Üçlü Masa Bayrakları

üçlü krom masa bayrağı üretimi

Üçlü Masa Bayrakları İmalatı

Üçlü Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Baskı alanı firma logosu veya özel tasarımla özelleştirilebilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı ve boyalar.
Kullanım Alanı: Ofisler, fuarlar, konferans salonları, sergiler, marka veya firma tanıtım organizasyonları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom üçlü masa bayrak direği.
Ölçü: 15×22,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Üçlü masa bayrakları nedir?

Üçlü masa bayrakları; saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayrak çeşididir. Üçlü masa bayrakları, masa veya kürsü üzerinde kullanım imkânı sunacak kadar küçük boyutlardadır ve kolaylıkla taşınabilir. Resmi kurum ve kuruluşlarda görevli odalarında kullanılan üçlü masa bayrakları genellikle ortama resmiyet kazandırması amacıyla kullanılır. Üçlü masa bayrağı imalatı müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilir ve hızlı bir şekilde teslimatı sağlanır.

Üçlü masa bayrağı ölçüleri

Üçlü masa bayrakları masa barak direklerine takılabilecek büyüklüktedir. Üçlü masa bayrak direği için tasarlanan masa bayrağı ölçüleri 15×22,5’tir. Üçlü masa bayrak direğine takılan bayrak tasarımları kurumların, markaların veya işletmelerin talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir. 

Üçlü masa bayrak direkleri

Üçlü masa bayrak direkleri genel olarak pirinç veya krom kaplama olarak üretilir. Krom kaplama üçlü masa bayrak direği gümüş renginde görünürken pirinç kaplama sarı altın tonlarında bir görünüm sunar. Krom veya pirinç üçlü masa bayrak direklerinin boy uzunlukları 34cm’dir. Her ikisi de kararmaya, paslanmaya karşı oldukça dirençlidir. Dış darbelere karşıda kolay kolay çatlamayan veya kırılmayan üçlü masa bayrak direkleri 15×22,5 ölçülerine sahip üç adet bayrak taşıma kapasitesine sahiptir. Kurulumu, kullanımı ve temizliği oldukça pratiktir.

Üçlü masa bayrakları nerelerde kullanılır?

Üzerinde genellikle kurum, işletme veya firma logoları bulunan üçlü masa bayrakları pek çok mekânda kullanılabilir. Bürolarda, ofislerde, otel veya restoran resepsiyon masalarında konumlandırılır. Her ne kadar üçlü masa bayrakları bir iç mekân bayrak modeli olsa da dış mekânda kullanıldıklarında da etkili bir reklam aracına dönüşürler. Özellikle konferans, fuar veya daha farklı tanıtım stantları üzerine konumlandırılan üçlü masa bayrakları oldukça dikkat çekicidirler.

Üçlü masa bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Üçlü masa bayrağı üretimi müşterilerin üç bayrak içinde ayrı ayrı taleplerini Kadim Bayrak’a iletmeleri ile başlar. Tamamen özelleştirilebilir üçlü masa bayraklarının hepsi aynı tasarıma sahip olabileceği gibi farklı farklı da tasarlanabilir. Genellikle üçlü masa bayraklarından bir tanesi marka logosu için kullanılır, ikinci bayrakta marka veya işletmenin sloganı konumlandırılır. Üçüncü bayrak ise yine markanın belirleyeceği farklı bir tasarım olabilir ancak çoğunlukla üçüncü bayrak Türk bayrağı şeklinde kullanılır.  Üçlü masa bayrağı üretimi tamamlandıktan sonra bayraklar özenle paketlenir ve hızlı bir şekilde kargo edilerek müşterisine ulaştırılır.

Üçlü masa bayrakları imalatı sürecinde nelere dikkat edilmesi gerekir?

Üçlü masa bayrakları imalatı, yüksek kaliteli malzemelerin seçimi, özenli dikiş işlemleri ve hassas ölçümler gerektirir. Üçlü masa bayrakları imalatı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar;

  • Kaliteli bir üçlü masa bayrağı imalatı için uygun malzeme seçimi çok önemlidir. Genellikle polyester saten kumaşlar tercih edilir çünkü bu kumaşlar dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.
  • Kaliteli bir üçlü masa bayrağı, özenli dikiş işlemleri ile üretilmelidir. Dikişlerin sıkı ve dayanıklı olması, bayrağın uzun ömürlü olmasını sağlar.
  • Üçlü masa bayrağı tasarımı, kurumsal kimlik veya marka değerini yansıtmalıdır. Tasarımın net ve anlaşılır olması, bayrağın dikkat çekici olmasına yardımcı olur.
  • Renklerin canlı ve parlak olması, üçlü masa bayrağının dikkat çekici olmasını sağlar. Renklerin solmaması için, kaliteli boya ve baskı malzemeleri kullanılır.

Üçlü masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir? 

Üçlü masa bayrağı fiyatları birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Bu faktörler arasında bayrak ölçüleri, kullanılan malzeme türü, baskı tekniği, sipariş adedi gibi unsurlar yer alabilir. Örneğin, daha karmaşık bayrak tasarımları daha fazla zaman ve işçilik isteyeceğinden bu bayrak fiyatlarına yansıtılır.

Ayrıca, dijital baskı tekniği kullanılan bayraklar, daha karmaşık tasarımların ve daha yüksek çözünürlüklerin basılmasını sağladığından bu bayrakların fiyatları daha fazla olabilir. Sipariş adedi ise; adet arttıkça, birim fiyatların genellikle düştüğü görülür. Toptan ve perakende üçlü masa bayrakları imalatları gerçekleştiren Kadim Bayrak, bayrakta kaliteyi garantilediği gibi bayrak fiyatlarında da aynı garantiyi sunar. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin ve uygun uzun ömürlü üçlü masa bayrak siparişlerinizi verin.

Kadim bayrak ‘ta  üçlü masa bayrakları imalatı 

Kadim Bayrak’ta üçlü masa bayrakları imalatı uzun yıllardan itibaren Ankara’da profesyonel düzeyde sağlanmaktadır. Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen resmi veya özel kurumlar için üçlü masa bayrakları imalatı hizmeti sağlamaktadır. Kadim üçlü masa bayrakları imalatı sürecinde her zaman öncelik müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden Kadim Bayrak kurulduğu günden itibaren kaliteden asla ödün vermeden devam etmektedir. Üçlü masa bayrak modelleri, üçlü masa bayrak direkleri ve diğer masa bayrakları talepleriniz ve siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara üçlü masa bayrakları imalatı

Ankara üçlü masa bayrakları imalatı çalışmaları ile Kadim Bayrak profesyonelliği, kalitesi ve tecrübesi ile Ankara’da hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli üçlü masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?