHP bayrak modelleri için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?