krom makam bayrak direği imalatı

Krom Makam Bayrak Direği

Krom Makam Bayrak Direği: Makam bayrakları için standart ölçülerde üretilen krom kapmalama bayrak direkleridir.
Direk Özellikleri: Krom kaplama
Direk Kalitesi: Paslanma ve kararma yapmayan uzun ömürlü bayrak direkleri.
Direk Aksesuarı: Alem(Ay-Yıldız)
Direk Ölçüleri: 225cm 
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Krom makam bayrak direği nedir?

Krom makam bayrak direği; gümüş rengine sahip, bayrak direği, taban ve ay yıldız alemden oluşan 100x150cm ölçülerinde imalatı sağlanan makam bayraklarının asılması için kullanılan bayrak direkleridir. Uzun ömürlü kullanım imkanına sahip krom makam bayrak direkleri makam bayrakları ile birlikte resmi ve özel kurumlarda özel bir köşeye konumlandırılırlar. Kurulumu oldukça pratik olan krom makam bayrak direği telalı makam bayrakları bulunduğu alana resmiyet kazandırır.

Krom makam bayrak direği özellikleri

  • Nikel malzemeden imalatı sağlanır ve krom kaplamadır.
  • Bayrak direği uzunlu alem dahil 225 veya 223cm uzunluğuna sahiptir.
  • Taban kısmı 33cm çapında pres tabak formundadır.
  • 100x150cm ölçülerine sahip makam bayrakları için uygundur.
  • Kurulumu pratiktir.

Krom makam bayrak direği kalitesi

Krom makam bayrak direkleri kararma solma veya paslanma sorunu yaşatmaz. Nemsiz ortamlarda krom makam bayrak direği kullanım ömrü tahmini olarak 5 ve 9 yıl arasındadır.

Krom makam bayrak direği nerelerde kullanılır?

Krom makam bayrak direği; resmi ve özel kuruluşlarda, okullarda, holdinglerde, çeşitli ulusal veya uluslararası işletmelerde, konsolosluklarda, resmi toplantı salonlarında ve daha birçok yerde kullanılır. Taşıdığı bayrak Türk Bayrağı olabildiği gibi, kurumlara, firmalara, siyasi partilere ve tüm taleplere uygun olacak şekilde özelleştirilebilir.

Krom makam bayrak direği fiyatları

Krom makam bayrak direği fiyatları kaliteye göre farklılık gösterebilir. Kadim bayrak müşteri memnuniyeti için her zaman makam bayrak direği fiyatlarını optimize eder. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi ile Kadim Bayrak Ankara’da bayrak imalatı çalışmalarına devam etmektedir. Krom makam bayrak direği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Krom makam bayrak direği siparişleriniz için Kadim Bayrak

Krom makam bayrak direği ve talebinize uygun olarak üretilen makam bayrakları ile birlikte set halinde veya yalnızca krom makam bayrak direği siparişleriniz için Kadim bayrak ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sadece makam bayraklarını da talep edebileceğiniz Kadim Bayrak profesyonel ve kaliteli, üretim anlayışı ile müşteri memnuniyetini garanti eder. Türkiye’nin tüm bölgelerine güvenilir ve hızlı kargo firmaları aracılığı ile siparişleri alıcılarına ileten Kadim Bayrak kaliteli hizmetin ve uygun fiyatların ilk adresi!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?